رپورتاژ: «سیم پی»، راهی نو، آسان و دلپذیر برای پرداخت‌های شما

دست خودمان نیست، هر وقت پای پرداخت و کاهش موجودی ما می‌رسد، چهره در هم می‌کشیم و عبوس، به عابربانک‌ها مراجعه می‌کنیم، یا برای پرداخت آنلاین پشت مانیتور خود می‌نشینیم یا به صفحه موبایل خودمان خیره می‌شویم.

در حال حاضر خوشبختانه دیگر نیازی نیست که به شیوه سنتی به بانک‌ها مراجعه کنیم و دقایق زیادی را تلف کنیم، اما علیرغم متنوع شدن شیوه‌های پرداخت، هنوز هم، گاهی با شیوه‌های نوینی برای پرداخت‌ مواجه می‌شویم.

«سیم پی» یکی از تازه‌ترین شیوه‌های پرداخت است.

7-13-2015 11-33-43 AM

بله! شاید تبلیغ این شیوه پرداخت را برخلاف شیوه‌های پرداخت دیگر در آگهی‌های تلویزیونی ندیده باشید، اما باید بگویم که با یک بار مراجعه به احتمال زیاد، «سیم پی» را خواهید پسندید، همان طور که در فاصله زمانی کوتاهی، انبوهی دیگر از کاربران ایرانی آن را پسند کرده‌اند و «سیم پی» تبدیل به شیوه شماره یک پرداخت‌شان شده است.

با «سیم پی» می‌توانید پرداخت‌های متنوعی انجام بدهید: به شیوه‌های مختلفی شارژ اعتبار موبایل خود را انجام بدهید، بلیت اتوبوس بخرید، هزینه قبض‌ها را پرداخت کنید، جرائم رانندگی را بپردازید و بسته‌های ۳G و اینترنت را بخرید.

7-13-2015 11-30-18 AM

همه اینها از طریق یک ایلیکیشن با محیط کاربری زیبا و مدرن و کاربرپسند، ممکن می‌شود. اپلیکیشنی‌ای که گرافیک ساده، رنگ‌بندی ساده و آیکون‌های گویا دارد.

در واقع اپ، آنقدر ساده و گویا طراحی شده است که حتی کسانی که میانه‌ای با گوشی‌های هوشمند هم ندارند، در کمترین زمان، استفاده از آن را یاد می‌گیرند.

با اپلیکیشن «سیم پی» شما می‌توانید کارت‌های بانکی خود را مدیریت کنید، سوابق خرید خود را به صورت آفلاین نگه دارید، از درگاه‌های پرداخت حتی بدون نیاز به اینترنت استفاده کنید، نحوه چینش صفحه اصلی اپ را به دلخواه تغییر بدهید.

همه این نوآوری‌های «سیم پی» را تبدیل به یکی از بهترین گزینه‌های پرداخت کرده‌اند.

طراحان سیم‌پی ایده‌های بزرگ و آینده‌نگرانه دیگری هم دارند، آنها در پی آن هستند که «سیم پی» را تبدیل به یک هاب فروشگاهی کنند و رفته رفته پرداخت نوین را جایگزین شیوه‌های سنتی کنند.

7-13-2015 11-30-49 AM

با مراجعه به سایت «سیم‌پی» می‌توانید نسخه وبی، اندروید و iOS آن استفاده کنید.

نظرات

  1. برای استفاده کردن از نرم افزارهای بانکی IOS حتما باید آنلاین بود.اگه با سیم پی این مشکل حل بشه که خیلی عالی باید باشه.!

  2. برای پرداخت قبض وخریدشارژ وموجودی گرفتن بهترین گزینست.اپلیکیشنی متفاوت؛پرکاربرد و بسیار تسهیل کننده است.مخصوصا اینکه بدون اینترنت هم کارتو رامیندازه.

  3. دکتر با توجه به اینکه باید رمز دوم در اختیار این جور نرم افزارها قرار بگیره از نظر امنیتی مشکلی به وجود نمیاد؟

  4. یعنی تقریبا یه چیزی مثل آپ میمونه دیگه، نه؟ بنظرم دیگه این بازار داره اشباع میشه.

  5. خیلی از قابلیت هاش خوشم اومد ولی خب اگه اینقد ک تعریف کردن حرفه ای بودن تو اپ استور میذاشتن نه سیبچه!!!
    من با آپ کار میکنم بد هم نیست ولی حداقل از یه مرجع امن دانلود میکنم و خیالم راحته از حساب های اینترنتیم

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.