خوشبینی اپل به فروش بالای آی‌فون ۶: سفارش ۷۰ تا ۸۰ میلیون آی‌فون

1

منابعی در شرکت‌های تأمین‌کننده قطعه آی‌فون خبر داده‌اند که اپل ۷۰ تا ۸۰ میلیون آی‌فون ۶ سفارش داده است تا در همان موج اول فروش، در پاییز امسال به فروش برساند. این سفارش‌ها شامل نسخه‌های ۴.۷ اینچی و ۵.۵ اینچی آی‌فون است.

انتظار می‌رود که مثل همیشه اپل در میانه ماه سپتامبر، آی‌فون ۶ را رونمایی کند، این شرکت امیدوار است که با صفحات نمایش بزرگ‌تر رکوردی در میزان فروش در ماه‌های اول عرضه، به جا بگذارد.

AM-BE397_APPLE_D_20140722083309

گوشی‌های اپل مشتریان ثابت خاص خود را دارند، اما حالا اپل امیدوار است که:

۱- نظر کسانی را جلب کند که صفحه نمایش بزرگ برایشان خیلی اهمیت دارد و به این ترتیب قسمتی از فروش گوشی‌های اندرویدی بازار را به چنگ آورد.

۲- شمار قابل توجهیاز دارندگان کنونی آی‌فون را وسوسه کند که به خاطر این تغییر رادیکال و البته تغییرات قابل انتظار دیگر مثل نازک‌تر شدن گوشی، گوشی جدید را هم بخرند.

اپل بر اساس تازه‌ترین گزارشش در سه ماه سوم «اقتصادی» سال ۲۰۱۴، ۳۵.۲ میلیون دستگاه آی‌فون فروخته است و امیدوار است که آی‌فون ۶ به مراتب موفق‌تر باشد.

همین جا خوب است این آمار را هم ارائه بدهم میزان فروش کلی اپل در همین زمان ۳۷.۴ میلیارد دلار بوده است و منجر به ۷.۷ میلیارد دلار، سود خالص برای اپل شده است که ۶.۹ میلیارد دلار سال پیش، بهتر است.

7-23-2014 9-15-39 AM

منبع

 
1 نظر
  1. مصطفی می گوید

    واقعا دلم میخواد بدونم استیو جابز نظرش در مورد کوتاه اومدن شرکتش از سیاست هایی که خودش با جدیت پی گیری میکرد چیه؟
    اصلن کدوم درست میگفتن؟
    اصلن درست چیه توی این زمونه!؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.