رپورتاژ: مسابقه عکاسی هفت چین سفر فلایتیو

0

بسیاری از ما فرا رسیدن سال جدید را با مسافرت به نقاط مختلف ایران و جهان جشن می گیریم. فلایتیو به عنوان به روز ترین سامانه خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر و بلیط قطار و به منظور ارتقا فرهنگ گردشگری اقدام به برگزاری مسابقه هفت چین سفر کرده است.

در این مسابقه با هر کدام از وسایلی که  با حرف “چ” آغاز می شود و در سفر همراه خود می برید به صورت تکی و یا با یکدیگر عکاسی کرده و با هشتگ #هفت_چین_سفر و Mention کردن صفحه فلایتیو (flightio@) در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید.

شرایط شرکت در مسابقه هفت چین سفر

۱- چین اول را ما پیشنهاد می دهیم “چمدان”، باقی چین ها را شما حدس بزنید و عکس آن را با #هفت_چین_سفر در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید.

۲- توجه داشته باشید در زمان شرکت در مسابقه صفحه شما باید به صورت Public باشد. آخرین مهلت برای ارسال عکس ساعت ۱۲ شب جمعه ۱۸ فروردین است.

۳- اسامی برندگان در روز ۲۲ فروردین مصادف با میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر و از طریق قرعه کشی انتخاب و نتایج آن نیز از طریق کانال تلگرام فلایتیو اطلاع رسانی می شود.

۴- جوایز شامل چمدان و بلیط هواپیما بوده که به قید قرعه به ۷ شرکت کننده اهدا می شود.

قبل از اینکه عکس خود را برای ما ارسال کنید، ابتدا در وب سایت فلایتیو ثبت نام کنید. (پی نوشت: جایزه تنها به کاربرانی تعلق می گیرد که در وب سایت فلایتیو ثبت نام کرده باشند.)

[aparat id=”6JXm2″]

قوانین شرکت در مسابقه

۱- هر کاربر تنها امکان ارسال یک عکس را خواهد داشت.

۲- عکس ارسالی باید با موضوع مسابقه (هفت چین سفر) مرتبط باشد.

۳- عکس‌های ارسالی باید توسط خود کاربر گرفته شده باشد، در غیر این صورت عکس از شرکت در مسابقه حذف می‌شود.

چنانچه قصد خرید بلیط چارتر، بلیط اینترنتی قطار و خرید بلیط هواپیما خارجی را دارید از خدمات فلایتیو استفاده کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.