معرفی اپلیکیشن: فرش ایرانی

6

ایرانی‌ها جزو مللی هستند که به گذشته تاریخی خود افتخار می‌کنند و تصور می‌کنند که شهرت تاریخی‌شان را تا کنون حفظ کرده‌اند و همچنان ملتی آداب‌دان، بافرهنگ، آداب‌دان با ذوق و قریجه شاعری و هنری هستند.

گرچه آمارهای کتاب‌خوانی و شواهد اجتماعی در تلقی بعضی، شک و تردیدهایی در این مورد ایجاد کرده است، اما بدبینانه است که همواره به نیمه خالی لیوان نگاه کنیم.

برای معرفی فرهنگ و مطرح شدن در دنیای امروز، باید از ابزارهای روز نهراسید و از آنها به بهترین شیوه استفاده کرد.

فرش ایرانی، یکی از جلوه‌های زیبای فرهنگ و روح زیبای ایرانی است. گرچه در این سال‌ها فرش ایرانی هم به صورت انبوه در آسیایی شرقی کپی می‌شود، اما هنوز هم فرش ایران، اصالت خود را حفظ کرده است.

دیشب به صورت اتفاقی اپلیکیشن جالبی در مورد فرش ایرانی را در یک سایت خارجی پیدا کردم که توسط «سهیل مؤیدی آذرپور» برای iOS نوشته شده و در آی‌تونز قرار گرفته است.

این اپ ۸ مگابایتی ساده می‌کوشد که کاربرانش را به خصوصیات و ویژگی‌ها فرش‌های مناطق مختلف ایران شامل اردبیل، تبریز، اصفهان، شیراز، بیرجند، همدان، یزد و … آشنا کند.

   
6 نظرات
 1. مهدی می گوید

  خیلی خوب میشد اگه میتونستی از این دکمه ارسال به آشغالترین دل بکنی دکتر جون…

 2. mohamraei می گوید

  سلام آقای مجیدی . من حیلی دوست دارم یه صفحه گوگل پلاس داشته باشم اما انگار ظرفیت این شبکه تکمیله در حال حاضر یا اینکه باید دعوتنامه داشته باشی . خوشحال میشم راهنماییم کنی یا اینکه برام دعوتنامه بفرستی . مرسی

 3. Amir K2 می گوید

  درود .

  خیلی وق بود دنبال این بودم که همیشه هنر ایرانی را همراه خود داشته باشم !

 4. نرم افزار حسابداری می گوید

  این خیلی خوبه،این خودش می تونه تبلیغی برای فرش ایرانی باشه

 5. وب بازار بلاگ می گوید

  یک ایرانی ایران دوست

 6. حمیدرضا می گوید

  بسیار عالی، ایول بهش!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.