خبرها و لینک‌های پراکنده

تابوت‌های گیکی!: شرکتی به نام Creative Coffins به مشتریانش اجازه می‌دهد، تابوت‌هایی به طرح آی‌فون، ویندوز ویستا، بازی GTA 4 و … را سفارش بدهند. مشتری‌ها اگر هیچ کدام از این تابوت‌ها را نپسندیدند، می‌تواند طرح اختصاصی خودشان را سفارش بدهند!

coffiniphone_w606w.jpg

USBهای خوشمزه:

UMEMO003800_02_L2.jpg

UMEMO003800_03_L2.jpg

– وبلاگ نویسی زنده مایکل ارینگتون، نویسنده وبلاگ تک کرانچ از کنفرانس توسعه فیس‌بوک بی‌نظیر بود. فیس‌بوک شاخصی از ارتباطات نوین در دنیای نو، مدلی بی‌نظیر از یک سیستم مشارکتی و نمونه‌ای از یک شرکت درآمدزای تمام‌عیار شده است. طبق آخرین آمار فیس‌بوک در حال حاضر ۹۰ میلیون عضو دارد.

img_6186_560.jpg

متأسفم که ممکن نبودن دسترسی به این سایت، حتی انگیزه نوشتن درباره آن را از بین برده است.

4.jpg

– آیا شما از مشاهیر اینترنت هستید؟!: با وارد کردن آدرس وبلاگ و آدرس پروفایل خود در توییتر و فیس‌بوک می‌توانید، به این مهم پی ببرید!:

 

– همسریابی ژنتیکی: چند مدت پیش در مورد سایت‌هایی نوشته بودم که کاربران با کمک آنها می‌توانند، نمونه لازم برای آزمایش ژنتیکی خود را ارسال کنند و از لحاظ ژن‌های عامل یا مستعدکننده بیماری‌های مختلف، ارزیابی شوند.
رفته‌رفته بر میزان دسترسی و معمول شدن این آزمایشان افزوده می‌شود، تا جایی که سایت‌هایی هم پیدا شده‌اند که استفاده‌های جانبی از ژن‌ها را شروع کرده‌اند. سایت
GenePartner یکی از این سایت‌ها است.

genepartner.jpg

برپاکنندگان مؤسسه GenePartner ادعا می‌کنند که با بررسی طرح ژنتیکی صدها زوج موفق، پی برده‌اند که چه نوع مطابقت و تفاهم! ژنتیکی‌ای می تواند باعث یک ازدواج موفق شود. آنها از همین فرمول تجارت آنلانشان استفاده می‌کنند.

هر کاربر این سایت نمونه بزاقی برای آزمایشگاه GenePartner می‌فرستد، در آزمایشگاه، طرح ژنتیکی فرد تحلیل می‌شود و یک آی‌دی مخصوص ژنتیکی به او داده می‌شود. با استفاده از همین آی‌دی او می‌تواند، میزان موفیت ازدواج خود را با کیس‌های محتمل ارزیابی کند!

هر کس می‌تواند با ۱۹۹ دلار ناقابل از امکانات این سایت استفاده کند!

 
8 نظرات
 1. آندیا می گوید

  سلام.تقریبا میتونم بگم کسی رو اینجا (تورنتو) ندیدم که عضو فیس بوک نباشه.خودمم یکیش! بدجوری همه گیر شده..

 2. teroa می گوید

  حالا ببینم این شرکته که تابوت می سازه کفن هم طراحی می کنه؟!

 3. علی می گوید

  Bowl shit

 4. 786MaSHa می گوید

  سلام
  خیلی جالب بود بخصوص یو اس بی هاو مشاهیرو فیس بوک . بهتر بود می نوشتم همه مطالب این پست جالب بودند. دوتا سوال داشتم : اول اینکه اون پستی که گفتید برای خودتون مینویسید منتشر کردین؟ اگر بله کدوم بود؟ دوم اینکه شما ای مل پروفسور مجید سمیعی رو لازم داشتین؟ من یک ای مل دارم ازشون شاید بدردتون بخوره
  پاسخ: نه،اون پست هنوز کامل نشده، بله لطفا اگر میل را دارین به من میلش کنین.

 5. sh می گوید

  خیلی پست جالبی بود.دستتون درد نکنه جناب دکتر.

 6. علی می گوید

  لطفا نظر منو بذارید تا همه بدونند

 7. Sinac می گوید

  سلام، مجیدی جان آدم وقتی که میمیره دیگه براش فرقی نداره که تابوتش شبیه آیفون باشه یا ویستا، به هر حال فیس بوک یک سوشیال است و سوشیال در اینجا تحریمه، جالب نوشته بودی ممنون

 8. الهام می گوید

  سلام
  کار جالبی بود خوشم اومد موفق باشی

نظرات بسته شده است.