ریپورتاژ : برای بانوان به روز و توانمند که حس سر زندگی در وجودشان موج می زند

0

به عنوان یک خانم مستقل، تحصیل کرده و کوشا که باور دارد توانایی دست یابی به اهدافش را دارد، چه چیزهایی برایتان اهمیت دارد؟ دوست دارید چه خصوصیت و مهارت هایی را در خود تقویت کنید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که قابلیت های درونی خود را تقویت کنید و به بهترین وجه خود دست یابید؟

شرایط زندگی امروزه در شهرهای بزرگ سبب شده بیشترمان علاقه ها و آرزوهای خود را کنار بگذاریم و درگیر روزمرگی و سرعت زندگی شهری شویم. اما آیا رها کردن خواسته هایمان همان چیزی است که از زندگی می خواهیم؟ ، قطعاً اینطور نیست. تنها کاری که لازم است انجام دهیم آن است که برای خود وقت بگذاریم.

درست است که تکنولوژی در تمام جنبه های زندگی امروزه ی ما رخنه کرده است و گاهی منجر به آن شده است که سبک زندگی ما بسیار دچار تغییر شود . با آنکه تکنولوژی اثرهای مضری بر زندگی ما گذاشته است، اما نمی توان به راحتی از جنبه های خوب آن  چشم پوشی کرد. تکنولوژی و فضای مجازی سبب شده دسترسی ها آسان تر شود، شما می توانید با گوشی خود و از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی در اتوبوس، مترو، تاکسی و زمانی که در حال رفتن به محل کار و یا برگشتن هستید، با دوستان خود هم در تماس باشید. خب حالا که تکنولوژی این امکان را در اختیار ما قرار می دهد، چرا به بهترین شکل ممکن از آن استفاده نکنیم!

فرض کنید در حال برگشت از محل کار به خونه هستید ، پشت ترافیک بوده و منتظر هستید زودتر به خانه برسید، در حال تماشای تصویر خود روی صفحه ی موبایل هستید که متوجه می شوید روی صورت تان لک افتاده، و چنین اتفاقی در هوای آلوده ی تهران موضوع جدیدی نیست . خب حالا چه کار می کنید؟ محتمل ترین گزینه آن است که به سراغ همراه همیشگی و دوست مخفی خود که در مورد همه چیزی آگهی دارد می روید و پس از تایپ سوال “از چه ماسکی برای پاکسازی صورت استفاده کنم ؟” ، منتظر نتایج جست و جوی گوشی عزیز شده و در نهایت از میان ماسک هایی که به شما پیشنهاد می دهد یکی را انتخاب کرده ، و در مسیرخانه وسایل مورد نیاز را خریداری کرده و از آن برای پاکسازی پوست خود استفاده می کنید و صبح روز بعد با پوستی شفاف به محیط کار خود می روید.

تا به حال برایتان پیش آمده که از چیدمان منزل خود خسته شده باشید و به فکر تغییر دکوراسیون بیفتید، در این زمان به دنبال طرح های جدید و رنگ مناسب خواهید بود، دوست دارید با کسانی که به تازگی دکوراسیون خود را تغییر داده یا لوازم جدیدی برای خانه ی خود خریده اند مشورت کنید، اما آیا همیشه و در هر جایی به این افراد دسترسی دارید؟

یکی از مواردی که دغدغه ی همیشگی خانم ها است، آموزش آشپزی است . خانم هایی که آشپزی را دوست دارند ، همواره به دنبال یادگیری غذاهای جدید هستند. برخی از خانم های جوان که تازه وارد زندگی مشترک شده اند برای درست کردن هر غذایی به دنبال دستور تهیه ی آن در اینترنت می گردند.

اگر بخواهید در مورد نکات آرایشی ، نحوه ی آرایش صورت و مدل های مختلف لاک زدن بدانید، به کجا مراجعه می کنید؟

اگر شما هم جزو آن دسته از بانوانی هستید که می خواهید هر کاری را به بهترین نحو انجام دهید و ترجیح می دهید در تصمیم گیری های مهم با دوستان و متخصصان یا افراد با تجربه مشورت کنید، بهترین گزینه برای شما مرجعی است که تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهد و در هر جایی به راحتی به آن دسترسی داشته باشید و حتی بتوانید از طریق آن به سوالات خود پاسخ دهید.

بانوی شهر مجموعه و درگاهی است برای بانوان کوشا و موفقی که پیشرفت و موفقیت را نه در پیروی کورکورانه از مد و عرف جامعه، بلکه در آگاه بودن، به روز بودن ، انتخاب درست و توانمند ساختن روزافزون عزیزانشان معنا می کنند.

بانوی شهر به مانند دوستی است که در هر مورد، از آشپزی و دکوراسیون منزل گرفته تا سبک زندگی ، مراقبت از سلامتی و ورزش ، جوان سازی پوست ، زیبا سازی پوست، درمان خشکی پوست و موارد مربوط به مد و آرایش ، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد. تمام مقالات نوشته شده به قلم بانوانی مانند ما و شماست ، بانوانی که محدودیت ها را برنمی تابند و همواره به دنبال ترقی و پیشرفت بوده و در نظر دارند این احساس را به دیگر بانوان این مرز و بوم هم القا کنند.  بانوی شهر داستان زندگی بانوان این شهر است ، بانوانی که هر روز خانه را به سمت محل کار ترک می کنند ، آنهایی که خانه دار هستند و هنرمندانه زندگی را برای عزیزانشان می سازند، خانم های مقتدری که به تنهایی قادراند در برابر کوهی از مشکلات ایستادگی کرده و سرانجام با موفقیت آنها را پشت سر بگذارند، و تمام بانوانی که به دلیل مشغله های زندگی کمتر به دنبال علاقه های خود می روند.

بانوی شهر سعی دارد با ایجاد دسترسی آسان از طریق شبکه های مجازی و سایت خود هرآنچه بانوان ایرانی به آن نیاز دارند را در یک مجموعه کنار هم جمع کند، و به خانم ها یادآوری کند که برای خود وقت بگذارند، رویاهایشان را رها نکنند و همیشه در تلاش برای بهبود کیفیت زندگی شان باشند.

بانوی شهر همراه همیشگی شما در جهت بهبود سبک زندگی تان خواهد بود، بانوانی که دور هم جمع شده و اطلاعات و تجربه هایشان را با شما به اشتراک می گذارند به دنبال توانمند سازی، آگاهی بخشیدن و بهبود و پیشرفت بانوان سخت کوش و استوار این مرز و بوم هستند. همراه ما باشید تا در کنار بانوان این سرزمین آینده ی درخشانی را برای خود رقم بزنیم.

به جمع بانوان پر شور شهر بپیوندید . http://banooyeshahr.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.