رپورتاژ: جشنواره سالیانه پردیس ویژه توسعه دهنگان نرم‌افزارهای تلفن همراه برگزار می‌شود: یک رقابت سنگین با جوایز حسابی

1

امکانات فوق‌العاده گوشی‌های هوشمند سبب شده هرروز بر طرفداران و کاربران این گوشی‌ها در جهان استفاده شود. کشور ما هم از این قاعده مستثنی نیست و بازار این محصولات با رشد قابل توجهی در چند سال گذشته روبرو بوده است.

هم زمان با افزایش کاربران گوشی‌های هوشمند، بازار نرم‌افزارهای تلفن همراه نیز توسعه یافته و نیاز به نرم‌افزارهای بومی و تولید داخل بیش از پیش احساس می‌شود.

جشنواره سالیانه پردیس با توجه به این نیاز و با هدف حمایت از نرم‌افزارهای ایرانی تلفن‌ همراه، از سوی آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. در این جشنواره سه مسابقه برترین برنامه‌ها، برترین بازی‌های رقابتی و مسابقه رکوردزنی در بازی‌های منتخب در نظر گرفته شده است.

– در مسابقه برترین برنامه‌ها، برنامه‌نویسان نرم‌افزارهای خود را به جشنواره ارسال و در معرض قضاوت داوران جشنواره و کاربران قرار می‌دهند. در نهایت و پس از جمع‌بندی نظرات داوران و کاربران، بهترین برنامه‌ها انتخاب می‌شوند. برنامه‌های ارسال شده می‌توانند در هر کدام از زمینه‌های مذهبی، کاربردی، آموزشی، سرگرمی،‌ پزشکی، گردشگری،‌ دفاع مقدس، بانکی و ورزشی تولید شده باشند.

– در مسابقه برترین بازی‌‌های رقابتی، نرم‌‌افزار طراحی شده باید امکان ثبت رکوردهای کسب شده خود را از طریق پیامک برای مرکزی که به این منظور طراحی شده است را داشته باشند. بهترین بازی‌ها از سوی داوران انتخاب شده و علاوه بر اهدای جوایز ارزنده، از این بازی‌ها در مسابقه سوم (مسابقه رکوردزنی در بازی‌های رقابتی منتخب) استفاده می‌شود.

– در مسابقه سوم از کاربران خواسته می‌شود تا برای کسب امتیاز بالاتر در بازی‌های برتر به رقابت بپردازند. کاربرانی که امتیازات بیشتری کسب کنند، برنده نهایی این بخش خواهند بود.

10-01-2013 09-35-06 PM

جوایز ارزنده سالانه در جشنواره سالانه

اما بخش جذاب این جشنواره جوایز ارزنده آن است. در این جشنواره قرار است به سه نفر نخست، جایزه ویژه کمک هزینه تحصیلی ۱۲ میلیون تومانی اهدا شود. این کمک هزینه به صورت ماهانه (هر ماه یک میلیون تومان) به برندگان اعطا می‌شود.

علاوه بر جایزه ویژه جشنواره، جوایز متعدد نقدی و غیر نقدی دیگر از قبیل سکه بهار آزادی و تلفن همراه هوشمند برای سایر مسابقات نیز در نظر گرفته شده است.

در این دوره همچنین قرار است شرکت فناپ جوایز ویژه‌ای را درسه دستی ورزشی، کلاس مجازی و بازی و سرگرمی به برندگان اهدا کند. در این بخش هم، هر جایزه هم شامل یک میلیون تومان وجه نقد و دریافت مشاوره کسب و کار از صندوق سرمایه‌گذاری «شناسا» خواهد بود.

همچنین قرعه‌کشی میان شرکت‌کنندگانی که نرم‌افزارهای خود را از طریق فروشگاه رسانه VASL عرضه می‌کنند نیز برگزار خواهد شد و به برندگان جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

یادتان باشد برای حضور در این مسابقه تنها تا نیمه آبان فرصت دارید. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت‌نام و ارسال نرم‌افزار هرچه زودتر به سایت جشنواره سالیانه پردیس به نشانی festival.vaslab.ir بروید.

 
1 نظر
  1. پوريا رضايي می گوید

    به خاطر مرگ تام کلانسی مطلبی در مورد بازی های اقتباس گرفته از داستان های او بنویسید، ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.