بهترین فیلم های در مورد تهاجم موجودات فرازمینی به همراه خلاصه آنها

0

“روز استقلال” (1996):

خلاصه داستان : وقتی فضاپیما‌های عظیم بیگانه وارد جو زمین می‌شوند، جهان متحد می‌شود تا در برابر تهاجم قریب الوقوع مبارزه کنند. گروهی از افراد، از جمله یک خلبان ماهر (ویل اسمیت)، یک دانشمند باهوش (جف گلدبلوم) و رئیس جمهور ایالات متحده (بیل پولمن)، با هم متحد می‌شوند تا نقشه‌ای برای شکست مهاجمان قدرتمند فرازمینی و نجات بشریت طراحی کنند.

“جنگ دنیا‌ها” (2005):

خلاصه داستان: در حالی که زمین توسط سه پایه‌های مریخ مورد تهاجم قرار می‌گیرد، یک پدر مطلقه (تام کروز) باید از فرزندان خود محافظت کند و در دنیایی پر از هرج و مرج حرکت کند. آن‌ها با دشمنان هولناک و به ظاهر شکست ناپذیر روبرو می‌شوند و شاهد ویرانی شهر‌ها و فروپاشی جامعه هستند، در حالی که در تلاش برای یافتن راهی برای بقا و پیوستن به خانواده خود هستند.

“District 9” (2009):

خلاصه داستان: در ژوهانسبورگ، آفریقای جنوبی، پس از توقف یک سفینه فضایی عظیم بر فراز شهر، انسان‌ها متوجه می‌شوند که موجودات فرازمینی سرگردان قادر به ترک کشتی خود نیستند. با افزایش تنش بین انسان‌ها و میگو‌های بیگانه، یک مامور دولتی (شارلتو کوپلی) زمانی که به یک بیوتکنولوژی بیگانه آلوده می‌شود خود را در میانه میدان می‌بیند و باید به محله یهودی نشین بیگانگان پناه ببرد.

“جنگ دنیا‌ها” (1953):

خلاصه داستان: این فیلم بر اساس رمان کلاسیک اچ جی ولز، داستان یک ستاره‌شناس (جین بری) و دوست دخترش (آن رابینسون) را دنبال می‌کند که شاهد ورود ماشین‌های جنگی بیگانگان به جنوب کالیفرنیا هستند. در حالی که سه‌پایه‌های بیگانه پرتو‌های گرمای مرگبار را منتشر می‌کنند و ویران می‌کنند، این زوج برای یافتن امنیت و یافتن راهی برای مبارزه با مهاجمان، سفری خطرناک را آغاز می‌کنند.

“نبرد: لس آنجلس” (2011):

خلاصه داستان : در لس آنجلس، یک گروهبان نیروی دریایی (آرون اکهارت) یک جوخه را در طول یک تهاجم جهانی بیگانگان رهبری می‌کند. از آنجایی که نیرو‌های فرازمینی به طور سیستماتیک شهر‌های سراسر جهان را تخریب می‌کنند، تفنگداران دریایی باید برای دفاع از زمین وارد نبردی شدید شوند. آن‌ها در کنار گروهی از سربازان مصمم، برای نجات غیرنظامیان و کشف نقاط ضعف مهاجمان می‌جنگند.

“نشانه‌ها” (2002):

خلاصه داستان: یک کشیش سابق (مل گیبسون) و خانواده‌اش حلقه‌های گیاهی پیچیده‌ای را در زمین‌های کشاورزی خود کشف می‌کنند که نشان‌دهنده حضور یک دنیای ماورایی است. همانطور که پدیده‌های عجیب و غریب بیشتری رخ می‌دهد و گزارش‌های مربوط به برخورد بیگانگان در سراسر جهان افزایش می‌یابد، خانواده باید با ترس‌های خود مقابله کنند و از خود در برابر تهاجم احتمالی محافظت کنند.

“حاشیه اقیانوس آرام” (2013):

خلاصه داستان: در آینده‌ای که هیولا‌های غول‌پیکر معروف به کایجو از یک پورتال بین‌بعدی در اقیانوس آرام برمیخیزند، بشریت روبات‌های عظیمی به نام جیگر می‌سازد تا با این تهدید مبارزه کنند. همانطور که Kaiju قوی‌تر و مکرر‌تر می‌شود، یک خلبان شسته شده (چارلی هانام) و یک تازه کار (رینکو کیکوچی) با هم همکاری می‌کنند تا یک جاگر افسانه‌ای را خلبان کنند و بشریت را از نابودی نجات دهند.

“Edge of Tomorrow” (2014):

خلاصه داستان: در آینده‌ای نزدیک، زمین مورد حمله یک نژاد بیگانه قرار می‌گیرد. یک افسر نظامی (تام کروز) خود را در یک حلقه زمانی می‌بیند که همان روز را بار‌ها و بار‌ها تجربه می‌کند و هر بار در نبرد علیه مهاجمان فرازمینی جان خود را از دست می‌دهد. او باید با کمک یک سرباز ماهر (امیلی بلانت) از توانایی جدید خود برای تبدیل شدن به یک جنگنده بهتر استفاده کند و راهی برای شکست بیگانگان کشف کند.

“مردان سیاه پوش” (1997):

خلاصه داستان: زمانی که یک افسر پلیس (ویل اسمیت) پس از مشاهده شکل واقعی یک موجود بیگانه با مردی مرموز (تامی لی جونز) روبرو می‌شود، در یک آژانس دولتی مخفی به نام مردان سیاه پوش استخدام می‌شود. آن‌ها با هم برای نظارت و تنظیم فعالیت بیگانگان بر روی زمین کار می‌کنند و در عین حال از تهاجم قریب الوقوع بیگانگان جلوگیری می‌کنند.

“روزی که زمین ایستاد” (1951):

خلاصه داستان: یک انسان نما بیگانه به نام کلاتو (مایکل رنی) به همراه ربات همراه قدرتمندش، گورت، به زمین می‌آیند تا پیام مهمی را به بشریت برسانند. همانطور که دولت‌ها و مردم با ترس و خصومت واکنش نشان می‌دهند، کلاتو باید رهبران زمین را در مورد عواقب اقدامات خود متقاعد کند و تغییری ایجاد کند که می‌تواند سیاره را از نابودی نجات دهد.

“نوع چهارم” (2009):

خلاصه داستان: این فیلم که در آلاسکا می‌گذرد، به عنوان بازسازی وقایع واقعی ارائه می‌شود. روانپزشک دکتر ابیگیل تایلر (میلا جووویچ) شروع به کشف یک سری موارد نگران‌کننده آدم ربایی بیگانگان در میان بیمارانش می‌کند. همانطور که او به عمق این پدیده اسرارآمیز می‌پردازد، ارتباط نگران‌کننده‌ای بین آدم ربایی‌ها و یک زبان باستانی کشف می‌کند و خود و خانواده‌اش را در معرض خطر جدی قرار می‌دهد.

“کلورفیلد” (2008):

خلاصه داستان : گروهی از دوستان در شهر نیویورک خود را در وسط یک حمله هیولا‌های عظیم می‌بینند. این فیلم به عنوان فیلم پیدا شده از دوربین دستی آن‌ها ارائه می‌شود که آن‌ها برای زنده ماندن و حرکت در میان هرج و مرج تلاش می‌کنند. در حالی که این موجود هیولا باعث ویرانی می‌شود، گروه سعی می‌کنند به امنیت برسند و منشا تهدید وحشتناک را کشف کنند.

“ورود” (2016):

خلاصه داستان: هنگامی که فضاپیمای مرموز در نقاط مختلف جهان به زمین می‌نشیند، پروفسور زبان‌شناسی لوئیز بنکس (ایمی آدامز) توسط ارتش استخدام می‌شود تا زبان بیگانگان را رمزگشایی کند. لوئیز در حالی که تلاش می‌کند تا مقاصد آن‌ها را با هم ارتباط برقرار کند و درک کند، متوجه می‌شود که بازدیدکنندگان بیگانه ممکن است کلید یک مکاشفه عمیق را در دست داشته باشند که می‌تواند مسیر بشریت را تغییر دهد.

“نبرد کشتی” (2012): Battleship

خلاصه داستان: این فیلم اکشن با الهام از بازی تخته‌ای کلاسیک، نبردی شدید بین نیرو‌های دریایی زمین و یک ناوگان بیگانه پیشرفته را به تصویر می‌کشد. در حالی که کشتی‌های فرازمینی یک میدان نیرو در اطراف اقیانوس ایجاد می‌کنند، ناوگانی از کشتی‌های جنگی به همراه یک افسر شجاع (تیلور کیچ) درگیر مبارزه‌ای ناامیدانه برای دفاع از سیاره و جلوگیری از تسلط بیگانگان هستند.

“حملات مریخ!” (1996):Mars Attacks!

خلاصه داستان: در این کمدی علمی تخیلی، ناوگانی از نعلبکی‌های مریخی به قصد نابودی بشریت به زمین حمله می‌کنند. در حالی که بیگانگان عجیب و غریب و تهاجمی مجموعه‌ای از سلاح‌های عجیب و غریب را آزاد می‌کنند، گروهی از شخصیت‌های رنگارنگ، از جمله رئیس جمهور ایالات متحده (جک نیکلسون)، یک گزارشگر تلویزیونی (سارا جسیکا پارکر) و یک مادربزرگ شجاع (سیلویا سیدنی)، باید راهی پیدا کنند. برای مقابله با تهدید مریخ

“تهاجم” (2007): The Invasion

خلاصه داستان: زمانی که موجودی فرازمینی شروع به آلوده کردن انسان‌ها، تغییر رفتار و پاک کردن احساساتشان می‌کند، یک روانپزشک واشنگتن دی سی (نیکول کیدمن) با زمان مسابقه می‌دهد تا از پسرش محافظت کند و راهی برای نجات بشریت از یکسان‌سازی کامل پیدا کند.

“حمله به بلوک” (2011): Attack the Block

خلاصه داستان : گروهی از نوجوانان جنوب لندن به رهبری یک رهبر باند جوان (جان بویگا) باید از محله خود در برابر تهاجم بیگانگان دفاع کنند. همانطور که آن‌ها با موجودات مرگبار فرازمینی روبرو می‌شوند، قدرت و شجاعت را در خود کشف می‌کنند.

“Skyline” (2010):

خلاصه داستان: در حالی که یک نیروی بیگانه به لس آنجلس حمله می‌کند، گروهی از دوستان باید در حالی که در یک مجتمع آپارتمانی به دام افتاده‌اند برای زندگی خود بجنگند. آن‌ها باید راهی برای زنده ماندن و فرار پیدا کنند زیرا بیگانگان تاکتیک‌های ویرانگر را برای برداشت انسان برای اهداف خود به کار می‌گیرند.

“روزی که زمین ایستاد” (2008):

خلاصه داستان : این فیلم بازسازی فیلم کلاسیک 1951 است که یک بازدید‌کننده بیگانه (کیانو ریوز) را دنبال می‌کند که با هشداری وحشتناک برای بشریت به زمین می‌رسد. در حالی که دولت‌ها و دانشمندان برای درک مقاصد او تقلا می‌کنند، یک دانشمند جوان (جنیفر کانلی) باید او را متقاعد کند که انسانیت ارزش نجات دارد.

“کاوبوی‌ها و بیگانگان” (2011):

خلاصه داستان: این ترکیب منحصربفرد از ژانر‌های وسترن و علمی تخیلی در غرب قدیم اتفاق می‌افتد، داستان تفنگچی (دانیل کریگ) را روایت می‌کند که در شهر کوچکی بیدار می‌شود که هیچ خاطره‌ای ندارد و یک وسیله بیگانه اسرارآمیز روی مچ دستش است. از آنجایی که تهاجم بیگانگان شهر را تهدید می‌کند، او باید با مردم محلی، از جمله یک بارون گاو بی رحم (هریسون فورد)، برای دفع تهدید فرازمینی متحد شود.

“E.T. فرازمینی” (1982):

خلاصه داستان : این داستان دلچسب به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، پسر جوانی به نام الیوت (هنری توماس) را دنبال می‌کند که با یک موجود بیگانه مهربانی که روی زمین گیر افتاده دوست می‌شود. همانطور که الیوت به بیگانه‌ای به نام E.T کمک می‌کند تا راهی برای بازگشت به خانه پیدا کند، آن‌ها پیوند عمیقی ایجاد می‌کنند در حالی که از مقامات دولتی که به دنبال دستگیری E.T هستند فرار می‌کنند.

“هجوم قاپندگان بدن” (1978): “Invasion of the Body Snatchers

خلاصه داستان: در این کلاسیک ترسناک علمی تخیلی، یک بازرس سلامت (دونالد ساترلند) و همکارانش توطئه‌ای را کشف می‌کنند که در آن هاگ‌های موجودات فضایی جایگزین انسان‌ها می‌شوند. با گسترش تهاجم، آن‌ها باید بیدار و هوشیار بمانند تا زنده بمانند و از تسخیر کامل بشریت جلوگیری کنند.

“سربازان کشتی ستاره‌ای” (1997): Starship Troopers

خلاصه داستان: در آینده‌ای که زمین در حال جنگ با گونه‌ای از بیگانگان غول پیکر شبیه حشرات است، داستان این فیلم اکشن گروهی از سربازان جوان را دنبال می‌کند که به مبارزه با مهاجمان فرازمینی می‌پیوندند. همانطور که آن‌ها درگیر نبرد‌های شدید می‌شوند و با وحشت جنگ روبرو می‌شوند، ماهیت واقعی درگیری و اهمیت بقا را کشف می‌کنند.

“دانشکده” (1998): The Faculty

خلاصه داستان: در یک دبیرستان، گروهی از دانش‌آموزان متوجه می‌شوند که معلمانشان توسط بیگانگان انگلی تسخیر شده‌اند. با کمک چند عضو هیئت علمی غیر آلوده، آن‌ها باید راهی برای افشای بیگانگان پیدا کنند و خود و مدرسه خود را از تهاجم قریب الوقوع نجات دهند.

“برخورد نزدیک از نوع سوم” (1977): Close Encounters of the Third Kind

خلاصه داستان: این فیلم علمی تخیلی کلاسیک به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، گروهی از افراد را دنبال می‌کند که پس از برخورد با بشقاب پرنده‌ها به هم نزدیک می‌شوند. همانطور که آن‌ها به دنبال پاسخ هستند و با موجودات فرازمینی ارتباط برقرار می‌کنند، خود را در سفری می‌بینند که می‌تواند مسیر تاریخ بشر را تغییر دهد.

“حمله زن 50 فوتی” (1958):

خلاصه داستان : پس از برخورد با یک بیگانه، یک وارث ثروتمند به اندازه‌ای بزرگ می‌شود و محیط اطراف خود را خراب می‌کند. از آنجایی که او تبدیل به یک تهدید بزرگ می‌شود، شوهر او و دیگران سعی می‌کنند جلوی داد و بیداد ویرانگر او را بگیرند.

“تاریک‌ترین ساعت” (2011): The Darkest Hour

خلاصه داستان: گروهی از جوانان در مسکو باید برای بقا بجنگند وقتی موجودات فرازمینی نامرئی به زمین حمله می‌کنند و از حملات مرگبار مبتنی بر انرژی برای نابود کردن بشریت استفاده می‌کنند. آن‌ها باید راهی برای فرار از بیگانگان و کشف نقاط ضعف آن‌ها پیدا کنند تا امیدی به زنده ماندن داشته باشند.

هیولا‌ها (2010): Monsters

خلاصه داستان: در دنیایی اتفاق می‌افتد که موجودات بیگانه غول‌پیکر در آن پرسه می‌زنند، یک عکاس خبرنگار وظیفه دارد دختر کارفرمایش را در منطقه‌ای آلوده در مکزیک اسکورت کند. در طول مسیر، آن‌ها با خطرات مختلف انسانی و فرازمینی مواجه می‌شوند و با ماهیت واقعی هیولا‌هایی که در زمین زندگی می‌کنند آشنا می‌شوند.

“روز استقلال: تجدید حیات” (2016):

خلاصه داستان: در این دنباله بر “روز استقلال”، زمین 20 سال پس از اولین حمله با یک تهاجم جدید بیگانگان روبرو می‌شود. کشور‌های جهان باید یک بار دیگر گرد هم آیند تا با نیرو‌های بیگانه از نظر فناوری پیشرفته و بی امان بجنگند و از فناوری بیگانگان بازیابی شده برای دفاع و نجات بشریت استفاده کنند.

“عنصر پنجم” (1997):

خلاصه داستان : این ماجراجویی علمی تخیلی در دنیایی آینده نگر روایت می‌شود که یک راننده تاکسی (بروس ویلیس) را دنبال می‌کند که درگیر نبردی با نیروی شیطانی باستانی می‌شود که زمین را تهدید می‌کند. با کمک یک زن مرموز (میلا جووویچ) که دارای یک راز حیاتی است، آن‌ها باید با زمان مسابقه دهند تا بشریت را از نابودی نجات دهند.

“غارتگر” (1987): Predator

خلاصه داستان : تیمی از کماندو‌های نخبه به رهبری داچ (آرنولد شوارتزنگر) خود را توسط موجودی فرازمینی با استتار پیشرفته و مهارت‌های شکار مرگبار شکار می‌کنند. همانطور که آن‌ها یک به یک انتخاب می‌شوند، آن‌ها باید یاد بگیرند که با هم کار کنند و راهی برای شکست دادن دشمن قدرتمند خود بیابند.

“Cloverfield Paradox” (2018):

خلاصه داستان : در این قسمت از مجموعه “کلورفیلد”، تیمی از دانشمندان در یک ایستگاه فضایی آزمایشی خطرناک را برای حل بحران انرژی زمین انجام می‌دهند. با این حال، اقدامات آن‌ها عواقب ناخواسته‌ای دارد، زیرا آن‌ها خود را در یک واقعیت جایگزین می‌بینند که در آن یک تهدید هیولاناک در حال ظهور است و هم زندگی آن‌ها و هم کل جهان را به خطر می‌اندازد.


اگر خواننده جدید سایت «یک پزشک»  هستید!
شما در حال خواندن سایت یک پزشک (یک پزشک دات کام) به نشانی اینترنتی www.1pezeshk.com هستید. سایتی با 18 سال سابقه که برخلاف اسمش سرشار از مطالب متنوع است!
ما را رها نکنید. بسیار ممنون می‌شویم اگر:
- سایت یک پزشک رو در مرورگر خود بوک‌مارک کنید.
-مشترک فید یا RSS یک پزشک شوید.
- شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید: صفحه تلگرام - صفحه اینستاگرام ما
- برای سفارش تبلیغات ایمیل alirezamajidi در جی میل یا تلگرام تماس بگیرید.
و دیگر مطالب ما را بخوانید. مثلا:

روش‌های بد نشستن روی صندلی و شیوه نشستن سالم روی صندلی در محیط کار

در موقعیت‌های مختلف یا در هنگام خستگی، روش‌های مختلفی برای نشستن روی صندلی از سوی ما استفاده می‌شود که برای بدن مفید نیستند. برخی از این موارد عبارتند از:خم شدن روی صندلی: وقتی روی صندلی خمیده می‌شوید، ستون فقرات شما به درستی حمایت…

چگونه طولانی مدت درس بخوانیم و کمتر خسته شویم؟

مطالعه برای ساعات طولانی می‌تواند چالش برانگیز باشد، اما چندین راهبرد وجود دارد که می‌توانید برای کمک به حفظ تمرکز و جلوگیری از خستگی از آن‌ها استفاده کنید:استراحت کنید: هر 45 تا 50 دقیقه یک بار استراحت کنید تا مغز خود را شارژ کرده و از…

اگر نئاتدرتال‌ها بر انسان‌های به اصطلاح خردمند غلبه می‌کردند، شاید اینها ستاره‌های سینماهای آنها…

سوابق فسیلی نشان می‌دهد که نئاندرتال‌ها در حدود 40000 تا 30000 سال پیش از سوابق باستان‌شناسی ناپدید شدند، اگر در برخی مکان‌ها ممکن است تا حدود 28000 سال پیش  زنده مانده باشند.نئاندرتال‌ها گونه‌ای از انسان‌های باستانی بودند که تا زمان…

شوخی‌های تصویری دانشگاهی – دوران عزیز پرمخاطره و گاه پرمشقت با بازدهی‌های نامعلوم

دوره دانشگاه و سختی تطابق‌های دانشجوهایی از طبقات مختلف اجتماعی و نواحی مختلف کشور و آمیزه جالب کنار هم قرار گرفتن آنها هر فعالیت عادی دیگر اجتماعی می‌شود مانند نگاه کردن به فوتبال و هر امتحان یا حتی کلاسی خاطره‌انگیز می‌شود.در اینجا…

عملیات گانرساید: حمله نروژ به تاسیسات آب سنگین نازی‌ها که آنها را از بمب اتمی محروم کرد

سرهنگ ارتش سلطنتی نروژ، لیف ترونستاد، پس از تحویل کپسول‌های انتحاری، به سربازانش اطلاع داد: «نمی‌توانم به شما بگویم که چرا این مأموریت اینقدر مهم است، اما اگر موفق شوید، برای صد سال در خاطره نروژ زنده خواهد ماند.»با این حال، این…

سری جدیدی از عکس‌های جذاب مقایسه‌ای زمان قدیم و جدید مکان‌ها و شهرها

عکس‌های «قبل و بعد» یا عکس‌های یک مکان بعد از گذشت زمان مدید، به چند دلیل جالب از آب درمی‌آیند:دگرگونی دیداری: انسان‌ها به طور طبیعی به سمت تغییرات و دگرگونی‌های بصری گرایش دارند. عکس‌های قبل و بعد تصویری واضح و قابل توجه از پیشرفت،…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.