بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران کجاست؟

0

رپورتاژ

چکیده : انتخاب بهترین کلینیک تزریق چربی صورت در تهران نیاز به بررسی برخی از مولفه‌ها دارد؛ کلینیک تزریق چربی دکتر لاغری در سعادت آباد متشکل از یک تیم پزشکی مجرب به بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران تبدیل شده است

 

مهم ترین نشانه های پیری چین و چروک و افتادگی پوست و کاهش حجم صورت است. از دست دادن حجم صورت می تواند منجر به برجسته شدن خطوط استخوانی شقیقه و چشم ها شود و باعث شود گونه ها صاف و کم حجم تر به نظر برسند. امروزه تمایل همه افراد برای حفظ جوانی و زیبایی صورت و بدنشان موجب شده به جراحی ها و تکنیک های کم خطر روی آورند. یکی از بهترین تکنیک ها در این زمینه تزریق چربی است.
بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران از جراحان توانمند و متخصص، کادر درمانی ماهر، تجهیزات پیشرفته و مدرن، فضای آرامش بخش و برخورد مناسب با مراجعین برخوردار است. در این مقاله شما می توانید با ویژگی های بهترین مرکز تزریق چربی تهران آشنا شوید و بهترین گزینه برای تزریق چربی را انتخاب نمایید.

معیارهای مناسب جهت انتخاب مناسب ترین و بهترین مرکز تزریق چربی

از آنجاییکه یکی از بهترین و بی‌خطرترین روش های جوانسازی تزریق چربی می‌باشد، این روش متقاضی بسیار زیادی دارد. اطلاعات درباره تزریق چربی و معیارهای مهم برای دستیابی به نتایج بهتر به شما در انتخاب بهترین پزشک و کلینیک کمک می‌نماید.

  • مشاوره و ارتباط با مراجعین:

می‌توان گفت تقریبا یکی از اولین راه ها برای انتخاب بهترین کلینیک جهت جراحی و پیوند چربی ارتباط اولیه با مراجعین و بررسی مشاوره است. ضروری است که در زمان مشاوره صداقت کادر درمان و جراح حفظ شود و با بررسی تمام زوایای کار مناسبترین روش درمان و هزینه های مربوط به آن مشخص گردد. به طور کلی در جلسات مشاوره، چگونگی انجام جراحی برای بیمار مشخص می شود، همچنین با بررسی سوابق پزشکی بیمار، مراقبت های لازم قبل از تزریق چربی به او گفته می‌شود. بعلاوه مراقبت های لازم پس از جراحی نیز در اختیار وی قرار داده می‌ شود. دستورالعمل های لازم برای رژیم غذایی بعد از تزریق چربی و نکات دارویی نیز در اختیار مراجعه کننده قرار می گیرد.

  • روش انجام تزریق چربی در بهترین کلینیک:

یکی از مهمترین گزینه ها در انتخاب کلینیک مناسب برای تزریق چربی صورت، روش انجام تزریق چربی است. چرا که در روش های نوین و با تکنولوژی های پیشرفته بهترین نتایج کسب می شود. یکی از جدیدترین و موفق ترین روش ها تکنیک بایوفت است که علاوه بر زیست سازگار بودن و استفاده از سلول های بنیادی و فاکتورهای رشد خود فرد، بدلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته ماندگاری چربی تزریق شده بالاست و عوارض پس از جراحی نسبت به سایر روش ها بسیار کم می باشد. در این روش پس از این که چربی استخراج شد با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مخصوص، خالص سازی می‌شود. سپس با استفاده از سرنگ مخصوص به نقطه مورد نظر تزریق می ‌شود. در این روش بدلیل استفاده از دستگاه های پیشرفته زمان انجام خیلی سریع تر از سایر روش هاست.

[ جهت دریافت مشاوره برای تزریق چربی در بهترین کلینیک تهران می‌توانید با شماره تماس ۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲ در واتساپ و شماره تماس ۹۱۰۰۷۰۵۰ – ۰۲۱ به صورت تلفنی در ارتباط باشید ]

  • کادر درمان:

یکی دیگر از گزینه های مهم در انتخاب کلینیک مناسب کادر پزشکی و درمان ماهر، با تجربه، متخصص و حرفه ای است. مرکز جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی کلینیک سعادت آباد با استفاده ازجراحان متخصص و کادر درمان حرفه ای به حفظ اطمینان و آرامش شما از روند جراحی و نتایج حاصل از آن کمک می نماید. چرا که انتخاب بهترین دکتر جراح تزریق چربی، نقشی مهم و حیاتی در نتایج این عمل زیبایی دارد و می توان گفت که بیش از ۶۰ درصد احتمال موفقیت عمل تزریق چربی بستگی به جراح و مهارت و تجربه او دارد.

  • امکانات و تجهیزات موجود در کلینیک:

زمانی که بیمار از امکانات و تجهیزات کلینیک اطمینان داشته باشد، با آرامش خاطر جراحی خود را انجام می دهد. چرا که استفاده از دستگاه های مجهز و به روز در نتایج حاصل شده تاثیر به سزایی دارد.

  • به روز بودن و آشنا با تکنیک های نوین:

به طور پیوسته یک کلینیک تزریق چربی خوب به دنبال یادگیری فنون و علوم روز پزشکی برای جراحان و کادر درمانی خود است. جراحی های زیبایی و پیوند چربی همواره با تغییر و تحول روبه رو هستند لذا جراح باید بتواند با به روزرسانی دانش خود و استفاده از جدیدترین روش ها و مدرن ترین فناوری ها نتایج عالی را برای مراجعین خود ایجاد نماید. بعلاوه در بهترین کلینیک باید در کنار به روز بودن دانش جراح، از دستگاه ها و تجهیزات مجهز و نوین دنیا نیز همچنین در کلینیک های تزریق چربی باید از به روزترین و نوین ترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده شود.

  • دستیابی به نتایج مثبت و کمترین عوارض:

جهت دستیابی به نتایج مثبت و عوارض کم تزریق چربی به صورت، باید از روشی استفاده شود که کم ترین خطر و عارضه را به همراه داشته باشد. یکی از ملاک های مهم برای دستیابی به نتایج بالا ماندگاری بیشتر آن است. حال سوال این است که بهترین ماندگاری تزریق چربی چقدر است؟ اگر از روش های نوینی استفاده شود که از سلول های بنیادی چربی و فاکتورهای رشد در ناحیه تزریقی استفاده گردد، ماندگاری تزریق چربی بسیار طولانی است.

از سوی دیگر جراح باید نهایت دقت و توانایی خود را به کار گیرد تا بیمار کمترین حد عوارض تزریق چربی و مشکلات آن را تجربه کند. زمانی که بیمار برای انجام تزریق چربی به یک کلینیک مراجعه می کند، یعنی انتخاب خود را انجام داده و به مرکز، جراح و کادر درمانی آن اعتماد کرده است.

چگونگی روش استخراج چربی

یکی از مهمترین نکات در تزریق چربی خارج کردن آن از بدن بیمار است که دو نکته مهم حائز اهمیت است. یکی آنکه در هنگام انجام لیپوساکشن دقت لازم انجام گیرد که به بافت های بدن آسیب وارد نشود و نکته بعدی اینکه نباید به چربی های خارج شده آسیب وارد شود. برای انجام این مرحله به بهترین وجه ممکن جراح متخصص از دستگاه های پیشرفته استفاده می نماید. دستگاه های مجهز که برای انجام این تکنیک استفاده می شود، اتوماتیک بوده و فشار لازم را برای جدا کردن چربی ها ایجاد می کند، بنابراین نیاز به استفاده از روش های قدیمی و وارد کردن فشار فیزیکی جهت خروج چربی ها نیست.

[ جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی انجام تزریق چربی به ناحیه صورت در کلینیک سعادت آباد بر روی عبارت تزریق چربی صورت کلیک کنید ]

هزینه تزریق چربی صورت در بهترین کلینیک

هزینه تزریق چربی صورت حتی در بهترین کلینیک نباید به شکل نامعقولی بالا باشد. بهترین کلینیک تزریق چربی باید قیمت جراحی و هزینه های جانبی مورد نیاز را به گونه ای تنظیم کند که اکثر افراد جامعه در صورت نیاز بتوانند این جراحی را انجام دهند.

کلینیک سعادت آباد، بهترین انتخاب برای تزریق چربی

همانطور که گفته شد بهترین مرکز تزریق چربی تهران، دارای یکسری ویژگی ها و شرایطی است که آن را جزو برترین مراکز قرار می دهد. این ویژگی ها شامل جراحان متخصص و حرفه ای، تجهیزات پیشرفته، فضا و محیط آرامش بخش، امکانات رفاهی مناسب و غیره می باشد. کلینیک ترنسپلنت سعادت آباد با بیش از۲۰ سال سابقه فعالیت، پزشکان بسیار مجرب و ماهر، تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن بر پایه استانداردهای جهانی در پزشکی یکی از مجهزترین و بهترین مراکز پزشکی در خاورمیانه و ایران است.

  • نشانی اینترنتی کلینیک: https://drlaghari.com
  • شماره تماس کلینیک: ۹۱۰۰۷۰۵۰ – ۰۲۱
  • نشانی کلینیک سعادت آباد: تهران ، سعادت آباد ، میدان کاج ، سرو شرقی ، خیابان مجد ، مرکز جراحی محدود سعادت آباد ، طبقه دوم

 

برچسب ها : تزریق چربی,کلینیک زیبایی,کلینیک تزریق چربی,تزریق چربی صورت

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.