آشنایی با خدمات متنوع فراپیامک: تبلیغات از طریق پیام کوتاه – تلفن گویا خدمات ارزش افزوده و تولید وب‌سایت و نرم‌افزار تحت موبایل و وب

10

فراپیامک یک سامانه حرفه‌ای تحت وب است که از طریق اینترنت و داشتن یک نام کاربری و رمز عبور امکانات پیشرفته‌ای برای مدیریت ارسال پیامک انبوه در اختیار کاربران قرار می‌دهد، این‌که چرا فراپیامک یکی از بهترین سرویس‌دهنده‌های این حوزه است و ما آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم، موضوع این نقد و بررسی است. اما قبل از آن بهتر است کمی به ارتباط، بازاریابی، اطلاع‌رسانی و ویژگی‌های یک سرویس پیامکی بپردازیم. نکته مهم‌تر این‌که امکانات و بستر فعالیت فراپیامک بسیار فراتر از خدمات پیام کوتاه است و در حال حاضر خدماتی مثل تلفن گویا (VOIP) ، خدمات ارزش افزوده (VAS)، طراحی و تولید وبسایت و نرم افزار تحت موبایل و وب از دیگر فعالیت های این مجموعه می باشد .

 با حرفه‌ای‌ها کارکنید تا حرفه‌ای شوید

به‌احتمال‌زیاد تابه‌حال پیامک‌های تبلیغاتی زیادی را در تلفن همراه خود خوانده‌اید، و به‌احتمال بیشتر پیامک‌های غیر مرتبط با شغل، فعالیت یا انتظارات خود را هم دریافت کرده و می‌کنید که بلافاصله آن را حذف می‌کنید، دلایل زیادی برای این ناهماهنگی ارسال پیام وجود دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها عدم استفاده از یک سرویس‌دهنده حرفه‌ای است. پس با حرفه‌ای‌ها کارکنید تا حرفه‌ای شوید.

استفاده از پیامک یک امر اجتناب‌ناپذیر زندگی امروزی است. اطلاع‌رسانی و بازاریابی از طریق پیامک ویژگی‌های خاصی دارد که تقریباً در سایر سرویس‌های تبلیغاتی دیده نمی‌شود. اولین گزینه، تبلیغات در حریم کاملاً شخصی و خصوصی افراد است. تلفن همراه یکی از شخصی‌ترین وسایل افراد به شمار می‌آید و پیام ارسال‌شده دقیقاً به حریم شخصی فرد وارد می‌شود، امکان ردیابی پیام‌های ارسال‌شده، پوشش همزمان تعداد زیادی از افراد، قیمت بسیار کم با توجه به گستردگی، امکان گرفتن بازخورد و تعامل مستقیم با مخاطب و.. و از همه مهم‌تر تحلیل آماری از ویژگی‌های این نوع از تبلیغات است.

 فراپیامک بدون نیاز به هرگونه آموزش و تخصص، امکاناتی را در اختیار کاربران قرار خود می‌دهد تا بتوانند بیشترین بازدهی مورد انتظار را از یک اطلاع‌رسانی انبوه با پیامک دریافت کنند. برای استفاده از امکانات فرا‌‌پیامک کافی است به‌رایگان در این سایت عضو شوید، پنل کاربری موردنظرتان را انتخاب کنید و پس از پر کردن فرم ثبت‌نام آنلاین، سرویس موردنظر را سفارش داده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که در اختیارتان قرار می‌گیرد وارد سامانه ارسال پیامک شوید. البته خدمات فراپیامک صرفاً به موارد ذکرشده ختم نمی‌شود، کاربران این سامانه می‌توانند از خدمات مختلفی مانند تلفن گویا، دورنگار و پیامک صوتی برای ایجاد یک دفتر کار مجازی اقدام نمایند.

این سامانه چه ارزشی خلق می‌کند و برای چه کسی؟

ساده‌ترین و کاربردی‌ترین تعریفی که می‌توان برای یک شرکت ارزش‌آفرین بیان کرد این است بپرسیم خدمات این شرکت چه فایده‌ای برای مشتریان دارد یا مشتریان با استفاده از این امکانات به چه چیزی دست خواهند یافت؟ خدمات این سامانه به یک پنل مدیریت و ارسال پیامک ختم نمی‌شود، فراپیامک مجموعه‌ای از راهکارهای ارتباطی را پیش رو مشتری قرار می‌دهد، خواه این مشتری یک کسب‌وکار کوچک باشد یا یک سازمان بزرگ با ده‌ها و هزاران عضو.

این سامانه علاوه بر ارائه ابزارهای ارتباطی مانند خدمات ارسال و مدیریت پیام کوتاه، راهکارهای دیگر مانند: خدمات تلفن گویا VOIP، خدمات ارزش‌افزوده VAS، راهکارهای سازمانی تلفن همراه ، سایت ساز و اعطای پنل نمایندگی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. گستره خدمات فراپیامک می‌تواند شامل سازمان‌ها، کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ و همه کسانی باشد که ارتباط و اطلاع‌رسانی سریع و انبوه بخشی از نیاز حیاتی آن‌هاست.

6-7-2015 10-50-55 AM

 خدمات پیام کوتاه:

پنل فراپیامک یا سامانه پیام کوتاه، یک نرم‌افزار تحت‌وب است که به‌وسیله آن کاربران امکان ارسال، دریافت پیامک به‌صورت انبوه یا تکی را خواهند داشت. مدیریت پیامک‌های ارسالی و دریافتی کاملاً از طریق سامانه‌های پرقدرت فراپیامک صورت می‌پذیرد .

فراپیامک در این خصوص به کاربران پیشنهاد می‌کند که اگر به دنبال تبلیغات انبوه ، گسترش کسب‌وکار، دفتر کار مجازی و استفاده از امکانات پیامکی تخصصی هستند ، با انتخاب پنل‌هایی با امتیاز بالاتر به اهداف ارتباطی خود نزدیک‌تر شده و از طریق خطوط پیامکی (۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و …) تجربه استفاده از این پنل را داشته باشند .

پنل نمایندگی:

اعطای پنل نمایندگی بخش دیگری از ارزش‌هایی است که این سامانه برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی خلق کرده. با دریافت پنل نمایندگی فراپیامک می‌توانند اقدام به فروش خدمات این شرکت کرده و کسب درآمد داشته باشند. پنل نمایندگی که کاربران ایجاد می‌کنند قابلیت درج لوگو و اتصال به دامنه اختصاصی را دارد. این پنل امکانات کامل یک سرویس ارائه و فروش اس ام اس را بدون نیاز به نکات فنی در اختیار فروشنده می‌گذارد.

خدمات تلفن گویا VOIP

VOIP انتقال صوت بر پایه پروتکل اینترنت است که با نام آی پی تلفنی نیز از آن یاد می‌شود، این سرویس امکان استفاده از اینترنت و شبکه‌های کامپیوتری را برای مکالمات تلفنی فراهم می‌کند. در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ،VOI از فن‌آوری دیجیتال استفاده می‌کند. پیشرفت شگفت‌انگیز فناوری در تلفن‌های مبتنی بر IP با حذف مرزهای سنتی، دنیای جدیدی از ارتباطات را برای مدیران هوشمند سازمان‌ها به ارمغان آورده است. برای سازمان‌ها و مؤسساتی دارای بیش از یک شعبه، که نیاز به بیش از یک خط داخلی در خارج از مقر اصلی سازمان دارند، فنّاوری VOIP قادر است ارتباط بین صدها شعبه آنان را برقرار کند که هرکدام از این شعبات نیز خود برخوردار از یک سیستم مستقل تلفنی عادی یا بر بستر IP می‌باشند. با سامانه‌های VOIP دیگر فرقی بین کارکنان این شعبات با کارکنان دفتر مرکزی شرکت ازلحاظ تماس‌گیرندگان نیست چراکه همه کارکنان در یک شبکه تلفنی پاسخگوی تماس‌گیرندگان خواهند بود.

خدمات ارزش‌افزوده VAS

VAS عبارت است از تمام خدمات قابل‌ارائه در بستر تلفن همراه به‌جز مکالمه صوتی، در حقیقت هر نوع خدمت جذاب یا ویژه‌ای که مشترکین تلفن همراه به خاطر آن هزینه پرداخت کنند، خدمات ارزش‌افزوده (Value Added Services) یا به‌اختصار VAS نامیده می‌شوند. خدمات ارزش‌افزوده عمومی این شرکت، دربرگیرنده کلیه خدمات کاربردی در بستر تلفن همراه است که قابلیت ارائه به اقشار مختلف جامعه را داشته باشد.

راهکارهای سازمانی تلفن همراه

‌ راهکارهای سازمانی مجموعه‌ای از خدمات ارتباطی تلفن همراه است که به سازمان‌های پرمخاطب و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک کمک می‌کند تا از طریق امکانات پیشرفته در بستر تلفن همراه، ارتباط مؤثر، گسترده، ایمن و قابل مدیریت با مجموعه مشتریان و مخاطبان خود داشته باشند. ازجمله راهکارهای سازمانی فراداده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: سیم‌کارت سازمانی، بسته‌های دیتای سازمانی، آوای انتظار سازمانی، راهکارهای ماشین به ماشین (M2M)، راهکارهای مبتنی بر (VOIP) و..

سایت‌ساز

سامانه سایت ساز فراپیامک این امکان را به کاربر می‌دهد که بدون نیاز به دانش فنی طراحی وب، اقدام به راه‌اندازی سایت موردنظر خود، با پشتیبانی کامل نماید. این سایت ساز دارای یک سری امکانات از پیش تعیین حرفه‌ای است که کاربر به کمک آن می‌تواند وب‌سایت خود را ازلحاظ محتوا و ظاهری مدیریت کند، قالب‌های از پیش طراحی‌شده گرافیکی را بر روی سایت خود فعال کرده یا محتوای سایت خود را ویرایش و به‌روزرسانی کند.

واحد آموزش

منابع انسانی مهم‌ترین دارایی هر سازمان به شمار می‌آید، آموزش کارکنان و به‌روز نگه‌داشتن اطلاعات آن‌ها، موضوع مهمی است که سرنوشت و آینده آن سازمان را تعیین می‌کند، بنابراین هر سازمان علاوه بر اهداف کاری تعیین‌شده، دارای اهداف دیگری نظیر رشد و بهبود منابع انسانی است، که یکی از راه‌های رسیدن به این هدف ایجاد واحد آموزش جهت آموزش اولیه و آموزش ضمن خدمت کارکنان می‌باشد. اهمیت این موضوع در مجموعه‌ای مانند فراپیامک به دلیل ارائه خدمات متنوع، برخورداری از جامعه آماری بالای مشتریان و تلاش در جهت جلب رضایت آنان، منجر به تشکیل واحد آموزش شده است.

 سوابق و افتخارات فراپیامک

سامانه فراپیامک متعلق به شرکت فراداده رایانه به شماره ثبت ۳۰۰۲۸۲ می‌باشد، این شرکت باهدف ارائه خدمات کامپیوتری پردازش داده ، طراحی و توسعه وب ، اطلاع‌رسانی و انتقال فن‌آوری نوین ارتباطات دیتا به کشور، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمینهٔ علوم جدید ارتباطات و خدمت به عموم مردم، شرکت‌ها و سازمان‌ها ، تـأسیس گردید.

فراپیامک موفق به کسب رتبه چهار از شورای عالی انفورماتیک کشور در سال ۹۳ گردید، از دیگر افتخارات این مجموعه می‌توان به: گواهینامه بین‌المللی مدیریت مدرن از DQS آلمان (استاندارد کیفیت آلمان)، گواهینامه ISO 9001:2008 از سازمان بین‌المللی tuv ایتالیا، دارای لوح و برگزیده درهایش ملی محصول ایرانی، کیفیت و استاندارد جهانی، گواهینامه همایش بازاریابی و تبلیغات از آکادمیQAL، گواهینامه لایه اتصال امن، دارای تائیدیه فنی در شورای عالی انفورماتیک و … اشاره کرد.

چشم‌انداز

چشم‌انداز شرکت فــــــراداده، کسب جایگاه برترین برند فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه خدمات جدید و خلاقانه می‌باشد. از این رو، ارزش‌آفرینی و نوآوری در حوزه‌ی فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات،‌با نگاه به عرصه‌های بین‌المللی ، تصویرساز آینده‌ی فراداده رایانه سورنا است. این چشم‌انداز درست هسته اصلی تعهد ما را در بردارد، تعهد به این‌که با حداکثر استفاده از توان داخلی و تقویت زیرساخت‌های ملی ،نوآوری در فن‌آوری در راستای خلق دنیایی بهتر و سرشار از تجربیات غنی دیجیتال را بکار گیریم.

رابط و تجربه کاربری در فراپیامک

سامانه فراپیامک به‌عنوان یک مجموعه‌ای که وب‌، بستر اصلی خدمات آن است از یک سایت با طراحی و رابط کاربری حرفه‌ای استفاده می‌کند، صفحه اول سایت به‌خوبی خدمات این سامانه را معرفی کرده و کاربر با اولین نگاه می‌تواند به اطلاعات اصلی و مهم دسترسی داشته باشد، تمامی عناصر از یک ترکیب هماهنگ فرم و رنگ برخوردار است و در صفحه اصلی هیچ‌گونه اطلاعات بصری اضافه‌ای که صرفاً برای پر کردن صفحه باشد دیده نمی‌شود و به نظر نمی‌رسد که کاربر برای پیدا کردن اطلاعات موردنیاز به آموزش یا راهنما داشته باشد.

سایت از سرعت نسبی خوبی در برگزاری برخوردار است شاید واکنش‌گرا نبودن قالب فعلی مهم‌ترین نکته‌ای است که توجه ما را جلب کرد، سایت از زبانAsp.net به‌عنوان زبان برنامه‌نویسی سمت سرور استفاده می‌کند. با توجه به این‌که فراپیامک یک سرویس مبتنی بر شبکه خدمات تلفن همراه است از فراپیامک انتظار می‌رود که امکانات خود را از طریق برنامه‌ تخصصی قابل اجرا در سیستم‌عامل‌های موبایل نیز در اختیار کاربران قرار دهد.

 ارتباط و پشتیبانی

پشتیبانی فراپیامک از طریق سایت رسمی، تلفن، دورنگار و فرم ارسال پیام در دسترس کاربران است. همچنین کاربران با پر کردن فرم درخواست تماس، می‌توانند منتظر تماس کارشناسان بخش مربوطه با آنان باشند.

 
آگهی متنی در «همه» صفحات
درمان سریع سیاتیک و دیسک کمر / اندولیفت صورت دکتر رفیعی / متخصص زنان / خرید انواع نهال بادام از برتر نهال / نهال بادام / کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان / کاشت مو / شیشه اتومبیل / دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش / ثبت برند / سرور مجازی / قیمت سئو / آموزش ارز دیجیتال / فروشگاه اینترنتی زنبیل / مشاوره حقوقی تلفنی / وکیل / سپتیک تانک/ تبلیغ در گوگل/ buy neuralink / خرید ساعت دیواری / لیزر درمانی بواسیر / خرید نهال گردو خوشه ای پربار / خرید نهال گردوی چندلر پیوندی / درمان دیسک کمر / نهال گردو / بیمه عمر پاسارگاد / ساعت تبلیغاتی / تجهیزات پزشکی / اورولوژیست / خرید سرور مجازی / تعمیر ماشین ظرفشویی / خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / خرید لایسنس نود 32 / مجتمع فنی ونک / دانلود سریال / خرید تتر / متخصص ارتودنسی / دکتر زنان / دانلود فیلم دوبله فارسی / دانلود فیلم هندی / چاپ لیوان / حمل بار دریایی از چین / رژیم آنلاین آردایت / بهترین سریال های ایرانی / داروخانه همتا / سانتریفیوژ / داروخانه اینترنتی آرتان / فروشگاه آنلاین زوجیم / چاپ کلاه / کاشت مو / درمانکده / کاشت مو / پزشکا / قیمت ساک پارچه ای / تحلیل تکنیکال فارکس / سایت نوبت دهی دکتریاب / بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران / بهترین سریال های کره ای / دکتر فارمو / کتاب صوتی رایگان / تولید محتوا / بلیط هواپیما تهران / دانلود نرم افزار / مجتمع فنی ونک / سریال جدید / داروخانه آنلاین تینا / سایت ترجمه تخصصی رایت می /
10 نظرات
 1. mehdi می گوید

  قیمت های بخش پنل اس ام اس رو نتونستم پیدا کنم.راهنمایی کنید لطفا

 2. رهام می گوید

  اینطور امکانات نیاز به فرهنگ سازی هم دارن که امیدوارم این شرکت آموزش یا تمهیدات لازم رو در نظر بگیره. خفه شدیم از تبلیغات پیام کوتاه که بیشتر شبیه اسپم میمونن.

 3. اس ام اس مارکت می گوید

  فرا پیامک واقعاً یکی از بهترین نمایندگی های سامانه پیام کوتاه توی ایران رو داره.
  بهشون تبریک میگم.

 4. الف تا یا می گوید

  کار خیلی خوبیه

 5. کاربر می گوید

  «پیام ارسال‌شده دقیقاً به حریم شخصی فرد وارد می‌شود»
  وقاحت تا چه حد؟!

  1. هادی می گوید

   آفرین به نکته بینی شما.
   وقاحت تا چه حد؟
   تا این حد که در تبلیغ خودشون از این جمله استفاده میکنند که ما وارد حریم خصوصی هر کسی میشیم.
   از آقای مجیدی اصلن انتظار چنین تبلیغ سخیفی نداشتم.

   از نظر من پنل های ارسال تبلیغات پیامکی وقیح ترین شغل را در بین دیگر شغل های وقیح دارند.

   1. سفیرک می گوید

    سلام
    من فکر میکنم مردم از اینکه براشون تبلیغات با تخفیف می یاد آرزده نمیشن، چیزی که ازش خسته هستند پیامک های تبلیغاتی هست که بابت مطالب سخیف و کم ارزش ازشون شارژ کسر میشه و نه پیامک های اطلاع رسانی.

 6. امیر می گوید

  ما که هنوز از فراپیامک استفاده نکردیم

 7. تامبلر می گوید

  ممنون از سایت خوبی که دارید موفق باشید

 8. ميراث می گوید

  یکی از بدترین شرکت های حال حاضر پیامکی است، بسیار مغرور و از خودراضی هستند
  کافی است قرارداد ببندید
  بعد اون ارباب هستند و شما آواره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.