رپورتاژ: با سایت زواران، هتل‌های ارزان و باکیفیت مشهد مقدس را پیدا و رزرو کنید

3

بعد از ماه‌ها برای زیارت و گردش می‌خواهید به مشهد مقدس بروید، حالا با هر عنوانی باشد: نذر آغاز زندگی مشترک برای زیارت، تجدید زیارت، کار اقتصادی و بازرگانی یا فرستادن والدین برای زیارت و …

6-30-2015 9-38-01 AM

در هر صورت مثل هر سفر دیگری، بهتر است، قبل از سفر هتل مناسبی را پیدا و رزرو کنید. این هتل بهتر است نزدیک حرم مطهر امام هشتم (ع) باشد، قیمت مناسبی داشته باشد و از امکانات خوبی برخوردار باشد.

گرچه می‌شود با آزمون و خطا یا پرس و جو از دوستان هم، هتلی را با زحمت پیدا کرد، اما راه بهتر برای پیدا کردن هتل خوب، استفاده از امکانات سایت زواران www.zavaran.com است.

6-30-2015 9-37-46 AM

سایت زواران توانسته با گردآوری هتل های با کیفیت و ارزان مشهد مقدس امکان رزرواسیون آنلاین این هتل ها را فراهم نماید.امکان جستجو در هتل های نزدیک حرم مطهر بر اساس قیمت هتل ها، میزان امکانات و ظرفیت آنها مهیا می باشد. همچنین تصاویر از اتاق ها و توضیحات سایر مشخصات هتل من جمله آدرس و درجه کیفی در وب سایت زواران درج گردیده است. توصیه می کنیم قبل از سفر به مشهد از وب سایت زواران دیدن فرمائید.

6-30-2015 9-35-18 AM

 

   
3 نظرات
 1. من می گوید

  زواران البته
  زوار جمع زائر!

 2. mehdi می گوید

  جمع آوری هتل هایی با قیمت هایی به نسبت خوب کار هوشمندانه ای بود که این سایت انجام داده.
  هنگام رفتن به مسافرت عموما بعد از شنیدن نام هتل یاد قیمت های بالای آن ها می افتیم،اما این سایت و قیمت های آن،تعبیر دیگری از آن تصور است.

 3. Rahim می گوید

  سایت را مرور کردم هنوز جای کار بسیار دارد امیدوارم روز به روز کامل تر شود.ممنون از یک پزشک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.