شاید تفاوت بین نوت ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس آنقدر کم باشد که مجبور باشید برای انتخاب شیر و خط کنید!

1

برخی از هواداران باوفای سامسونگ منتظر مانده‌اند تا نوت 8 احتمالا در ماه اکتبر رونمایی شود تا در مورد خرید آن اقدام کنند.

اما رندرهایی از نوت ۸ که توسط تولیدکننده‌های کیس درز کرده‌اند، نشان می‌دهند که تفاوت بین نوت 8 و گلکسی اس 8 بسیار جزئی است. تا آن حد که واقعا میزان تردید برای خرید بین گلکسی اس 8 پلاس و نوت 8، بسیار زیاد خواهد بود و شاید کاربران تنها از فاکتور قیمت برای انتخاب یکی از این دو استفاده کنند.

همان طور که انتظار می‌رود نوت 8، صفحه نمایش لبه لبه خواهد شد که سامسونگ اسم آن را «اینفینیتی» یا بی‌نهایت گذاشته است. لبه‌های نوت 8، گرد شده‌اند و همان نسبت طول به عرض گلکسی و سیستم دوربین لنز دوتایی گلکسی را خواهد داشت.

نمایشگر نوت ۸ نسبت به گلکسی اس ۸ پلاس، اندکی بزرگ‌تر خواهد بود: 6.3 اینچ در مقابل 6.2 اینچ.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

البته نوت ۸ مسلما یک قلم یا استایلوس خواهد داشت.

انتظار می‌رود نوت 8، دکمه بحث‌برانگیز دستیار هوشمند Bixby را داشته باشد. گرچه Bixby شایستگی خود را ثابت کرده، اما برخی از کاربرها از اینکه این دکمه صرفا به Bixby اختصاص داده شده و نمی‌توانند در صورت نیاز آن را شخصی‌سازی کنند، شکایت دارند.

یک جنبه آزاردهنده گلکسی اس ۸، همچنان ادامه خواهد داشت و شاید هم آزاردهنده‌تر هم شود که مربوط می‌شود به دسترسی مشکل به حسگر اثر انگشت در پشت گجت.

به گمانم بعد از داستان نوت ۷ و با توجه به اینکه از نظر ظاهری تفاوت آنچنانی بین نوت و گلکسی اس ۸ نیست، سامسونگ باید دست‌کم از نظر نرم‌افزاری چیزهای جذابی نوت قرار بدهد.

به هر حال ما وارد دوره‌ای شده‌ایم که صبر کردن، خواه اپلی باشید و خواه فن سامسونگ بیشتر عاقلانه است. شکیبایی اپلی‌ها که مشخص است برای چیست. اما برای یک فن سامسونگ که تا بین خرید گلکسی اس 8 و نوت 8 مانده، صبر حتما لازم است. چون می‌تواند انتخاب دقیق‌تری داشته باشد و تازه احتمالا بعد از عرضه نوت 8، کمی قیمت گلکسی اس 8 پایین‌تر بیاید.


   
1 نظر
  1. پرهام می گوید

    دکتر جان دو تا دوربین بودش اگر درست باشه تفاوت جالبی چون سامسونگ تا الان دو دربین نزده و اپل سون پلاس داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.