در به‌روزرسانی‌های بعدی ویندوز ۱۰، اشتراک لینک‌ها و مطالب از گوشی‌های اندرویدی و آی‌فون با پی‌سی تسهیل خواهد شد

0

مایکروسافت دیگر اصراری ندارد که در تقابل با اندروید و iOS و گوشی‌های تحت این سیستم عامل‌ها باشد. سیاست‌های تازه این شرکت نشان می‌دهد که مایکروسافت چیرگی اپل و گوگل را در بازار موبایل قبول کرده و حالا دوست دارد که با کمک به کاربران این سیستم‌عامل‌ها و آسان کردن برخی کارهایشان، در دل آنها جا باز کند.

اوایل امسال بود که مایکروسافت از تصمیم خود برای نزدیک کردن ویندوز ۱۰ به اندروید و آی‌فون گفت و حالا این شرکت به برخی از کاربران اجازه داده به صورت آزمایشی از این ویژگی‌های جدید استفاده کنند.

در پیش‌نمایش به‌روزرسانی جدید ویندوز 10 یعنی build 16251 که دیروز منتشر شد، کاربران اندروید تعدادی اپلیکیشن جدید مایکروسافت در اختیار دارند که با آن می‌توانند گوشی اندرویدی خود را با پی‌سی خود، لینک کنند. فعلا این قابلیت برای دارندگان آی‌فون عرضه نشده است.

حالا منظور از این لینک یا ارتباط بین پی‌سی و گوشی چه می‌تواند باشد؟

با این ویژگی کاربران می‌توانند یک لینک را خیلی ساده از گوشی خود به پی‌سی خود بفرستند. در گام بعدی مایکروسافت در نظر دارد که اشتراک محتواهای مختلف هم از گوشی به پی‌سی آسان شود. اینها شامل کلیپ‌بورد جهانی یا universal clipboard هم خواهد شد. یعنی فرضا اگر شما در گوشی عبارتی متنی را های‌لایت کنید، به یک کلیپ‌بورد فرستاده می‌شود و بعدش می‌توانید در پی‌سی آن را پیست کنید.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.