طرفداران «هابیت» اکنون می توانند یک شب را در Airbnb رسمی هابیتون در نیوزیلند بگذرانند، البته نه ارزان!

0

طرفداران هابیت و ارباب حلقه ها با دهکده زیبای هابیت‌ها یا هابیتون Hobbiton آشنا هستند – مجموعه دهکده هابیت که برای مجموعه فیلم طراحی شده است. دهکده هابیتون در مزرعه‌ای به مساحت ۲۵۰۰ هکتار در قلب شهر کوچک ماتاماتا در نیوزلند واقع شده. اکنون، مردم می‌توانند تجربه‌ای منحصر به فرد در این دهکده داشته باشند، زیرا هابیت‌ها در یکی از خانه‌های جذاب و سفارشی خود را از طریق Airbnb بر روی عموم باز کرده است.

میهمانان این فرصت را خواهند داشت که یک شب در خانه ای دو خوابه که می تواند حداکثر چهار نفر را میزبانی کند، بخوابند. به غیر از این، آنها به همه ۴۴ سر در هابیت، مسافرخانه اژدهای سبز و مناظر طبیعت دیدنی دریاچه و مراتع سرسبز دسترسی خواهند داشت.

برای بیش از دو دهه، این دهکده پذیرای میلیون‌ها طرفدار پرشور در مجموعه فیلم‌های هابیت‌ها بوده‌ایم، اما پیش از این هرگز کسی این فرصت فراهم نشده که علاقه‌مندان یک شب را در سرزمین میانه بگذراند.

راسل الکساندر مجری برنامه می‌گوید: من خوشحالم که زیبایی مزرعه خانواده‌ام را به اشتراک می‌گذارم و خوشحالم که میزبان این مکان نمادین در Airbnb برای طرفداران از سراسر جهان هستم.

دکوراسیون خانه است  توسط برایان ماسی تنظیم شده . وقتی زمان صرف غذا می‌شود، مهمانان می‌توانند از یک ضیافت عصرانه در مسافرخانه  اژدها با ضیافتی با گوشت گاو و خورش آلو، جوجه‌های کباب یکامل، نان‌های تازه پخته شده لذت ببرند. همچنین هر اقامت با یک تور خصوصی پشت صحنه مجموعه فیلم هابیت‌ها همراه است.

Hobbiton Airbnb برای سه اقامت دو شبه از ۲ مارس تا ۴ مارس، ۹ مارس تا ۱۱ مارس، و ۱۶ مارس تا ۱۸ مارس ۲۰۲۳ در دسترس خواهد بود. از ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲ علاقه‌مندان می‌توانند از طریق Airbnb رزرو خود را انجام دهند. همه مهمانان باید یک حساب تایید شده Airbnb، سابقه بررسی مثبت و بالای ۱۸ سال داشته باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.