عشق سلفی! زوجی درست پس از جان سالم به در بردن از سانحه هوایی که دو نفر را کشت، سلفی گرفتند

0

زن و شوهری لحظاتی پس از زنده ماندن از سانحه هوایی که منجر به کشته شدن دو نفر شد، عکس سلفی گرفتند. در ۱۸ نوامبر، هواپیمایی با ۱۲۰ سرنشین با خودروی آتش نشانی در فرودگاه بین المللی خورخه چاوز در لیمای پرو برخورد کرد.

این عکس سلفی تعبیرهای مختلفی پیدا کرده و برخی در شبکه‌های اجتماعی آن را جشن بقای این دو قلمداد کرده‌اند.

انریکه وارسی-روسپیگلیوسی، این سلفی را در توییتر به اشتراک گذاشته بود . با این کپشن: «وقتی زندگی به شما فرصتی دوباره می دهد.»

در عکس سلفی، هم این زوج و هواپیما همچنان پوشیده از فوم آتش نشانی هستند.

تصاویری از سقوط هواپیما نشان می‌دهد که کامیون به بال هواپیما خورده بود و باعث کمانش برخی از چرخ‌های هواپیما شده است. هواپیما صدها فوت روی باند فرودگاه سر خورد و بخشی از آن آتش گرفت. در این حادثه دو آتش نشان کشته شدند.

به گزارش میل آنلاین، ظاهراً این زوج هنگام گرفتن عکس سلفی از کشته شدن دو آتش نشان در این تصادف بی اطلاع بودند.

سلفی عالی یا کج‌سلیقگی؟

سلفی این زوج به سرعت در توییتر منتشر شد و بیش از ۲۱۰ هزار لایک خورد.

در حالی که بسیاری از کاربران توییتر زنده ماندن این زوج را در این عکس جشن گرفتند، دیگران از آنها به دلیل انتشار یک سلفی خیلی زود پس از تصادف مرگبار انتقاد کردند. در همین حال، کاربر دیگری سلفی را «یکی از بهترین پست‌های سال» نامید.

با این حال، دیگران عجله این زوج برای گرفتن عکس سلفی را به سرعت پس از یک سانحه هواپیمای غم انگیز محکوم کردند و گفتند که این عکس با کج‌سلیقگی گرفته شده است.

کس دیگری نوشت: «گرفتن عکس سلفی بعد فوت دو نفر فوت کمی احمقانه است. من درک می‌کنم که باید جان به در بردن را جشن بگیرید، اما دو زندگی هم از دست رفته است.»

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.