کارباکس، موتور جستجوی توانمند خودرو

خرید و فروش خودرو تا حدی وابسته به شانس و بخت و اقبال است و بستگی به این دارد که در بازه زمانی که قصد فروش داریم، چه مشتری‌هایی، همزمان به بنگاهی خرید فروش خودرو که انتخاب کرده‌ایم مراجعه کنند و اصلا میزان انصاف و اعتبار و مهارت صاحبان بنگاه‌ها چقدر باشد.

در هر صورت گاهی اوضاع اصلا آن طور که می‌خواهیم پیش نمی‌رود.

اما در این میان یکی از دلایل به وجود آمدن مشکل، مثلا از دست رفتن موقعیت طلایی خرید یک خودروی «تمیز» یا به فروش رفتن یک خودرو با قیمتی پایین‌تر از حد انتظار، نبود سیستمی فراگیر و کشوری برای ثبت خودروهای فروشی است.

تصور کنید که به جای مراجعه حضوری به بنگاه‌ها بتوانید به پایگاه‌ داده‌ای گسترده از همه خودروهای کشور دسترسی داشته باشید!

و این دقیقا کاری است که کارباکس در پی آن است.

کار با کارباکس بسیار ساده است:

کافی است مدل خودرو را مشخص کنید و بعد نتایج جستجو را با توجه به استان و رنگ بدنه و سال تولید خودرو و وضعیت خودرو محدودتر کنید. به همین سادگی!

11-25-2014 6-55-56 PM

وقتی روی نتایج جستجو کلیک می‌کنید، می‌توانید توضیحات کامل‌تر را بخوانید، عکس‌هایی از خودرو ببینید و قیمت پیشنهادی و تلفن خریدار را بیابید.

با این جستجوگر خوب، دیگر انتخاب‌های خریداران به خودروهای چند بنگاه محدود نمی‌شود، فروشندگان می‌توانند با صرف هزینه‌ای بسیار کم، تبلیغ خودروها خود را درج کنند و خریدار و فروشنده می‌توانند بدون واسطه و به صورت مستقیم بر سر خرید و فروش به توافق برسند.

سایت کارباکس مدت زمان کوتاهی است که فعالیت خود را شروع کرده است و در واقع سه ماه بیشتر از آغاز به کار آن نمی‌گذرد، اما در همین زمان کوتاه با استقبال شدیدی روبرو شده است و انتظار می‌رود که در آینده بسیار بیشتر در مورد این سایت و موفقیت‌هایش بخوانیم.

نظرات

  1. من دو مدل ماشین معروف برای همه استان ها سرچ کردم چیزی پیدا نکرد!

    باید زمان بیشتری بگذره…

  2. با تشکر از مطلب خوبتون یک انتقاد به لینک‌های که توی مطلب میزارین داشتم: چرا لینک‌ها رو _Blank نمیزارین تا در یک تب دیگه باز بشه ، مثلا داریم مطلب رو میخونیم و روی لینک کلیک میکنیم و تو همین صفحه باز میشه و باز باید Back بزنیم و ادامه مطلب … کلیک راست و open in new Tap هم کمی آزار دهنده است…

  3. آقای یحیی کلید کنترل رو نگه دار و رو لینک کلیک کن که تو تب جدید باز شه

  4. متأسفانه برند پراید وجود ندارد! یا لااقل من ندیدم!

  5. من از مدتها پیش با سایت bama.ir کار میکردم و بسیار سایت خوب و جامعی هست، آیا این سایت نسبت به سایت bama برتری هایی داره؟

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.