معرفی چند اپلیکیشن آی‌فون رایگان شده

اپلیکیشن‌های رایگان‌شده باکیفیت جذابیت زیادی در کاربران برای دانلود و آزمایش آنها ایجاد می‌کنند.

در این پست چند تا از همین اپلیکیشن‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

iShrug

اپلیکشن اول iShrug نام دارد. حتما دوستانی را سراغ دارید که می‌توانند با مهارت با استفاده از علایم نوشتاری کنار هم چیده شده، منظور یا هدفی را برسانند یا شکل صورت یا حیوانات را با همین علایم ساده، تقلید کنند.

برخی از ماها در این میان استعداد چندانی نداریم و شاید به چیزهای خیلی ساده‌ای مثل 🙂 قناعت می‌کنیم. اما با iShrug دیگر لازم نیست که به حافظه یا استعداد خود متکی باشید و می‌توانید با سهولت استیکر نوشتاری پیچیده و مفرح برای دوستان خود در حین چت‌ها ارسال کنید.


خرید کتاب با ۱۵٪ تخفیف(همه کتاب‌ها)

با DMD vClone آدم‌های را کلون کنید!

حتما برخی از موزیک ویدئوها یا فیلم‌ها را دیده‌اید که در آن چند فیلم گرفته شده از یک شخص را با هم ترکیب می‌کنند، گویی که شخص دو یا چند نفر شده و در یک صحنه دارد کارهای متفاوتی می‌کند.

جالب است بدانید که اپلیکیشنی برای این کار وجود دارد. این اپ حالا رایگان شده است.

اپلیکیشن سودوکوی حرفه‌ای

به جای اینکه به سودوکوی ساده برای سرگرمی بسنده کنید، اپلیکیشن سودوکوی حرفه‌ای را باز کنید که متشکل از ۹ مربع بزرگ است که هر یک ۹ خانه دارد و علاوه بر اعداد، می‌توانید از رنگ‌ها و حتی حروف و لوگوی‌ها هم استفاده کنید.

noPhone Hour

هدف از ایجاد این اپ این است که به تدریج کاربر معتاد به گوشی را شرطی کند و اعتیاد را از سرش بپراند. کاربر باید یک بازه زمانی نیم یا یک ساعته را تعیین کند و در این زمان، از گوشی‌اش استفاده نکند. اپ فعالیت کاربر را در این زمان و نیز بعد از اتمام آن زیر نظر می‌گیرد و به موازات پیشرفت کاربر، تم‌هایی را که حاکی از موفقیت او در راه ترک اعتیاد هستند، برایش آنلاک می‌کند.

نظرات

  1. سلام و احترام آقای دکتر
    ببخشید میخاستم سوال کنم منبع اصلی جایی که نرم افزراهای به مدت محدود رایگان شده ios رو میذاره کجاست و آیا اصلا یه همچه سایتی داریم؟

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.