خاص‌ترین و بی‌نظیر‌ترین رستوران‌های تهران؛ به انتخاب مردم

0
رپورتاژ

تهران رستوران گران‌قیمت کم ندارد؛‌ اما آنچه مهم است این است که بدانیم کدام یک از رستوران‌ها به گران بودنش می‌ارزد؟ داشتن غذای ایده‌آل، فضا و دکوراسیون داخلی خاص و خاطر‌ه‌انگیز، موسیقی مناسب و ترجیحا موسیقی زنده، مطبوع بودن فضا، رفتار حرفه‌ای کارکنان و بسیاری موارد دیگر در تجربه ما از یک رستوران خوب تأثیرگذارند.

 

انتخاب یک رستوران مناسب می‌تواند شبی رویایی را برایتان رقم بزند.

همچنین یک مورد مهم دیگر نیز وجود دارد: امکان خرید آنلاین! یک لیست خوب از خاص‌ترین و گران‌ترین رستوران‌های شهر لازم است همه این موارد را در نظر بگیرد و پس از آن بهترین گزینه‌ها را به خوانندگان خود ارائه کند. ما نیز تلاش کرده‌ایم در این مقاله با در نظر داشتن تمام این معیارها، گران‌ترین رستوران های تهران  و بهترین رستوران‌های شهر را به شما معرفی کنیم. با ما باشید!

 

رستوران ارکیده  تهران

اگر به دنبال یک کافه رستوران با فضای بزرگ و دکوراسیون خاص و به‌یادماندنی هستید، رستوران ارکیده آرژانتین می‌تواند اوقاتی عالی را برای شما رقم بزند. این رستوران با داشتن کباب‌های ناب شاهانه، غذاهای پارسی، غذاهای محلی، پیش طعام‌های فوق‌العاده و همچنین کافی شاپ حرفه‌ای، یکی از خاص‌ترین رستوران‌های تهران است.

رستوران ارکیده برای انجام مراسمات نیز مناسب است.

این رستوران فضایی رسمی و کلاسیک دارد و همزمان بیش از حد مجلل نیست؛ بنابراین می‌تواند علاوه بر قرارهای خانوادگی، دوستانه و عاشقانه، برای قرارهای رسمی نیز مناسب باشد. به صفحه رستوران ارکیده (آرژانتین) در اسنپ‌ فود سر بزنید و منوی کامل رستوران و کافه آن را مشاهده کنید. در ادامه نیز لیست غذاهای خاص و پرطرفدار این رستوران را مشاهده کنید:

 

چلو ماهیچه گوسفندی ۴۸۰,۰۰۰ تومان
چلو گردن گوسفندی ۴۷۰,۰۰۰ تومان
باقالی پلو با ماهیچه گوسفندی ۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقالی پلو با گردن گوسفندی ۴۹۰,۰۰۰ تومان
خوراک کباب سلطانی مخصوص ۵۴۰,۰۰۰ تومان
خوراک کباب برگ مخصوص ۴۲۵,۰۰۰ تومان
خوراک کباب شیشلیک مخصوص ارکیده ۴۶۰,۰۰۰ تومان
سینی مخصوص کباب ارکیده ۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان
سینی ممتاز کباب ارکیده ۱,۹۴۰,۰۰۰ تومان
خوراک کباب چنجه گوسفندی مخصوص ۴۴۵,۰۰۰ تومان

 

شاندیز جردن

رستوران شاندیز جردن اما برخلاف مورد قبلی، منوی محدودی دارد و یک رستوران تخصصی (از لحاظ پخت غذا) به حساب می‌آید. اگر به دنبال بهترین کباب‌های ایرانی در شهر تهران هستید، لازم است حتماً سری به این رستوران بزنید؛ چراکه با داشتن یک تیم بسیار حرفه‌ای و البته منویی محدود به انواع کباب‌ها و خوراک‌های گوشت، از شیشلیک گرفته تا خوراک گردن و کباب برگ، می‌تواند تجربه‌ای عالی را برای شما رقم بزند.

رستوران شاندیز جردن فوق‌العاده مجلل است.

در ضمن باید اشاره کنیم که این رستوران دکوراسیونی بسیار مجلل و خاص دارد و می‌تواند برای مهمانی‌های عروسی و سایر مراسم‌های خاص و مهم شما یک گزینه بی‌نظیر باشد. در ضمن امکان سفارش آنلاین غذاهای آن وجود دارد و شما می‌توانید از طریق لینک رستوران شاندیز (جردن) به منوی آن دسترسی داشته باشید. منوی غذاهای اصلی آن را در ادامه ببینید:

 

خوراک کباب شیشلیک مخصوص ۳۹۵,۰۰۰ تومان
خوراک کباب برگ مخصوص ۳۹۵,۰۰۰ تومان
خوراک کباب فیله مخصوص ۳۹۵,۰۰۰ تومان
خوراک گردن مخصوص ۳۹۵,۰۰۰ تومان
خوراک ماهیچه مخصوص ۳۹۵,۰۰۰ تومان
خوراک کتف مخصوص ۳۹۵,۰۰۰ تومان

 

رستوران تهران بین

رستوران تهران بین را نیز می‌توان در لیست جذاب‌ترین و مجلل‌ترین رستوران‌های تهران جای داد؛‌ البته با یک منوی بزرگ! شامل انواع غذاهای ایرانی، ترکی، ایتالیایی، فست‌فودها و همچنین یک کافی شاپ حرفه‌ای. رستوران تهران بین از بهترین سرآشپزها و باریستاهای تهران برای بخش‌های مختلف رستوران و کافه خود بهره برده و از همین جهت به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری به آن بزنید.

این رستوران بسیار مجلل بوده و می‌تواند انتخابی عالی برای برگزاری جشن‌های خاص و مهم شما باشد. کافه رستوران تهران بین امکان خرید آنلاین را نیز برای شما فراهم کرده و می‌توانید از طریق لینک کافه رستوران تهران بین https://snappfood.ir/restaurant/menu/کافه_رستوران_تهران_بین-r-0972xn به منوی کامل آن دسترسی داشته باشید. در ادامه لیست‌ غذاهای خاص آن را ببینید:

 

برگر ۱۸۵,۰۰۰ تومان
دوبل چیز برگر ۲۵۵,۰۰۰ تومان
مانستر برگر ۱۹۸,۰۰۰ تومان
چیز برگر ۱۹۸,۰۰۰ تومان
هالوپینو برگر ۱۸۸,۰۰۰ تومان
اسکالپ مرغ ۲۳۰,۰۰۰ تومان
فیله استریپس ۲۴۵,۰۰۰ تومان
پاستا پنه آلفردو ۲۴۰,۰۰۰ تومان
پیتزا سبزیجات ایتالیایی ۲۱۰,۰۰۰ تومان
پیتزا نوستالژی ایتالیایی ۲۲۵,۰۰۰ تومان
پیتزا پپرونی ایتالیایی ۲۲۰,۰۰۰ تومان
پیتزا چیکن سیر ایتالیایی ۲۳۵,۰۰۰ تومان
پیتزا چیکن آلفردو ایتالیایی ۲۴۰,۰۰۰ تومان
پیتزا رست بیف ایتالیایی ۲۸۰,۰۰۰ تومان
پیتزا سیر و استیک ایتالیایی ۲۶۵,۰۰۰ تومان
پیتزا سوجوک ترکی ایتالیایی ۲۷۵,۰۰۰ تومان
پیتزا استیک ایتالیایی ۲۶۰,۰۰۰ تومان

 

رستوران مانسون لانژ

رستوران مانسون لانژ یکی از رستوران‌های گران‌قیمت شهر تهران است که با ارائه منویی بسیار جذاب از انواع غذاهای دریایی، غذاهای ژاپنی نظیر انواع سوشی‌ها، همچنین با داشتن یک کافی بار حرفه‌ای، می‌تواند ساعات خوشی را برای رقم بزند. دسته‌بندی غذاها و نوشیدنی‌های این رستوران بدین صورت است: برگر، غذای اصلی (انواع استیک و غذاهای ژاپنی)، غذای دریایی، غذای فرنگی، سوشی نیگری، سوشی ماکی، نودل و برنج، پیش غذا، سالاد، آبمیوه طبیعی، قهوه سرد و سایر نوشیدنی‌ها.

در ادامه غذاهای پرطرفدار این رستوران را مشاهده کنید:

فضای داخلی رستوران مانسون لانژ طراحی مدرن و آرامش‌بخشی دارد.

 

میگو گریل با سبزیجات ۵۲۵,۰۰۰ تومان
ماهی سالمون با سس تریاکی ۶۸۷,۰۰۰ تومان
میگو سرخ شده با سس سیر ۵۱۰,۰۰۰ تومان
سالمون ته دیگ ۵۴۵,۰۰۰ تومان
سوشی سالمون آووکادو ۵۱۰,۰۰۰ تومان
سالاد سالمون با آووکادو ۵۳۰,۰۰۰ تومان

 

 

رستوران البرز

رستوران البرز اما یک کبابی بسیار قدیمی در تهران است که هم‌اکنون نزدیک شصت سال از زمان تأسیس آن می‌گذرد. غذاهای این رستوران بی‌نظیر است و اگر شما نیز طرفدار انواع کباب‌ها و خوراک‌های گوشتی هستید، لازم است سری به این رستوران فوق‌العاده بزنید!

البته منوی این رستوران منحصر به کباب‌های ایرانی نیست و شما می‌توانید انواع غذاهای فرنگی نظیر انواع استیک، کباب‌های روسی، همچنین غذاهای خوشمزه دریایی را در آن بیابید. همچنین بهره‌مندی این رستوران از کارکنان حرفه‌ای و آشپزخانه‌ای بسیار مجهز و سرآشپزهای درجه اول، آن را به پاتوق کباب‌خورها تبدیل کرده است!

رستوران البرز از جمله خاطره‌انگیزترین رستوران‌های تهران است.

 

خوراک کباب روسی ۴۴۰,۰۰۰ تومان
خوراک شیشلیک ۴۴۵,۰۰۰ تومان
خوراک بره کباب ۴۴۰,۰۰۰ تومان
خوراک کباب برگ ممتاز ۴۴۵,۰۰۰ تومان
خوراک کباب فیله ویژه البرز ٧٠ سانتى متری ۸۴۰,۰۰۰ تومان
خوراک کباب فیله تکه ای مجلل ویژه البرز (۵۰ سانتی متری) ۶۹۵,۰۰۰ تومان
استیک گوشت ۴۸۵,۰۰۰ تومان
استیک ماهى قزل آلا ۲۹۵,۰۰۰ تومان

شیک ترین رستوران های تهران در اسنپ‌فود!

همه رستوران‌های معرفی‌شده می‌توانند برای انواع قرارهای خانوادگی، عاشقانه، دوستانه و حتی کاری شما مناسب باشند و در ضمن، اگر به دنبال برگزار کردن جشن تولد یا مراسم‌های مشابه آن در یک فضای مجلل هستید، می‌توانید از گزینه‌های معرفی‌شده در این مقاله کمک بگیرید.

در ضمن می‌توانید با استفاده از سرویس خرید آنلاین غذا https://snappfood.ir/ نه تنها به تمام رستوران‌های شهر، که به تمام قنادی‌ها، نانوایی‌ها، میوه‌فروشی‌ها و خواروبار فروشی‌های شهر دسترسی داشته باشید! اگر شما نیز تجربه‌ای از مراجعه به رستوران‌های خاص و گران‌قیمت شهر دارید، می‌توانید در قسمت کامنت‌ها آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این کار می‌تواند به دیگر کاربران در یافتن فضای مناسب خود کمک کند. از همراهی شما متشکریم!

 

 

اطلاعات بیشتر اسنپ فود:

بلاگ اسنپ فود: https://snappfood.ir/blog/مجله-اینترنتی/

آدرس سایت :   https://snappfood.ir/

آدرس اینستاگرام :  https://www.instagram.com/snappfood_ir/

آدرس اپ اسنپ فود: https://snappfood.ir/app

 

 

 
آگهی متنی در «همه» صفحات
درمان سریع سیاتیک و دیسک کمر / اندولیفت صورت دکتر رفیعی / متخصص زنان / خرید انواع نهال بادام از برتر نهال / نهال بادام / کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان / کاشت مو / شیشه اتومبیل / دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش / ثبت برند / سرور مجازی / قیمت سئو / آموزش ارز دیجیتال / فروشگاه اینترنتی زنبیل / مشاوره حقوقی تلفنی / وکیل / سپتیک تانک/ تبلیغ در گوگل/ buy neuralink / خرید ساعت دیواری / لیزر درمانی بواسیر / خرید نهال گردو خوشه ای پربار / خرید نهال گردوی چندلر پیوندی / درمان دیسک کمر / نهال گردو / بیمه عمر پاسارگاد / ساعت تبلیغاتی / تجهیزات پزشکی / اورولوژیست / خرید سرور مجازی / تعمیر ماشین ظرفشویی / خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / خرید لایسنس نود 32 / مجتمع فنی ونک / دانلود سریال / خرید تتر / متخصص ارتودنسی / دکتر زنان / دانلود فیلم دوبله فارسی / دانلود فیلم هندی / چاپ لیوان / حمل بار دریایی از چین / رژیم آنلاین آردایت / بهترین سریال های ایرانی / داروخانه همتا / سانتریفیوژ / داروخانه اینترنتی آرتان / فروشگاه آنلاین زوجیم / چاپ کلاه / کاشت مو / درمانکده / کاشت مو / پزشکا / قیمت ساک پارچه ای / تحلیل تکنیکال فارکس / سایت نوبت دهی دکتریاب / بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران / بهترین سریال های کره ای / دکتر فارمو / کتاب صوتی رایگان / تولید محتوا / بلیط هواپیما تهران / دانلود نرم افزار / مجتمع فنی ونک / سریال جدید / داروخانه آنلاین تینا / سایت ترجمه تخصصی رایت می /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.