ببینید: ویدئویی که یک «درون» از تکمیل ساختمان جدید رؤیایی اپل گرفته است

0

در اینترنت لابد تا حالا عکس‌های زیادی از فضای بیرونی و درونی شرکت‌های بزرگ فناوری دیده‌اید. عکس‌هایی که محیطی شیک، دلپذیر و رؤیایی را نشان می‌دهند.

شاید به نظرتان ساختمان جدید اپل هم هم‌ردیف ساختمان یکی از ده‌ها شرکت بزرگ جهان باشد. اما اگر ویدئویی که در آخر این پست درج شده را ببینید، تصدیق خواهید کرد که این پروژه واقعا بزرگ و رؤیایی است.

درست به همین خاطر است که خیلی‌ها کنجکاوی زیادی در مورد آن می‌کنند و حتی گاه «درون»هایی بر فراز ساختمان در حال تکمیل به پرواز درمی‌آورند و ویدئوها را به اشتراک می‌گذارند.

تازه‌ترین ویدئویی که از «کمپ اپل ۲» گرفته شده است، نشان می‌دهد که بنای ساختمان در حال اتمام است و به این ترتیب می‌تواند در سال ۲۰۱۷ افتتاح شود.

ساختمان اصلی تقریبا کامل شده است و حتی کار به نصب فواره و درخت‌ها و مناظر بیرونی هم رسیده است.

چیزی که خیلی جلب نظر می‌کند استفاده اپل از پنل‌های خورشیدی در جای جای ساختمان است، تا به این ترتیب از انرژی پاک بیشتر استفاده شود. اپل امیدوار است در روزهایی که هوا افتابی است، ساختمان اپل نیاز به دریافت هیچ انرژی‌ای از بیرون نداشته باشد!

انتظار می‌رود که ساختمان جدید اپل در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ افتتاح شود، یعنی مقداری کمی کارها نسبت به برآورد قبلی به تأخیر افتاده است.

هفته پیشتیم کوک گفت که ژانویه سال ۲۰۱۷، نخستین گروه کارکنان اپل به ساختمان منتقل خواهند شد.

سخن را کوتاه می‌کنم و از شما دعوت می‌کنم، ویدئوی مربوط به ساختمان جدید اپل را تماشا کنید:

[aparat id=”G9LHW”]

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.