مسابقه پیش‌بینی نتایج جام‌جهانی فیدیلیو: فوتبال با دسر خوشمزه‌ی هیجان!

3

فرانک مجیدی: مسابقه‌ی بهترین لاته و باریستا را که یادتان هست؟ حالا فیدیلیو با پشتیبانی شرکت سونی یک مسابقه جدید برگزار کرده: پیش‌بینی نتایج جام‌جهانی!

نحوه‌ی شرکت در مسابقه، خیلی ساده و خوشمزه است! شما اول به این قسمت مراجعه می‌کنید و ثبت‌نام انجام می‌دهید. تیم های محبوب‌تان که می‌توانید انتخاب کنید، البته محدودند و شامل پرتقال، آلـمان، ایتالیا، آرژانتین، برزیل، انگلیس، اسپانیا، هلند و فرانسه می‌شوند. هر کدام از این تیم ها، یک رستوران خاص دارند که در همان لینک مشاهده می‌کنید و وقتی مشخص کردید که طرفدار کدام‌یک هستید، طبعاً پاتوق‌تان می‌شود آن رستوران! بعد از مشخص کردن تیم محبوب‌تان، جدول هر ۴۸ بازی مرحله‌ی گروهی بازی‌ها در اختیارتان قرار می‌گیرد و شما از آن لحظه تا نیم ساعت پیش از شروع بازی‌ها، وقت دارید که نتایج را پیش‌بینی کنید. این پیش‌بینی فقط در حد برد یکی از تیم‌ها یا نتیجه‌ی مساوی است. هر پیش‌بینی درست، یک امتیاز خواهد داشت. از مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی به بعد، ۱۶ بازی می‌ماند که باید این‌بار نتایج را با تعداد گل‌های هر تیم مشخص کنید. گر کاملاً دقیق پیش‌بینی کنید ۳ امتیاز می‌گیرید و اگر برنده را درست تشخیص داده‌باشید، ا امتیاز نصیب‌تان می‌شود. اگر بگویید کدام تیم پنالتی خواهد داشت، با وجود خطا در پیش‌بینی نتیجه، ۳ امتیاز باز از آن شما می‌گردد.

اما رده‌بندی چطور است و این امتیازات و رستوران‌ها چه می‌شود؟ جدول مسابقات، شامل بیست نفر اول با بیشترین امتیاز است. به ازای هر یک امتیاز، به شما ۵۰۰۰ تومان حق خرید به رستوران پاتوق‌تان اهدا می‌گردد. اما یک شرط وجود دارد، شما در صورتی می‌توانید از این حق خرید استفاده کنید که تا پایان مسابقات، در میان بیست شرکت‌کننده اول در میان شرکت‌کنندگان قرار بگیرید.

در پایان جام‌جهانی، نفر اول مسابقات، یک گوشی XPeria Z2سونی را از آن خود خواهد کرد و نفرات دوم و سوم، ساعت‌های هوشمند شرکت سونی را خواهند داشت. اگر در تب قوتبالی این‌روزها هستید، برای درو کردن امتیازات، بعتر است هرچه سریع‌تر اقدام کنید.

 
3 نظرات
 1. k1 می گوید

  با سلام، آره جالب بود. نحوه جایزه دادنش یه کم سخت گیرانه است.
  دو تا سایت دیگه هم واسه جام جهانی مسابقه گذاشتن، گفتم شاید بقیه این جا ها هم بخوان پیش بینی کنند و جایزه ببرن:

  http://www.shekamsalam.com

  http://cheetozia.com/

 2. مهدی می گوید

  به نظرم ارزشمند ترین جوایز رو این سایت داره
  http://wcup2014.varzesh3.com/matches/#

  1. K1 می گوید

   از نظر راحتی که سایت ورزش ۳ و شکم سلام از همه راحت تره، یه صفحه میاد بالا و براحتی تیمها و نتایجو انتخاب میکنی.
   (بر عکس چیتوزیا که کلا یه نتیجه رو بخوای عوض کنی باید ۱ساعت وقت بذاری که بیخیال بشی بهتره).
   از نظر جایزه هم به نظرم چیتوزیا اوله بعد دو تای دیگه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.