مینی‌سریال بیمار Patient: یک درام روانشناسانه جذاب

0

در شرایطی که دو سریال خوب ارباب حلقه‌ها و خانه اژدها در حال پخش‌ هستند، شاید احساس کنیم که نیاز ما به مینی‌سریال کم شده. اما مینی‌سریال‌ها همیشه جای خودشان را دارند. مختصر و مفید روایت می‌کنند و وقتی چندانی هم از ما نمی‌گیرند.

مدتی است که پخش مینی‌سریال بیمار یا Patient شروع شده است و تا به حال ۳ قسمت از آن پخش شده است. این سریال ۱۰ قسمتی است و تازه طول هر قسمت هم چیزی حدود ۲۵ دقیقه است. به عبارتی سریال کشدار ساخته نشده و آب به آن نبسته‌اند و سرراست می‌رود سراغ داستان.

این سریال را Hulu پخش می‌شود و دو بازیگر شاخص دارد. یکی استیو کارل است که با سریال آفیس و فیلم‌هایی مانند Foxcatcher- Anchorman – The 40-Year-Old Virgin – Beautiful Boy – Crazy, Stupid, Love. – Little Miss Sunshine – The Big Short کاملا معتبر و شناخته شده است.

او در این سریال در نقش یک روانشناس میانسال بازی می‌کند که همسرش به تازگی درگذشته است.

بازیگر اصلی دیگر این سریال دامنل گلیسون است که او هم انبوهی فیلم خوب مانند Never Let Me Go – American Made – Unbroken- Calvary – Brooklyn – Ex Machina – بازی در قسمت‌هایی از فیلم‌های Star Wars و About Time در کارنامه اوست.

خلاصه سریال این است که روزی این روانپزشک چشم می‌گشاید و می‌بینید که در اتاقی به زنجیر کشیده شده و محبوس است. معلوم می‌شود که یک قانل زنجیره‌ای که قبلا چند جلسه‌ای برای مشاوره نزد او آمده بود، او را ربوده است تا بلکه وسواس قتل او را درمان کند …

سریال خوبی است و جزو متوسط خوب در رده مینی‌سریال‌هاست.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.