یک دوئل با نتیجه دراماتیک: مار در برابر کروکودیل

9

به تازگی یک عکاس در دریاچه «موندارا» در نزدیکی Mount Isa واقع در شمال غرب کویینزلند، موفق به ثبت عکس‌های بسیار دیدنی از نبرد یک مار (یک مار پایتون بزرگ) و کروکودیل شده است.

کل ابن نبرد ۴ ساعت طول کشید و توجه چند نفر از ساکنان منطقه را به خود جلب کرد. در این میان «ماروین مولر» در لحظه‌های آخر دوئل سررسید.

او ده‌ها عکس از این نبرد ثبت کرده است، عکس‌های آنقدر دیدنی از آب درآمدند که او آنها را به یک آژانس عکاسی فروخته است.

این عکس‌ها به روزنامه‌های اروپا و آمریکا راه یافته‌اند.

تیفانی کورلیس هم در صحنه حاضر بود، او با دوربین گوشی موبایل خود عکس‌هایی گرفت. به گفته وی کروکودیل ابتدا می‌خواست با بیرون نگه داشتنش سرش از آب، در جریان نبرد تاب بیاورد، اما با ادامه نبرد، کرکودیل کم آورد، اما مار دور او چنبره زد، خفه‌اش کرد و در کمال تعجب، به صورت کامل کروکودیل را بلعید.

البته کروکودیل قربانی، کرکودیل بزرگی نبود و تنها یک متر طول داشت.

3-4-2014 9-42-13 AM

3-4-2014 9-41-53 AM

3-4-2014 9-41-36 AM

3-4-2014 9-41-17 AM

منابع: + و + و +

 
9 نظرات
 1. Minu می گوید

  این ماره ثابت کرد که میشه لقمه بزرگتر از دهنمون برداریم:))

  1. سید عماد رضوی می گوید

   اگه دهن مار داشته باشی حرفی نیست :))

 2. مونا می گوید

  انتخاب مطلب بسیار خوبی بود!

 3. revo می گوید

  خوشم اومد. من از برنامه های راز بقا و national geographic و b bc life نگاه نمیکنم ولی وقتی این صحنه ها رو میبینم حیون ضعیفتر اون یکی رو ناکار میکنه حال میکنم. یه چند بارم دیدم بوفالو حساب شیر رو میرسه اصلا یه حالی میده!

 4. هنردوست می گوید

  خیلی جذاب نیست این حرکت وقتی هر دو نژاد در معرض انقراض هستن. به همون زشتیه اینه که دو نفر رو ببینی که به جون هم افتادن و تا حد مرگ همدیگه رو می‌کشن. بعد بجای این که به پلیس زنگ بزنی یا خودت جداشون کنی، از تیکه پاره کردنشون عکس بگیری.
  شاید البته عکاس‌ها رو بشه به عنوان ثبت کننده خبر تبرعه کرد. اما بقیه افراد رو نه.

  1. محمد می گوید

   درسته توحش ِ انسان طبیعی نیست ولی توحش ِ این حیوانات طبیعی هستش و نباید توش دست برد به نظرم.

 5. امید می گوید

  واقعا انتظار دارید تو نبرد کروکودیل!! و مار بوا !! آدم بره جلو بگه دعوا بده بیاین جداتون کنم ؟ اول دوتایی تو رو می خورن بعد به ادامه دعواشون می پردازن

  1. محسن می گوید

   🙂

 6. جنوبی می گوید

  بابا چرا انقد شلوغش میکنین…خب طبیعت و جنگ برای بقا و زندگی تو طبیعت همینه دیگه..مقایسه با ادم و دعوای دو نفر و این حرفا.!..راستش نمیخاد انقد جدیش بگیرین..بهتره وقتی یکی از پشت بودم خودشو میندازه تا از دست اتیش در بره بجای فیلم گرفتن بپرین پتویی چیزی براش پهن کنین عزیزان دل.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.