کلیپ گلادیاتورهای پپ (با کیفیت خوب)

3

مربی‌گری فقط آموزش نکات فنی به صورت خشک و خالی نیست، روانشناسی و آشنایی با فنون تهییج بازیکنان قبل از بازی‌های مهم و انگیزه دادن به آنها، این روزها لازمه مربی‌گری در تیم‌های بزرگ است.

به همین خاطر بود که «گواردیولا» مربی نابغه جوان بارسلونا، قبل از بازی فینال جام باشگاه‌های اروپا در رم در برابر تیم منچستریونایتد، از یک ویدئوی خاص برای انگیزش بازیکنانش استفاده کرد. او ساخت این ویدئو را به یکی از دوستانش از در کانال سوم کاتالان سفارش داده بود.

در این ویدئو صحنه‌های از فیلم گلادیاتور با لحظه‌هایی از هنرنمایی بازیکنانی مثل اینیستا، مسی، اتوئو، ژاوی و … میکس شده است. صدای بک‌گراند این کلیپ زیبا هم قطعه‌ای از ساندترک گلادیاتور با عنوان Now we are free و همچنین قطعه Nessun dorma پاوراتی است.

این ویدئو قبل از تمرینات گرم کردن قبل از بازی فینال برای بازیکنان بارسلونا به نمایش درآمد و آنقدر تأثیرگذار بود که اشک بعضی‌ از بازیکنان را درآورد. سایت Goal هم به این داستان در اینجا اشاره کرده است.

ویدئو را دیروز در یوتیوب دیده بودم، اما این ویدئو آنقدر زیبا بود که حیف بود با کیفیت خوب دانلودش نکنم. امروز موفق شدم ویدئو را با کیفیت خوب پیدا کنم. شما می‌توانید این ویدئو را از رپیدشیر و یا مگاآپلود با اندازه ۱۶۶ مگابایت دانلود کنید.

با تشگر از persifun

 
3 نظرات
  1. سینا بابایی می گوید

    رسما کف کردیم . نمی دونم چرا این وب فارسی به دلم نمی شینه . شاید فضای مسموم انتخابات این بلا را سرم آورده . خوشحالم که شما وارد این بازی نشدید و خوشحال تر که این لطف را به بچه های ما داشتید .

  2. جعفر می گوید

    اقای دکتر واقعا ممنون .
    اگه میتونید جایی برای دانلود بازی فینال بارسلونا و منچستر با کیفبت عالی معرفی کنید تا دانلود کنیم.

  3. […] کلیپ گلادیاتورهای پپ (با کیفیت خوب) […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.