برخلاف انتظار، محبوب‌ترین گوشی در آمریکا، یک آی‌فون نیست!

  • توسط علیرضا مجیدی
  • ۱۵ خرداد ۱۳۹۵
  • ۲ دیدگاه

خب، برخی‌ها عقیده دارند که اپل مدتی است کسل‌کننده شده است، اما گزارش جدید شاخص رضایت مشتریان آمریکایی نشان می‌دهد که محصولات اپل (در کل) همچنان محبوب‌ترین‌ هستند و در صدر جدول قرار دارند.

این گزارش در اول ماه میلادی جاری منتشر شده است. در این گزارش البته فاصله اپل و سامسونگ بسیار کم است. جالب است که نسبت به سال گذشته میلادی، اپل یک درصد رضایت‌مندی بیشتری کسب کرده است، طوری که ۸۱ درصد مشتری‌ها از آن راضی‌اند. درصد رضایت از سامسونگ، بدون تغییر، در حد ۸۰ درصد ثابت مانده است.

6-4-2016 8-20-29 AM

اما اگر کل محصولات را در نظر نگیریم و فقط بر محصولات تکی تمرکز کنیم، می‌بینیم که این گلکسی نوت ۵ ساموسنگ است که بیشترین رضایت‌مندی را در بین کاربرانش کسب کرده است و بعد از آن گوشی آی‌فون ۶ اس پلاس قرار دارد.

6-4-2016 8-22-11 AM

البته باز هم در اینجا می‌بینید که فاصله‌ها خیلی نزدیک هستند، طوری که برتری سامسونگ بر اپل در این قسمت جزئی است، اما همین آمار نشان می‌دهند که اپل آن برتری چشمگیر و قاطع را که برخی‌ تصور می‌کردند، داراست، ندارد.

منبع

نظرات

  1. چه جالب. من اتفاقا انتظار داشتم خیلی فاصله زیاد باشه.

  2. آیفون در سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری نداشت و سامسونگ با تولید سری نوت بسیار پیشرفت کرد..خودم note5 دارم واقعا امکاناتش بینظیره و کیفیت دوربینش هم حرف نداره.

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.