بهترین سریال های ۲۰۲۴ | فهرست 54 سریال جدید و دیدنی

0

حدود پنج ماه از سال 2024 گذشته با این وجود با انبوهی سریال جدید روبرو شده‌ایم که هر کسی متناسب با سلیقه یا وقت و تمرکزی که در پایان روز کاری برایش باقی می‌ماند، یکی از این سریال‌ها را انتخاب می‌کند. این فهرست می‌تواند پیشنهاد خوبی در مورد بهترین سریال های 2024 باشد.

بدیهی است که سریال‌ های جدید 2024 معرفی شده‌اند و فصل‌های ادامه سریال‌هایی که پخش آنها از سال‌های پیش شروع شده‌اند، در نظر گرفته نشده‌اند.

1- سریال دونده دوست داشتنی

Lovely Runner

سریال های ۲۰۲۴

«دونده دوست داشتنی»، یک سریال عاشقانه تخیلی است که در آن هنرمند معروفی خودکشی می کند و یکی از طرفداران پروپاقرص او به طرز اسرارآمیزی سر از دوران دبیرستان خودش و او در می آورد و سعی می کند از او مراقبت کند.

سریال دونده دوست داشتنی به کارگردانی بو سونگ چول و کیم ته یونگ در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر کمدی و فانتزی می‌باشد. در این سریال بیون وو سوک، کیم هه یون، سونگ گون هی، سو هه وون و جونگ یونگ جو به هنرمندی پرداخته‌اند.

2- سریال بادکین

Bodkin

هترین سریال های 2024

چند سازنده پادکست تصمیم می گیرند درباره گم شدن مرموز سه غریبه در شهر سرسبز کوچکی در ایرلند تحقیق کنند؛ اما کمی که پیش می روند متوجه ماجرایی به مراتب بزرگ تر و عجیب تر از تصورشان می شوند.

سریال بادکین به کارگردانی برانون هیوز و نش اجرتون در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و ایرلند و در ژانر کمدی و درام می‌باشد. در این سریال آنتونی بویز، آنتونی بویز، آنتونی بویز، دیوید ویلموت و ویل فورته به هنرمندی پرداخته‌اند.

3- سریال ماده تاریک

Dark Matter

سریال‌ های جدید 2024

یک متخصص فیزیک نجومی ناگهان وارد نسخه ای متفاوت از زندگی اش می شود و هنگام گذر از زندگی های دیگری که می توانست داشته باشد، قدم به مسیر هولناکی می گذارد تا خانواده واقعی اش را دوباره به دست بیاورد و آن ها را از شر ترسناک ترین دشمنشان نجات دهد: خودش.

سریال ماده تاریک به کارگردانی یاکوب وربرگن و روکسن داوسون در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر درام و علمی تخیلی می‌باشد. در این سریال جوئل اجرتون، جنیفر کانلی، اوکس فگلی، آلیس براگا، جیمی سیمپسون، دایو اوکینی و آماندا بروگل به هنرمندی پرداخته‌اند.

4- سریال سلنا + رستوران

Selena + Restaurant

سلنا گومز از آشپزخانه منزلش بیرون می آید تا قدم به آشپزخانه های حرفه ای معروف ترین رستوران های لس آنجلس بگذارد.

سریال سلنا + رستوران در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر مستند می‌باشد. در این سریال سلنا گومز، اندرو مونوز، میشل مونوز، مارسل ویگنرون و وولفگانگ پاک به هنرمندی پرداخته‌اند.

5- سریال جنگ ستارگان: ماجراهای امپراتوری

Star Wars: Tales of the Empire

مورگان الزبت پس از از دست دادن همه چیز، دنیای امپراتوری در حال گسترش را طی می کند و مسیر انتقام را پیش می گیرد؛ باریس آفی نیز که قبلا یک جدای بوده، هر کاری می کند تا در کهکشانی در حال گسترش نجات پیدا کند؛ تصمیمات مورگان و باریس سرنوشت آن ها را رقم خواهد زد.

سریال جنگ ستارگان: ماجراهای امپراتوری به کارگردانی دیو فیلونی در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن و اکشن می‌باشد.

6- سریال مرد کامل

A Man in Full

یکی از بزرگ ترین کارگزاران معاملات املاک در آتلانتا در آستانه ورشکستگی ناگهانی قرار می گیرد و تلاش می کند از امپراتوری خود دربرابر افراد سودجویی دفاع کند که به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود او هستند.

سریال مرد کامل به کارگردانی رجینا کینگ در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این سریال جف دنیلز، دایان لین، تام پلفری، امل امین و سارا جونز به هنرمندی پرداخته‌اند.

7- سریال شاردلیک

Shardlake

در دوران تودور در انگلستان که صومعه ها در حال فروپاشی بود، توماس کرامول فردی به نام متیو شاردلیک را به شهر دورافتاده اسکارنسی می فرستد تا درباره مرگ یک مسئول عالی رتبه تحقیق کند.

سریال شاردلیک به کارگردانی جاستین چادویک در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور استرالیا و مجارستان و در ژانر درام و تاریخی می‌باشد. در این سریال آنتونی بویل، پل کی، دیوید پیرس، بابو سیسی و جو باربر به هنرمندی پرداخته‌اند.

8- سریال نقاب

The Veil

«نقاب»، داستان دو زن است که بازی مرگبار دروغ و حقیقت را بازی می کنند. یکی از زن ها رازی دارد و دیگری ماموریت دارد پیش از آنکه هزاران نفر از دست بروند، این راز را برملا کند.

سریال نقاب به کارگردانی دیمون توماس و دینا رید در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر هیجان انگیز و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال الیزابت ماس، جیمز پیورفوی، یومنا مروان، دالی بن صلاح، جاش چارلز، دنیل وایلی و جوانا ریبریو به هنرمندی پرداخته‌اند.

9- سریال خاندان جغد

House of the Owl

بزرگ ترین کار چاق کن ژاپن که در بزرگ ترین رسوایی های سیاسی و تجاری به داد سیاستمداران و تجار رسیده، در اوج قدرت و موفقیت خود متوجه می شود رسیدگی به خانواده اش از رسیدگی به کشور دشوارتر است.

سریال خاندان جغد به کارگردانی یویا ایشی و یوساکو ماتسوموتو در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ژاپن و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این سریال مکنیو، مین تاناکا، یوجین نومورا، ماسانوبو آندو و میکو هارادا به هنرمندی پرداخته‌اند.

10- سریال داستان ازدواج خانم پارک

The Story of Park’s Marriage Contract

وقتی زن اشراف زاده بیوه ای از زمان چوسان ربوده و به داخل چاهی انداخته می شود، آن چاه دریچه ای به سئول امروزی از آب در می آید. او از سر بی تجربگی با مرد ثروتمند بی عاطفه ای ازدواج می کند که درست شبیه شوهر مرحومش است.

سریال داستان ازدواج خانم پارک به کارگردانی پارک سانگ هون در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر کمدی و فانتزی می‌باشد. در این سریال لی سه یونگ، بائه این هیوک، کیم یئوجین، جین کیونگ و جو هیون یونگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

11- سریال آزاد

Hür

دو سرباز موفق از گردانی ممتاز در نیروی هوایی ترکیه که شخصیت های متفاوتی دارند، باید با یکدیگر همکاری کنند تا ماموریت هایشان را بر فراز آب های بین المللی با موفقیت به انجام برسانند.

سریال آزاد به کارگردانی اکین پاندیر در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال هیلمی جم اینتپه، اوگان کپتان اوغلو، باتوهان دمیر، دنیز کاتالباس، زینب توگچه بیات و تانر ارطغرل به هنرمندی پرداخته‌اند.

12- سریال هواخواه

The Sympathizer

نزدیک پایان جنگ ویتنام، جاسوسی که در ارتش جنوب ویتنام نفوذ کرده بود به آمریکا فرار می کند و با اقامت در بین پناهندگان به کار جاسوسی و گزارش به ویت کنگ ادامه می دهد.

سریال هواخواه به کارگردانی چان ووک پارک و مارک موندن در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و کره جنوبی و در ژانر کمدی و درام می‌باشد. در این سریال هوئا شوانده، رابرت داونی جونیور، توئان له و اسکات لی به هنرمندی پرداخته‌اند.

13- سریال خداحافظ زمین

Goodbye Earth

دویست روز پیش از برخورد یک شهاب سنگ با زمین و پایان دنیا، افرادی که از این واقعه خبر دارند امید، یأس و آشوب را تجربه می کنند.

سریال خداحافظ زمین به کارگردانی کیم جین مین در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر درام و علمی تخیلی می‌باشد. در این سریال آن اون جین، یو آه این و بری تساواریس به هنرمندی پرداخته‌اند.

14- سریال تاریخچه ای مختصر از آینده

A Brief History of the Future

در مستند «تاریخچه ای مختصر از آینده»، قدم به سفری سرشار از کشف، امید و هیجان در سرتاسر جهان می گذاریم تا ببینیم چگونه می توانیم آینده خود را از نو تصور کنیم.

سریال تاریخچه ای مختصر از آینده به کارگردانی اندرو مورگان در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر مستند می‌باشد.

15- سریال سکوی شماره هفت

Platform 7

«سکوی شماره هفت»، داستان زنی است که شاهد واقعه ای هولناک در سکوی شماره هفت یک ایستگاه راه آهن است و در خاطراتش ارتباطی بین زندگی خودش و آن اتفاق پیدا می کند.

سریال سکوی شماره هفت به کارگردانی جفری ساکس در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و در ژانر درام و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال یامین چودری، ریس ریچی، تاباتا سرزو، جزمین جابسون و فیل دیویس به هنرمندی پرداخته‌اند.

16- سریال پس از سیل

After the Flood

پس از وقوع سیلی مهیب، جوآنا جسد مردی را در داخل یک آسانسور در پارکینگی زیرزمینی پیدا می کند. ابتدا پلیس حدس می زند که هنگام بالا آمدن آب، او در آسانسور گیر کرده است. اما جوآنا تمایل زیادی به یافتن حقیقت دارد.

سریال پس از سیل به کارگردانی ازهر سلیم در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و در ژانر هیجان انگیز و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال سوفی راندل، مت استوکوی، نیکلاس گلیوز، لورین اشبورن و یوناس آرمسترانگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

17- سریال ماجراهای اسپایدرویک

The Spiderwick Chronicles

خانواده گریس به عمارت آبا اجدادی خود در میشیگان به نام اسپایدرویک نقل مکان می کنند و فرزندان خانواده با پیدا کردن یک بوگارت متوجه می شوند موجودات جادویی واقعیت دارند.

سریال ماجراهای اسپایدرویک به کارگردانی کت کویرو و آرون الی کولیت و مایکل پاتریک جان در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال لیون دنیلز، جوی برایانت، نوآ کاترل، میچالا لی و جک دیلن گریزر به هنرمندی پرداخته‌اند.

18- سریال زیر پل

Under the Bridge

دختر چهارده ساله ای به یک مهمانی دوستانه رفت و هرگز به خانه بازنگشت. حالا هفت دختر نوجوان و یک پسر متهم به قتلی خشونت بار شده اند.

سریال زیر پل به کارگردانی نیمیشا موکرجی و گیتا واسانت پاتل و کوئین شپرد در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر بیوگرافی و جنایی می‌باشد. در این سریال لیلی گلداستون، رایلی کیئو، آرچی پنجابی، مت کریون، آنوپ دسای و مایکل بیویی به هنرمندی پرداخته‌اند.

19- سریال اورلاندو بلوم: تا حد توان

Orlando Bloom: To the Edge

اورلاندو بلوم در سفری برای کشف خویشتن، قابلیت جسمانی و روانی خود را تا سر حد توان به چالش می کشد.

سریال اورلاندو بلوم: تا حد توان در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر ماجراجویی و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال کمیلا جابر و اورلاندو بلوم به هنرمندی پرداخته‌اند.

20- سریال بی رحم

No Mercy

سربازی از جنگ بر می گردد و می بیند نامزدش گم شده، خانواده اش از هم پاشیده اند و محله اش آلوده به جرم و جنایت شده است. با این وضع، او برای محافظت از عزیزان خود مجبور می شود آدمکش حرفه ای شود.

سریال بی رحم به کارگردانی سینان اوزترک در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و جنایی می‌باشد. در این سریال چاغاتای اولوسوی، سمیه آیدوغان، اونور سایلاک، ابراهیم چلیککول و آلپر چانکایا به هنرمندی پرداخته‌اند.

21- سریال شام با والدین

Dinner with the Parents

دو برادر بیست و خرده ای ساله هر هفته برای شام به خانه والدین خود می روند و هر طور شده موفق می شوند جلوی مردن خود از خجالت را بگیرند!

سریال شام با والدین به کارگردانی سم لیفر در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این سریال میکلا واتکینس، دن باکدال، دنیل تراشر و جون گلیسر به هنرمندی پرداخته‌اند.

22- سریال پنهان

Hide

زنی که شوهرش ناگهان غیبش می زند، به دنبال معمای گم شدن او می گردد و با حقیقتی بزرگ و هولناک روبرو می شود.

سریال پنهان در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر درام و رازآلود می‌باشد. در این سریال لی بو یانگ، لی چونگ آه، کیم سانگ هو، کیم مین جی و لی مو سانگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

23- سریال فرانکلین

Franklin

مینی سریال «فرانکلین»، داستان یکی از بزرگ ترین ریسک های زندگی حرفه ای بنجامین فرانکلین در سال 1778 را به تصویر می کشد. فرانکلین در سن هفتاد سالگی به جاسوس های بریتانیایی و خبرچین های فرانسوی حقه زد و اتحاد فرانسه و آمریکا را رقم زد.

سریال فرانکلین به کارگردانی تیم وان پاتن در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر بیوگرافی و درام می‌باشد. در این سریال نوآ جوپ، مارک دورت، دنیل میز، ادی مارسن و لودویین سگنیر به هنرمندی پرداخته‌اند.

24- سریال انگل: تیم خاکستری

Parasyte: The Grey

وقتی انگل های ناشناخته با خشونت بر انسان های میزبانِ خود مسلط می شوند و قدرت را به دست می آورند، مردم باید برای مبارزه با آن ها به پا خیزند.

سریال انگل: تیم خاکستری به کارگردانی یون سانگ هو در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر اکشن و وحشت می‌باشد. در این سریال ویکتوریا گریس، کو کیو هوآن، جون سو نی، لی جونگ هیون و چو دونگ این به هنرمندی پرداخته‌اند.

25- سریال بارش هسته ای

Fallout

در آینده پسا آخرالزمانی لس آنجلس که فاجعه هسته ای آن را به نابودی کشانده، شهروندان باید در پناهگاه های زیرزمینی زندگی کنند تا بتوانند از خود دربرابر پرتوهای هسته ای، جهش یافتگان و سارقان محافظت کنند.

سریال بارش هسته ای به کارگردانی جاناتان نولان و دانیل گری لانگینو در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال الا پورنل، والتون گوگینس، آرون موتن، مویسس آریا و جانی پمبرتون به هنرمندی پرداخته‌اند.

26 -سریال آنتراسیت

Anthracite

وقتی یک خبرنگار گم می شود، پرونده ای قدیمی دوباره باز می شود و دخترش در جستجوی او به یک شهر کوچک کوهستانی می رود؛ شهری که در مرگ، مخفی کاری و فرقه گرایی فرو رفته است.

سریال آنتراسیت به کارگردانی جولیوس برگ در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور فرانسه و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال کامیل لو، نومی اشمیت، ژان مارک بار، کاد مراد و استفانو کاستی به هنرمندی پرداخته‌اند.

27- سریال هواپیماربایی پرواز ۶۰۱

The Hijacking of Flight 601

دو فرد مسلح و نقاب دار، هواپیمای پرواز شماره 601 را می دزدند و تهدید می کنند در صورتی که دولت کلمبیا پنجاه زندانی سیاسی را آزاد نکند و پول هنگفتی را در ازای گروگان ها به آن ها پرداخت نکند، هواپیما را منفجر خواهند کرد.

سریال هواپیماربایی پرواز 601 به کارگردانی دیوید پامبو و پابلو گنزالس در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کلمبیا و در ژانر درام و تاریخی می‌باشد. در این سریال مونیکا لوپرا، کریستین تاپان، آنجلا کانو، ایلنیا آنتونینی و کارلوس مانوئل وسگا به هنرمندی پرداخته‌اند.

28- سریال دنیای شگفت انگیز

Wonderful World

یک استاد و نویسنده معروف روان شناسی پس از مرگ ناعادلانه پسرش تصمیم می گیرد با افراد همدرد خود همراه شود و به حل پرونده های پر رمزوراز آن ها کمک کند.

سریال دنیای شگفت انگیز به کارگردانی لی سونگ یانگ در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر درام و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال اوه مان سوک، کیم نام جو، لی وون هی، چا اون وو و کیم کانگ وو به هنرمندی پرداخته‌اند.

29- سریال شوگر

Sugar

جان شوگر کارآگاه خصوصی است که درباره گم شدن مرموز نوه یک تهیه کننده معروف هالیوود تحقیق می کند.

سریال شوگر به کارگردانی فرناندو میرلس و آدام آرکین در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال کالین فارل، کربی هوول باپتست، ایمی رایان، دنیس بوتسکاریس و نیت کوردری به هنرمندی پرداخته‌اند.

30- سریال ریپلی

Ripley

مرد ثروتمندی یک شیاد بینوا به نام تام ریپلی را استخدام می کند تا به ایتالیا سفر کند و پسر علاف او را مجاب به بازگشت به خانه کند. وقتی تام ریپلی این پیشنهاد شغلی را قبول می کند، قدم به مسیری سراسر فریب، کلاهبرداری و قتل می گذارد.

سریال ریپلی به کارگردانی استیون زایلیان در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال اندرو اسکات، جانی فلین، داکوتا فانینگ، الیوت سامنر و پاسکال اسپوسیتو به هنرمندی پرداخته‌اند.

31- سریال پریش

Parish

یک راننده تاکسی قبول می کند به دنبال گانگستری برود که به بهره کشی از مهاجران غیرقانونی در بنادر جنوبی آمریکا معروف است و پس از این اتفاق، زندگی اش زیرورو می شود.

سریال پریش به کارگردانی سانو گونرا در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر درام و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال جیانکارلو اسپوزیتو، زاکاری مومو، آریکا هیمل، ایوان امباکوپ و اکو بلید به هنرمندی پرداخته‌اند.

32- سریال رونیا، دختر رئیس راهزنان

Ronja the Robber’s Daughter

در اسکاندیناوی قرون وسطا، دخترکی به نام رونیا که در خانواده راهزنان به دنیا آمده با کشف جنگل جادویی اطرافش متوجه می شود آنجا مکانی خطرناک و پر از موجودات عجیب است.

سریال رونیا، دختر رئیس راهزنان به کارگردانی لیسا جیمز لارسن در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور سوئد و در ژانر ماجراجویی و درام می‌باشد. در این سریال کرستین لیندن، کریستوفر ویگلین، کریستا کوسونن، یوهان اولوسون و سوئریر گودنسون به هنرمندی پرداخته‌اند.

33- سریال اشراف زاده ای در مسکو

A Gentleman in Moscow

مجازات مرگ یک اشراف زاده روسی تبدیل به بازداشت خانگی در اتاق یک هتل می شود؛ بازداشتی که دهه ها طول می کشد و در طی آن انقلاب بلشویک به ثمر می رسد.

سریال اشراف زاده ای در مسکو به کارگردانی سام میلر و سارا اوگرمن در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و در ژانر درام و تاریخی می‌باشد. در این سریال مری الیزابت وینستد، یوان مک گرگور، بو گاددون، جانی هریس و لیا هاروی به هنرمندی پرداخته‌اند.

34- سریال نل یاغی

Renegade Nell

دختر جوان زیرک و شجاعی به نام نل که به ناحق متهم به قتل شده، در کمال ناباوری تبدیل به بدنام ترین مجرم فراری در انگلستان قرن هجدهم می شود. وقتی روحی جادویی به نام بیلی به سراغ او می آید، نل می فهمد سرنوشت او از آنچه که تصورش را می کرد شکوهمندتر است.

سریال نل یاغی به کارگردانی آماندا بروچی در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال جولی ریچاردسون، آلیس کرمبرگ، لوئیزا هارلند، ادرین لستر و پیپ تورنس به هنرمندی پرداخته‌اند.

35- سریال دختر سیگار فروش

Cigarette Girl

«دختر سیگارفروش»، داستان مسیر یک صنعتگر بااستعداد برای کشف عشق و خویشتن است که با مبارزه او با صنعت سیگار میخک اندونزی در دهه 1960 به تصویر کشیده می شود.

سریال دختر سیگار فروش به کارگردانی کامیلا آندینی و ایفا ایسفانسیا در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور اندونزی و در ژانر درام و تاریخی می‌باشد. در این سریال دیان ساسترواردویو، آریو بایو، وردی سلیمان، رن هانامی و پوتری مارینو به هنرمندی پرداخته‌اند.

36- سریال صحنه نادیده

Sight Unseen

خانم کارآگاهی که نابینا شده به همراه راهنمای از راه دور خود به دنبال قاتلانی است که از چنگال قانون گریخته اند.

سریال صحنه نادیده به کارگردانی جان فاوست و جم گاراد در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کانادا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال دالی لوئیس، آگام دارشی، جارود جوزف، دنیل گیلیز و راجر کراس به هنرمندی پرداخته‌اند.

37- سریال مسئله سه جسم

3 Body Problem

اثر تصمیمی سرنوشت ساز که در دهه 1960 در چین گرفته شده به زمان حال می رسد: گروهی از دانشمندان با همراهی کارآگاهی برای مقابله با یک تهدید سیاره ای آماده می شوند.

سریال مسئله سه جسم به کارگردانی مینیک اسپیرو و جرمی پودسوا در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و انگلیس و در ژانر ماجراجویی و درام می‌باشد. در این سریال مارلو کلی، سامر عثمانی، جس هانگ، جوان آدپو و روزالیند چائو به هنرمندی پرداخته‌اند.

38- سریال سلطنت آهنین

Iron Reign

هواگین مانچادو سردسته مافیایی است که با مشتی آهنین از بندر بارسلونا بر امپراتوری موادمخدر خود فرمانروایی می کند؛ تا اینکه یک محموله جدید باعث ایجاد آشوب در تجارت و خانواده او می شود.

سریال سلطنت آهنین به کارگردانی لوییز کیلز در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور اسپانیا و در ژانر درام و رازآلود می‌باشد. در این سریال ادوارد فرناندز، چینو دارین، جیمی یورنته، ناتالیا د مولینا و سرجی لوپز به هنرمندی پرداخته‌اند.

39- سریال راهروهای دادگاه

Maamla Legal Hai

در یکی از دادگاه های هند که کارمندان عجیب و غریبش برای اجرای عدالت تلاش می کنند، هرج و مرج و نص صریح قانون در هم می آمیزند.

سریال راهروهای دادگاه به کارگردانی راهول پاندی در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور هند و در ژانر کمدی و درام می‌باشد. در این سریال راوی کیشان، نایلا گروال، آنانت جاشی، انجم باترا و ویکرام پراتاپ به هنرمندی پرداخته‌اند.

40- سریال تعقیب

Manhunt

«تعقیب»، داستان اولین ترور رئیس جمهوری آمریکا و مبارزه برای حفظ ایده آل هایی است که اساس برنامه های دوره بازسازی لینکلن را تشکیل می دادند.

سریال تعقیب به کارگردانی جان دال در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر درام و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال ویل هریسون، الیستر استیل، توبیاس منزیس، آنتونی بویل، لاوی سیمون و برندون فلین به هنرمندی پرداخته‌اند.

41- سریال سیگنال

The Signal

خانم فضانوردی به طرز عجیبی در طی ماموریتش گم می شود و خانواده اش شروع به تحقیق درباره ماجرا می کنند؛ اما با کشف اطلاعات بیشتر، خطر به آن ها و مردم زمین نزدیک تر می شود.

سریال سیگنال به کارگردانی سباستین هیگر در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آلمان و در ژانر درام و رازآلود می‌باشد. در این سریال پیری بامایستر، فلورین دیوید فیتز، کاترینا شوتلر، هادی خان جان پور و شبا چادها به هنرمندی پرداخته‌اند.

42- سریال نجیب زادگان

The Gentlemen

ادی هالستد عمارت بزرگ خانوادگی را به ارث می برد؛ اما خبر ندارد این عمارت منزلگاه یک مافیای بزرگ مواد مخدر است که به هیچ وجه قصد تخلیه آن را ندارد.

سریال نجیب زادگان به کارگردانی گای ریچی در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و آمریکا و در ژانر اکشن و کمدی می‌باشد. در این سریال تئو جیمز، کایا اسکودلاریو، دنیل اینگز، جولی ریچاردسون، وینی جونز و جیانکارلو اسپوزیتو به هنرمندی پرداخته‌اند.

43- سریال فیوری

Furies

سریال «فیوری» داستان دنیای جنایتکاران پاریس است؛ جایی که دختری به نام لینا با فیوری مرموز و بی رحم که سردسته این قلمروی خطرناک است آشنا می شود.

سریال فیوری به کارگردانی سدریک نیکولاس ترویان و ساموئل بودین در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور فرانسه و در ژانر اکشن و جنایی می‌باشد. در این سریال لینا العربی، متیو کاسوویتس، مارینا فوا، کوئنتین فاور و ان ازوله به هنرمندی پرداخته‌اند.

44- سریال ملکه قرمز

Red Queen

نبوغ یک زن زیرک باعث می شود رهبری نیروی پلیس مخفی اروپا را بر عهده بگیرد؛ اما این موفقیت نتیجه عکس دارد و به قیمت از دست دادن همه چیز برای او تمام می شود. تا اینکه سرپرست سابقش برای بازگرداندن او از یک افسر پلیس کمک می گیرد.

سریال ملکه قرمز به کارگردانی کولدو سرا در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور اسپانیا و در ژانر هیجان انگیز و رازآلود می‌باشد. در این سریال ویکی لوئنگو، هوویک کوچکریان، ناچو فرندا، خوزه آنخل اگیدو و الکس برندمول به هنرمندی پرداخته‌اند.

45- سریال شوگان

Shogun

وقتی یک کشتی اروپایی مرموز درحالیکه به حال خود رها شده در یک روستای ساحلی پیدا می شود، ارباب یوشی توراناگا به رازهایی پی می برد که می تواند توازن قدرت را برهم زند و دشمنانش را نابود کند.

سریال شوگان به کارگردانی فردریک ای او توئه و جاناتان فان تولکن در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر ماجراجویی و درام می‌باشد. در این سریال آنا ساوای، هیرویوکی سانادا، کاسمو جارویس، تادانابو آسانو، تامی بَستو، تاکه هیرو هیرا، نستر کاربونل و هیرو کاناگاوا به هنرمندی پرداخته‌اند.

46- سریال آخرین بادافزار

Avatar: The Last Airbender

پسرکی به نام آواتار باید بر قدرت چهار عنصر بنیادین مسلط شود تا دنیا را نجات دهد و با دشمنی مبارزه کند که می خواهد هر طور شده جلوی او را بگیرد.

سریال آخرین بادافزار به کارگردانی مایکل گوی و رزان لیانگ در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال گوردون کورنیر، کیاونتیو، ایان اوسلی، دالاس لیو و فرناز خاکی صادق به هنرمندی پرداخته‌اند.

47- سریال گریسلدا

Griselda

گریسلدا بلانکو، زن زیرک و جاه طلب کلمبیایی، به میامی می آید و یکی از پرسود ترین کارتل های موادمخدر تاریخ را به وجود می آورد.

سریال گریسلدا به کارگردانی آندرس بایز در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر بیوگرافی و جنایی می‌باشد. در این سریال سوفیا ورگارا، آلبرتو گوئرا، جولیانا آیدن مارتینز، مارتین رودریگز و خوزه ولاسکز به هنرمندی پرداخته‌اند.

48- سریال صورت فلکی

Constellation

پس از فاجعه ای در فضا، جو به زمین باز می گردد و متوجه می شود که قطعات گم شده ای در پازل زندگی او وجود دارد؛ به همین خاطر تصمیم می گیرد حقیقت را در مورد رازهای پنهان سفر فضایی فاش کند و چیزهایی را که از دست داده به دست آورد.

سریال صورت فلکی به کارگردانی جوزف سدار و الیور هرشبیگل در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و انگلیس و در ژانر علمی تخیلی و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال نومی راپاس، جاناتان بنکس، جیمز دارسی، رزی کلمن و داوینا کلمن به هنرمندی پرداخته‌اند.

49- سریال ظاهر جدید

The New Look

«ظاهر جدید»، داستان این است که چگونه افراد بزرگ حوزه مُد مانند کریستین دیور و معاصرانش، از جمله کوکو شانل، پیر بالمن و کریستوبال بالنسیاگا، از وحشت جنگ جهانی دوم عبور می کنندو عرصه مُد جهان مدرن را به راه می اندازند.

سریال ظاهر جدید به کارگردانی هلن شیور و تاد ای کسلر در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر بیوگرافی و درام می‌باشد. در این سریال بن مندلسون، ژولیت بینوش، میسی ویلیامز، جان مالکویچ، هوگو بکر، گلن کلوز و امیلی مورتیمر به هنرمندی پرداخته‌اند.

50- سریال ارتش خاموش: نبرد خلیج توکیو

The Silent Service Season One – The Battle of Tokyo Bay

در جریان جنگ سرد، نیروی دریایی ژاپن با همکاری نیروی دریایی آمریکا موفق به ساخت یک زیردریایی هسته ای می شود.

سریال ارتش خاموش: نبرد خلیج توکیو به کارگردانی کوهی یوشینو در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ژاپن و در ژانر درام و جنگی می‌باشد. در این سریال تاکائو اوساوا به هنرمندی پرداخته‌اند.

51-سریال مهاجران

Expats

«مهاجران»، داستان زندگی شخصی و کاریِ حلقه ای صمیمی از مهاجرهای آمریکایی در هونگ کونگ است.

سریال مهاجران به کارگردانی لولو ونگ در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این سریال نیکول کیدمن، سارای بلو، جی یونگ یو، برایان تی و تیانا گوون به هنرمندی پرداخته‌اند.

52- سریال سوءپیشینه

Criminal Record

«سوءپیشینه»، داستان دو کارگاه خبره است که در کشمکشی با یکدیگر بر سر یک پرونده قدیمی هستند که با مسائلی درباره نژاد، شکست ساختاری و تلاش برای یافتن وجهی مشترک در جامعه دو قطبی بریتانیا سروکار دارد.

سریال سوءپیشینه به کارگردانی شان جیمز گرانت و جیم لوچ در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و آمریکا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال پیتر کاپالدی، کاش جامبو، آیشا کالا، شون دولی و چارلی کرید میلز به هنرمندی پرداخته‌اند.

53- سریال مرگ و جزئیات دیگر

Death and Other Details

در کشتی اقیانوس پیمایی که مسافرانش افراد ثروتمند و قدرتمند هستند، قتلی رخ می دهد و هرکس رازی برای مخفی کردن دارد. اما حقیقت هیچ وقت از چشمان تیزبین بهترین کارآگاه جهان، روفوس کوتسورث و شاگردش پنهان نمی ماند.

سریال مرگ و جزئیات دیگر به کارگردانی دیوید پتراسا در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال ویولت بین، لارن پتن، آنجلا ژو، هوگو دیه گو گارسیا و پردیس صارمی به هنرمندی پرداخته‌اند.

54- سریال نور آبی

Blue Lights

«نور آبی»، ماجرای چند افسر پلیس تازه کار در بلفاست ایرلند شمالی است؛ شهری که پلیس بودن در آن با خطرات و فشارهای منحصربفرد خود همراه است.

سریال نور آبی به کارگردانی ژیل بنیر در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال ناتان برنیف، شین بروک، مارتین مک کان، کاترین دولین و اندی اوشو به هنرمندی پرداخته‌اند.


اگر خواننده جدید سایت «یک پزشک»  هستید!
شما در حال خواندن سایت یک پزشک (یک پزشک دات کام) به نشانی اینترنتی www.1pezeshk.com هستید. سایتی با 18 سال سابقه که برخلاف اسمش سرشار از مطالب متنوع است!
ما را رها نکنید. بسیار ممنون می‌شویم اگر:
- سایت یک پزشک رو در مرورگر خود بوک‌مارک کنید.
-مشترک فید یا RSS یک پزشک شوید.
- شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید: صفحه تلگرام - صفحه اینستاگرام ما
- برای سفارش تبلیغات ایمیل alirezamajidi در جی میل یا تلگرام تماس بگیرید.
و دیگر مطالب ما را بخوانید. مثلا:

موجودات شگفت انگیزی که اکنون منقرض شده‌اند: بقایای باورنکردنی آنها از گذشته‌های طولانی

مادر طبیعت هرگز دست از شگفت زده کردن ما بر نمی‌دارد و در طول میلیون‌ها سال موجودات باورنکردنی، از ظریف گرفته تا خشن زایش کرده است.وقتی تاریخ جانداران را مرور می‌کنیم، حشرات به اندازه یک انسان، خزندگان با ابعاد بزرگ، و جوندگان با شاخ …

Fotomat: یادآوری غرفه‌های پردازش عکس دهه 1980 آمریکا که با خودرو از کنار آنها می‌گذشتند و فیلم‌…

در دوران قبل از عکاسی دیجیتال و آپلود آسان عکس‌ها (در این دومی شک دارم که فعلا در ایران ساده باشد!)، یک راه حل جذاب و نوآورانه برای ظاهر کردن فیلم‌های آنالوگ وجود داشت:  Fotomat.در طول دهه 1980، این غرفه‌های پردازش عکس در سراسر آمریکا،…

تنهاترین درخت جهان در کجاست؟

در جزیره دورأفتاده کمپبل، واقع در بیش از ۶۰۰ کیلومتری جنوب  نیوزلند، صنوبر منفرد سیتکا روییده که به عنوان تنهاترین درخت روی زمین شناخته شده است.نزدیکترین درخت نزدیک به آن آن بیش از ۲۲۰ کیلومتر دورتر، در جزایر اوکلند است، در حالی که…

جالب و گاهی خنده‌دار: آدم‌هایی که خیلی شبیه تابلو یک آگهی کنارشان هستند!

گاهی شباهت آدم‌ها به هم عجیب به نظر می‌رسند. حالا در نظر بگیرید که کاملا تصادفی اشخاصی در کنار تابلویی یا آگهی دیواری ایستاده باشند و چهره آنها به یکی از شخصیت‌های تابلو یا آگهی شباعت زیادی داشته باشد یا اصلا فرد افزونه‌ای برای مفهوم تبلیغ…

اگر سلبریتی‌های کنونی در دوران ویکتوریایی می‌زیستند …

پس از ویلیام چهارم، که خود جانشین جرج چهارم بود، در ۱۸۳۷، ملکه ویکتوریای ۱۸ساله به تخت نشست. دوران ۶۴سالهٔ سلطنت او در تاریخ انگلستان به «عصر ویکتوریا» شهرت دارد، که همزمان با به‌اوج‌رسیدن گسترهٔ امپراتوری بریتانیا در سطح جهان بود.اما…

واکسن گارداسیل چیست؟ چه وقت و چه کسانی باید آن را تزریق کنند؟

گارداسیل واکسنی است که به محافظت در برابر انواع خاصی از ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) کمک می‌کند، که یک عفونت شایع مقاربتی است که می‌تواند منجر به مشکلات سلامتی مختلف از جمله زگیل تناسلی و برخی از انواع سرطان شود. این واکسن برای جلوگیری از…
آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل / سپتیک تانک /کپسول پرگابالین / لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /داروخانه آنلاین / بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / کلینیک زیبایی دکتر محمد خادمی /جراح تیروئید / پزشکا /تعمیر فن کویل / سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /خرید دوچرخه برقی /موتور فن کویل / شیشه اتومبیل / نرم افزار حسابداری / خرید سیلوسایبین / هوش مصنوعی / مقاله بازار / شیشه اتومبیل / قیمت ایمپلنت دندان با بیمه /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /بهترین جراح بینی در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /لیفت صورت در تهران /فروش‌ دوربین مداربسته هایک ویژن /سرور مجازی ایران /مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل درمان نو /سایت نوید /پزشک زنان سعادت آباد /کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان /فروشگاه اینترنتی زنبیل /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /چاپ لیوان /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.