بهترین سریال های 2024 | سریال‌های جدید با توضیح و نمره IMDB

0

هنوز به نیمه ماه ژانویه نرسیده‌ایم، اما سریال‌های جدید به سرعت در راه هستند و در همین فرصت کوتاه، باید بگویم برخی از آنها قابل اعتنا به نظر می‌رسند.

پس با هم نگاهی می‌اندازیم به بهترین سریال های 2024

سریال Criminal Record (2024– )

نمره IMDB سریال 7.7

در قلب لندن معاصر، یک تماس تلفنی ناشناس، دو کارآگاه باهوش را به رویارویی بر سر یک پرونده قتل قدیمی می کشاند، یکی زن جوانی است که در مراحل اولیه کارش است. دیگری مردی با ارتباط خوب مصمم است از میراث خود محافظت کند.

سریال The Brothers Sun (2024– )

نمره IMDB سریال 7.7

چارلز سان، یک گانگستر تایپه ای را دنبال می کند که به عنوان یک قاتل بی رحم وارد زندگی او شده است، اما باید برای محافظت از مادر و برادر کوچکترش پس از تیراندازی پدرش توسط یک قاتل مرموز به لس آنجلس برود.

سریال Echo (2024– )

نمره IMDB سریال 6.3

مایا لوپز باید با گذشته‌اش روبرو شود، دوباره با ریشه‌های بومی آمریکایی‌اش ارتباط برقرار کند و اگر امیدی به پیشرفت داشته باشد، معنای خانواده و جامعه را بپذیرد.

سریال Ted (2024– )

نمره IMDB سریال 8

سال 1993 است و  تد خرس هنوز به شهرت نرسیده. او در خانه با بهترین دوستش جان بنت و خانواده اش زندگی می کند. در حالی که تد ممکن است تأثیر بدی بر جان داشته باشد، او یک دوست وفادار از آب درمی‌آید که برای محکم کردن دوستی دست و پا می زند.

سریال Boy Swallows Universe (2024– )

نمره IMDB سریال 8

پسر جوانی که در حومه شهر بریزبن دهه 1980 بزرگ می‌شود، با واقعیت‌های سخت زندگی – و خطراتی که خانواده‌اش را تهدید می‌کند، روبرو می‌شود.

سریال Detective Forst (2024– )

نمره IMDB سریال 6

کوه‌های تاترا به عرصه قتل‌های وحشیانه تبدیل خواهند شد. این تحقیقات توسط یک پلیس بدبین اما موثر به نام ویکتور فورست انجام می شود.

سریال Grimsburg (2024– )

نمره IMDB سریال 6

ماروین فلوت، که ممکن است بزرگترین کارآگاه تاریخ باشد، یک راز دارد که هنوز نمی تواند آن را کشف کند: خانواده اش. او از هر راهی پیروی می کند تا خودش را با همسر سابقش که هرگز از عشق ورزیدنش دست برنداشت، نجات دهد.

سریال My Happy Ending (2024- )

نمره IMDB سریال 8.5

سئو جائه وون که دوران کودکی نامطلوبی را پشت سر گذاشت، تبدیل به یک مدیر عامل جاه طلب و با انگیزه می شود که به دنبال موفقیت است. اما وقتی وسواس او از کنترل خارج می شود، سعی می کند از خواسته های ناسالم خود فرار کند اما شوهرش که یک طراح و استاد دانشگاه است، در این روند غرق می شود.

سریال Sanctuary (2024– )

نمره IMDB سریال 5.2

داستان یک شهر کوچک در بریتانیا به نام Sanctuary را دنبال می‌کند که پس از کشف مرگ پسری در اثر تصادف، زندگی روزمره با اتهامات قتل متزلزل می‌شود.

سریال You Are What You Eat: A Twin Experiment (2024– )

نمره IMDB سریال 5.9

در یک آزمایش علمی منحصر به فرد، دوقلوهای یکسان به مدت هشت هفته رژیم غذایی و سبک زندگی خود را تغییر دادند تا تأثیر غذاهای مختلف بر بدن آنها بررسی شود.

سریال Love Song for Illusion (2024- )

نمره IMDB سریال 9

داستان عاشقانه تپنده قلب و وسواس شدید بین مردی با دو شخصیت متضاد و زنی که او را دوست دارد.

سریال Sengoku Youko (2024- )

جهان به دو دسته تقسیم می شود: انسان و هیولا به نام کاتاوارا. با وجود اینکه تاما یک کاتاوارا است، انسان ها را دوست دارد و عهد می کند که از آنها در برابر شر محافظت کند، حتی اگر به معنای مبارزه با هم نوعان خود باشد. برادرش جینکا، با این حال، با وجود اینکه اکثراً یکی است، از انسان متنفر است. خواهر و برادر توسط یک شمشیرزن ترسو به نام Shinsuke ملحق می شوند که می خواهد یاد بگیرد چگونه قوی شود. هنگامی که گروه نقشه ای را برای آزمایش روی انسان ها و تبدیل آنها به هیولا کشف می کنند، آنها عهد می بندند که هر کسی را که پشت آن است شکست دهند… حتی اگر به معنای نبرد با یک ارتش کامل از جنگجویان باشد.

سریال  (Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?! ) (2024- )

آداچی، یک باکره سی ساله، متوجه می شود که قدرت جادویی برای خواندن ذهن افرادی را که لمس می کند دارد. متأسفانه، این توانایی فقط او را بدبخت می کند زیرا او نمی داند چگونه از آن به خوبی استفاده کند! و بدتر از آن، زمانی که او به طور تصادفی ذهن همکار بسیار باصلاح و خوش تیپ خود را می خواند، آداچی متوجه می شود که آن مرد به کسی جز خود آداچی علاقه زیادی ندارد! همه چیز در حال تبدیل شدن به بسیار ناخوشایند است!

سریال Metallic Rouge (2024- )

دنیایی که در آن انسان و اندروید در کنار هم زندگی می کنند. یک دختر اندرویدی به نام روژ به همراه دوستش نائومی در یک ماموریت در مریخ بودند. این “قتل نه انسان مصنوعی است که با دولت دشمنی می کنند”. داستان نبرد دختر اندرویدی روژ آغاز می شود.

سریال (Delusional Monthly Magazine) (2024- )

داستان در کشوری خاص در شهر اکثریت می گذرد، جایی که سردبیر خوش تیپ تارو، دستیار 10 ساله جیرو و سگ سابورو یک شرکت انتشاراتی کوچک را اداره می کنند. این شرکت مجله علمی Mōsō (Delusion) را با مقالاتی در مورد پدیده های عجیب و غریب ماوراء الطبیعه منتشر می کند. دانشمندی به نام گورو یک روز از بخش تحریریه بازدید می کند و همه آنها درگیر حادثه ای می شوند که حتی علم هم نمی تواند توضیح دهد.

سریال Doctor Elise: The Royal Lady with the Lamp (2024- )

آئوی تاکاموتو برای جبران گناهان خود در زندگی گذشته خود به عنوان شاهزاده خانم شرور الیز، زندگی خود را وقف نجات مردم به عنوان یک پزشک می کند. اما یک تصادف مرگبار کفاره او را کوتاه می کند و ناگهان او به زندگی قبلی خود باز می گردد، 10 سال قبل از مرگش! آیا آینده نگری و درخشش پزشکی او به او کمک می کند تا راه های گذشته خود را تغییر دهد و یک امپراتوری بیمار را درمان کند یا اینکه سرنوشت محکوم به تکرار است؟

سریال  (The Wrong Way to Use Healing Magic) (2024- )

کن اوساتو یک دبیرستان معمولی به تمام معناست – نمرات متوسط، رویاها، و تمایل به بیزاری از افراد خارق العاده. اما وقتی با رئیس و نایب رئیس شورای دانش آموزی اعم از مردمی و فوق العاده روبرو می شود، بلافاصله با آنها دوست می شود. همه اینها زمانی که دوستان جدید کن به دنیای دیگری احضار می شوند قطع می شود – و او نیز به طور تصادفی احضار می شود! افسرده و بدون هیچ راهی برای بازگشت، از خود صرف نظر می کند تا بی سر و صدا در دنیای جدید بماند – تا زمانی که متوجه شود به شفابخشی جادو علاقه دارد، شکل بسیار نادری از جادو که به او اعتماد به نفس و توجه همه جادوگران را می دهد. . با این حال، همه توجه خوب نیست، این چیزی است که کن متوجه می شود زمانی که توسط یک همکار دیوانه شفا دهنده جادو مورد توجه قرار می گیرد…

سریال (A Sign of Affection) (2024- )

نمره IMDB سریال 7.8

یوکی یک دانشجوی معمولی است که دنیایش حول دوستانش، رسانه های اجتماعی و آخرین فروش ها می چرخد. اما وقتی یک برخورد تصادفی در قطار منجر به ملاقات او با دوست و هم دانش‌آموزش Itsuomi-san می‌شود، دنیای او شروع به گسترده‌تر شدن می‌کند. اما اگرچه Itsuomi-kun می تواند به سه زبان صحبت کند، زبان اشاره یکی از آنها نیست. آیا این دو می توانند بیاموزند که با احساسات جوانه زده بین خود ارتباط برقرار کنند؟

سریال (Sasaki and Peeps) (2024- )

نمره IMDB سریال 7.7

حتی با وجود اینکه زندگی سازمانی ساساکی دائماً پر از کار است، او را در پایان هر روز خسته و ناکام می گذارد. او در جستجوی همراهی برای پرکردن خلأ زندگی‌اش، از روی هوس به یک فروشگاه حیوانات خانگی سر می‌زند و متوجه نمی‌شود که قرار است زندگی‌اش را برای همیشه تغییر دهد. پس از استقرار در یک پرنده شایان ستایش و آوردن آن به خانه … هم اتاقی جدید او نشان می دهد که در واقع یک حکیم باورنکردنی از دنیای دیگری است که به سرعت به ساساکی قدرت های ماوراء طبیعی و همچنین توانایی عبور از بین دنیاها را می دهد. تنها کاری که ساساکی می خواهد انجام دهد این است که از این قدرت های تازه کشف شده برای زندگی در آرامش و آسایش استفاده کند، اما بیش از چند شخصیت رنگارنگ وجود دارند که ممکن است مانع این کار شوند…

سریال (The Unwanted Undead Adventurer) (2024- )

نمره IMDB سریال 8.2

رنت فاینا، یک ماجراجوی بیست و پنج ساله، یک دهه است که هیولاها را هک کرده است. با این حال، بدون استعداد زیادی برای این کار، رنت خود را در شکار اسلایم ها و گابلین ها برای مقادیر ناچیزی سکه هر روز می بیند. او نمی داند، وقتی با یک مسیر به ظاهر کشف نشده در هزارتوی انعکاس ماه روبرو می شود، همه اینها در شرف تغییر است. اما چیزی که در انتهای مسیر در انتظار اوست نه گنج است و نه ثروت، بلکه یک اژدهای افسانه ای است که وقتش را برای بلعیدن کاملش تلف نمی کند! پس از مدت کوتاهی از خواب بیدار می شود، رنت خود را نه کاملاً مرده، اما نه چندان زنده می بیند – او چیزی بیش از یک انبوه استخوان نیست! رنت با چیزی جز شمشیر قابل اعتماد، کمربند ابزار و ظاهر جدید وحشیانه اش، به عنوان یک اسکلت تازه متولد شده برای دستیابی به تکامل وجودی تلاش خود را آغاز می کند، به امید اینکه روزی با شکل انسانی تر به تمدن بازگردد. آیا رنت موفق خواهد شد یا هزارتوی او را تا آخر عمرش خواهد خورد…؟

سریال (The Demon Prince of Momochi House) (2024- )

نمره IMDB سریال 8

هیماری موموچی یک خانه اسرارآمیز را به ارث می برد که با نگهبان شیطان زیبا خود همراه است. هیماری موموچی یتیم در شانزدهمین سالگرد تولدش، دارایی اجدادی خود را به ارث می برد که هرگز ندیده است. خانه موموچی بر روی مانع بین قلمرو انسانی و معنوی وجود دارد و هیماری قرار است به عنوان نگهبان بین دو جهان عمل کند. اما روزی که او به خانه نقل مکان می کند، متوجه می شود که سه متحصن خوش تیپ از قبل در خانه زندگی می کنند و به نظر می رسد یکی از آنها قبلاً نقش او را بر عهده گرفته است!

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / علائم گرمازدگی / بهترین مودم 5G /خرید عطر و ادکلن /قهوه فوری گانودرما دکتر بیز /جراحی زیبایی /داروخانه آنلاین / آموزش رانندگی با ماشین دنده اتومات / فروشگاه لوازم بهداشتی / آموزش زبان فرانسه / هایلند بیوتی / شیشه اتومبیل / کاهش وزن قطعی با اسلیو معده / دانلود ریمیکس های جدید /بهترین جراح اسلیو معده در تهران / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل /لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /جراح تیروئید / پزشکا /موتور فن کویل / نرم افزار حسابداری / مقاله بازار / شیشه اتومبیل /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /سایت نوید /کلاه کاسکت /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.