اتوبوس هندی و تبلت اندرویدی!

6

می‌خواهید به طور رایگان کار با یک تبلت اندرویدی را تجربه کنید؟ یک راهش این است که به هند سفر کنید و سوار اتوبوس‌هایش شوید!

ظاهرا دولت هند، تصمیم گرفته تعدادی از اتوبوس‌های را مجهز به تبلت‌های هفت اینچی اندرویدی کند. این تبلت‌ها در پشت صندلی جلوی هر مسافر نصب می‌شوند. به این ترتیب مسافر می‌تواند به راحتی ویدئو تماشا کند، نقشه‌های راه را بررسی کند و موقعیت خود را ببیند، وارد حساب بانکی‌اش شود و خلاصه هر کاری را که می‌شود با یک تبلت انجام داد، انجام دهد!

برای اینکه مطمئن شوید این مطلب واقعا در هند اتفاق افتاده،‌ این ویدئو را در یوتیوب ببینید یا از اینجا دانلود کنید. ویدئوی جالبی است!

منبع

   
6 نظرات
 1. کیمیاگر می گوید

  همونطور که دیده میشه، این کار علاوه بر سود رسانی‌ای که به مسافر بصورت افزایش اطلاعات رایگان میده، می‌تونه شیوه و فضای موثر جدیدی برای شهرداری یا سازمان مربوطه فراهم کنه که با استفاده از تبلیغات به افزایش درآمدهای خودش کمک کنند. کاش تو ایران هم مدیرانی داشتیم که اطلاعی از اینکه این شیوه‌های جدید تبلیغات چه فرصت‌های خوبی برای افزایش درآمد و راحتی مردم داره، داشته باشن

 2. پندار می گوید

  شیشه گوریل گلس نداشته باشه که کلاهش پس معرکس

 3. 000 می گوید

  اگه ماله ایران بود هم تبلت هم صندلیو میکندن میبردن

 4. سعید اکبرزاده می گوید

  ان شاء الله انتهای چشم انداز ۱۲۰۰۰۰۰۰ ساله ایران این چیزها رو هم تو ایران می بینیم! مثل الآن که گوشی GLX شده گوشی ملی. مال همون دوره دالتون هاست!

 5. علی می گوید

  عجب!!!

 6. علی می گوید

  هند همون جاییه که چند وقت پیش تو اخبار نشون داد عده بسیار روی سقف قطار نشسته بودن و و قتی قطار وارد تونل شده بود، بسیاری کشته شده بودند!

  فکر نمیکنم از بعضی جهات از هند عقب باشیم
  اما، از برخی جهات، خیلی خیلی عقبیم!!!
  مرسی دکتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.