printeer، چاپگر سه‌بعدی برای کودکان

4

photo-main

«ما معتقدیم خلاق‌ترین انسان‌ها، کودکان هستند. برای همین می‌خواهیم قوی‌ترین ابزار خلاقیت را برای آن‌ها به ارمغان بیاوریم.» این جمله از سازندگان Printeer است. سال‌ها است که اسباب‌بازی‌هایی مثل خانه‌سازی «Lego» بهترین ابزار برای بروز خلاقیت کودکان بوده‌اند. ولی امروز به خاطر پیشرفت تکنولوژی می‌توان ابزارهای جالب‌تری در اختیارشان گذاشت.

فیلم معرفی printeer:

امروزه کودکان با ابزارهایی مثل تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند لمسی ارتباط گسترده‌ای برقرار می‌کنند و وقت زیادی را با آن‌ها می‌گذرانند. Printeer می‌تواند یک نقاشی لمسی بر روی iPad را به یک شیء واقعی تبدیل کند. Printeer ابزاری برای کودکان امروزی است که مهندسان و طراحان فردا هستند.

11f031b14c622e6985ccbbac09f3926e_large

برای کار با اکثر چاپگرهای سه‌بعدی باید بتوانید با نرم‌افزارهای پیشرفته طراحی مهندسی (CAD) کارکنید ولی کار با Printeer خیلی ساده است. به‌طوری‌که کودک می‌تواند حتی در کمتر از یک دقیقه کار با آن را یاد بگیرد. برای کار با Printeer باید iPad داشته باشید. کافی است یک نقاشی بکشید و دکمهٔ Print را بزنید تا نقاشی مجازی شما توسط پرینتر به یک شیء واقعی تبدیل شود.

We believe kids are the most

طراحی خود پرینتر برای کودکان بسیار جالب است. بدنهٔ آن شفاف است و قطعات داخل آن نیز به رنگ‌های شاد و کودکانه درست‌شده‌اند. کودکان با نگاه به خود چاپگر می‌توانند طرز کار قطعات داخل آن (مثل موتور، پولی، تسمه، اسلایدر، چرخ‌دنده و …) را یاد بگیرند.

80f2f60542903b32671505bf46edc5ae_large

برای چاپ از رشته‌های پلاستیکی PLA استفاده می‌شود که سمی نیست و برای کودکان خطر ندارد.

این پروژه هم‌اکنون در وب‌سایت KickStarter در حال جمع‌آوری بودجه است. اگر ۵۴۹ دلار بپردازید می‌توانید یک Printeer در اکتبر امسال دریافت کنید. برای پشتیبانی از این پروژه با پرداخت ۲۰ دلار نام خود را که دست‌نویس است و با Printeer چاپ‌شده و دارای آهنربا برای چسبیدن به یخچال است، دریافت می‌کنید.

منبع

 
4 نظرات
 1. راد می گوید

  تفاوت سطح زندگی تا چه حد…. 🙁

 2. علیرضا می گوید

  ایده جالبیه که بذاری بچه از خلاقیتش استفاده کنه و اسباب‌بازیش را چاپ کنه. اما تصور نمی‌کنم با قیمت نسبتا بالائی که این چاپگر داره، بتونه بازار بزرگی داشته باشه. بخصوص که قبلا چاپگرهای دیگه‌ای برای کاربردهای طراحی وارد بازار شده‌ یا در حال ورود به بازار هستند.

 3. م می گوید

  “این پروژه هم‌اکنون در وب‌سایت KickStarter در حال جمع‌آوری بودجه است. اگر ۵۴۹ دلار بپردازید می‌توانید یک Printeer در اکتبر امسال دریافت کنید. برای پشتیبانی از این پروژه با پرداخت ۲۰ دلار نام خود را که دست‌نویس است و با Printeer چاپ‌شده و دارای آهنربا برای چسبیدن به یخچال است، دریافت می‌کنید.”

  مگه برای ایران هم ارسال داره؟؟

 4. Kayvan می گوید

  واااای واس بچه هاشونم ساختن رفت اونوقت اینجا واس بزرگا هم نی :/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.