کاربران توییتر عکس ترامپ و پادشاه عربستان را سوژه بامزگی‌های خود کردند

0

تا پیش از همه‌گیر شدن شبکه‌های اجتماعی خیلی از موارد بامزه پیرامون افراد مشهور، تنها لحظه‌ای در ذهن اشخاص باقی می‌ماند و مجالی برای اشتراک آنها نبود.

در این راستا یک عادت عجیب، لکنت زبان، وضعیت ظاهر و لباس غیرمعمول یا اظهار نظر جالب، معمولا وارد رسانه‌های سنتی مثل روزنامه‌ها نمی‌شد و با تأخیر زیاد به ندرت به صورت لطیفه در می‌آمد یا وارد مجلات فکاهی می‌شد.

اما حالا دیگر اوضاع فرق کرده است. به لطف شبکه‌های اجتماعی هر روز میلیون‌ها نفر همه حرکات و سخنان و عکس‌های افراد مشهور را تحت نظر گرفته‌اند و از انجا که تک تک کاربرها، دوست دارند لایک‌های خود را اضافه کنند و یا آدم نکته‌سنج و بامزه‌ای به نظر برسند، حداکثر تلاش خود را می‌کنند تا هیچ سوژه‌ای را از قلم نیدازند.

تازه‌ترین سوژه‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی در جریان سفر اخیر ترامپ به عربستان به دست آمده. چیزهایی مثل شرکت ترامپ در مراسم رقص شمشیر یا تعظیم او به سلمان بن عبدالعزیز آل سعود – پادشاه عربستان- در هنگامی که بالاترین نشان رسمی عربستان را دریافت می‌کرد و یا حتی بازتاب حالت چهره خاندان سلطنتی وقتی ایوانکا ترامپ، بدون حجاب معمول در عربستان- در جلوی آنها بود!

اما داغ‌ترین سوژه‌ای که در حین سفر ایجاد شد، شاید عکس جدیدی باشد که ترامپ با سلمان و عبدالفتاح سیسی گرفته است.

این عکس در حین افتتاح مرکز جهانی مبارزه با ایدئولوژی‌های افراطی در ریاض گرفته شده است.

در این مراسم این سه نفر به نشانه اتحاد، دست خود را روی یک کره درخشان قرار دادند، غافل از اینکه تابش نور از پایین به چهره آنها، حالت جالبی ایجاد می‌کند و حالت شیطانی به چهره آنها می‌دهد.

شاید خودتان هم امتحان کرده باشید که هنگامی که اتاق تاریک است، اگر با یک چراغ قوه یا نور موبایل از پایین به صورت خود نور بتابانید، چقدر قیافه‌تان ترسناک می‌شود.

و حالا توییتر پر است از اظهارات جالب در مورد این عکس و مقایسه این سه نفر با شخصیت‌های تخیلی فیلم‌های ژانر وحشت یا تخیلی.

منبع: + و +

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.