عاشق دل‌خسته اپل!

یکی دو روز تا آغاز فروش رسمی آی‌پد ۲ فاصله داریم، اما از چند روز قبل یعنی دقیقا ساعت نه و نیم روز شنبه، شخصی در پشت در فروشگاه اپل، چادر زده است. فروشگاهی که این شخص دیوانه آی‌پد، پشت‌اش چادر زده، یک فروشگاه موقتی اپل در خیابان مک‌کینکی شهر تگزاس است.

این شخص یکی از هواداران مشتاق و باسابقه اپل به نام جاستین واگنر است. او پیش از این، سه بار هم دیگر هم نخستین شخصی بود که محصول تازه اپل را خریده است و حتی رسانه‌های مثل یاهو و CNN و اخبار محلی دالاس، حسابی تحویل‌اش گرفتند و اشتیاق‌اش را پوشش خبری دادند.

گرچه شایعاتی در مورد محدودیت میزان عرضه آی‌پد ۲ در گام نخست، منتشر شده است، اما تصور نمی‌رود که برای خریدش نیازی به این طور صف کشیدن هم باشد.

جاستین که از جلب توجه و ماجراجویی بدش نمی‌آید، ظاهرا زیاد هم آدم جوگیر و غیرمنطقی نیست، چرا که نسخه اول آی‌فون را بعد از چند ماه خرید و زمانی که آی‌پد ۱، وارد بازار شد، آن را وسیله جانبی لوکسی می‌دانشت که اپلیکیشن‌های زیادی برایش طراحی نشده است. ظاهرا ۶۵ هزار اپلیکیشنی که در این یک ساله، به صورت اختصاصی برای آی‌پد طراحی شده است، نظر جاستین را عوض کرده است و او را این چنین مشتاق کرده است!

جاستین واگنر از فرصتی که برای جلب توجه پیدا کرده است، کمال استفاده را کرده است و سایت‌اش را هم تبلیغ می‌کند. این هم توییتر جاستین.

منبع

نظرات

 1. من به این آدم میگم CoCo!!

 2. اینم یه راهیه واسه مطرح شدن!

 3. این دیگه نوبره والا!!
  و.لی بازم خوش به حال امریکایی ها که یه چیزی دارن که براش توی صف وایستن!

 4. دکتر جان چقدر از اپل گرفته به این مطالبم اشاره ای داشته باشید!
  البته حتی این نوع تبلیغات هم نشون دهنده ی بی نظیر بودن اپل هست

 5. تو سایتش کانترم گذاشته

 6. خدا یه عقلی به این بده…یه پولی به ما که بریم سامسونگ گلسی تب ۲ بخریم.!

 7. کی به ایران می اید و در صورت امدن حدود چه قیمتی دارد؟

 8. عجب!
  حالا فکر کنید یه محصولی هم تو ایران بود که ما می رفتیم بخاطر خریدش جلو نمایندگی شهرمون چادر می زدیم و قرار بوده مثلا ۱ فروردین عرضه بشه، فکر می کنید چه اتفاقی می افتاد؟ آیا ما اولین خریدارش در شهرمون بودیم؟ مسلماً نه! چون ۱ فروردین موکول می شد ۲۵ فروردین! بعد موکول می شد تیرماه! بعد پاییز و سال بعد و این داستان ادامه دارد!
  پس ببین اونا چقدر آن تایم هستند که میشه به خاطرشون چادر هم زد و ضایع نشد!

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.