تجربه همه‌جانبه سرگرمی با تلویزیون‌های جدید سامسونگ، رونمایی از مدل‌های جدید در CES 2014

0

سامسونگ همچنان به پیشتاز بودن در صنعت تلویزیون ادامه می‌دهد. نه تنها در فروش، بلکه به عنوان اولین شرکت ارائه‌دهنده رده وسیع ۱۰ تلویزیون UHD، که چهار تا از آنها خمیده هستند. همچنین سامسونگ طرح مفهومی تلویزیون با قابلیت خم شدن (Bendable TV) که کاربران را قادر به تغییر تلویزیون تخت به خمیده و بالعکس با فشار دادن یک دکمه را در CES امسال به نمایش گذاشت. با معرفی این تلویزیون‌ها، سامسونگ توانست طریقه تماشای تلویزیون مردم را تغییر دهد.

بزرگترین تلویزیون خمیده UHD در جهان دارای اندازه ۱۰۵ اینچ (U9000)، نسبت تصویر ۲۱:۹ و نسبت کنتراست دو برابر تلویزیون تخت است. به علاوه، با ویژگی افزایش عمق خودکار (Auto Depth Enhancer)، بینندگان تلویزیون می‌توانند تصاویر سه بعدی را بدون نیاز به عینک ببینند. با تکنولوژی‌های جدید سامسونگ مثل تکنولوژی PurColor و پردازش ارتقا UHD که می‌تواند محتویات HD و FullHD را به تقریبا UHD تبدیل کند، عمق، جزییات و رنگ تصاویر پیشرفت قابل توجهی داشته و تجربه تماشای تلویزیون‌های UHD سامسونگ را بهتر از قبل می‌کند.

طراحی انقلابی خمیده سامسونگ تجربه جدیدی در تماشای تلویزیون ایجاد کرده و به تمام افراد خانه اجازه لذت بردن تماشای تلویزیون را در بهترین نقطه از خانه می‌دهد. ویژگی جدید روشن شدن سریع (Instant On) سامسونگ، منتظر بودن برای روشن شدن تلویزیون را از بین می‌برد.

تحقیقات نشان می‌دهد که عمده خریداران تلویزیون‌ها نگران خرید تلویزیون در موقع نامناسب و قبل از آمدن تکنولوژی جدید هستند. سامسونگ با ارائه اولین کیت ارتقا (Evolution Kit) برای تلویزیون‌های UHD، نشان داده که تنها شرکتی است که تکنولوژی‌های آینده تلویزیون را به ارمغان می‌آورد. کیت ارتقا برای برخی تلویزیون‌های HD و تمام تلویزیون‌های UHD ارائه می‌شود، در اصل پیوند مغز تلویزیون است که از بهره بردن تلویزیون از آخرین استاندارد‌ها و تکنولوژی‌ها بهره اطمینان حاصل می‌کند.

1-7-2014 10-51-47 AM

تلویزیون‌های سامسونگ حتی هوشمندتر از گذشته خواهد شد. ویژگی جدید Multi-Link چند وظیفگی را به هوشمندی تلویزیون اضافه می‌کند و اسمارت هاب جدید ۲۰۱۴ نیز ارائه خواهد شد. اسمارت هاب سال ۲۰۱۴ سامسونگ دارای یک پنل بازی است که به کاربران اجرای بازی‌های شرکای بزرگ سامسونگ مثل Electronics Art (EA) و Gameloft را در صفحه بزرگ تلویزیون ارائه می‌دهد. کارایی و سرعت تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ نیز با پردازنده‌های چهار هسته‌ای نیز دو برابر گذشته می‌شود.

سامسونگ با همکاری با شرکت‌های تولید محتوا مثل Amazon.com، Netflix، MGO، Comcast و DirectTV محتویات UHD بیشتری برای مشتریانش ارائه می‌دهد. مایکل بِی، کارگردان سینما، برای اولین بار پیش نمایش فیلم “Transformer 4” را در کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ در CES نمایش خواهد داد.

کاربران می توانند منتظر بسته ویدیویی UHD نیز باشند که با همکاری سازندگان فیلم‌های هالیوود عرضه خواهد شد و شامل ویدیوها و فیلم‌های UHD در هارد دیسک خواهد بود.

بزرگترین تلویزیون خمیده UHD سامسونگ در دنیا در اندازه ۱۰۵ اینچ و نسبت ابعاد ۲۱:۹ و رزولوشن ۲.۱۶۰×۵.۱۲۰ با ۱۱ میلیون پیکسل
تلویزیون خمیده ۷۸ اینچی UHD U900 که برنده جایزه طراحی CES شد و پرچمدار تلویزیون‌های سامسونگ در سال ۲۰۱۴ خوهد بود. در این رده اندازه‌های ۶۵ و ۵۵ اینچی نیز تولید شده است. در مجموع سامسونگ ۱۰ تلویزیون الترا اچ دی خواهد داشت که ۴ تلویزیون خمیده و در اندازه‌های ۵۰ تا ۱۱۰ اینچ خواهند بود.


«های وب» پشتیبان «صفر و یک» در پوشش رویداد مهم CES 2014

1-5-2014 4-48-32 PM

با اینترنت پرسرعت های وب ویدیوهای صفرویک را بدون وقفه تماشا کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.