با این ویژگی ساده، کاربران اندرویدی اینستاگرام حالا دیگر می‌توانند به سرعت متوجه شوند یک فرد خاص دنبالشان می‌کند یا نه

1

اگر کاربر اندرویدی هستید؛ دیگر نیازی نیست برای فهمیدن اینکه یک فرد خاص فالور شما هست یا خیر؛ کل فهرست فالورهای‌تان را بالا و پایین کنید.

اینستاگرام چندین ویژگی جدید را طی روزهای اخیر روی اپلیکیشن‌های خود آپلود و به‌روزرسانی کرده است. در پستی جداگانه درباره فیلترهای چهره مخصوص ویدیوهای زنده صحبت کردیم. اما به نظر می‌رسد اینستاگرام برای کاربران اندرویدی یک ویژگی بسیار ارزشمندتر عرضه کرده است.

یکی از مشکلات کاربران اینستاگرام این است که باید مداوم به فهرست فالورهای خود سر بزنند تا بفهمند که کدام افراد عضو شده و پست‌هایش را دنبال می‌کند و کدام فرد یا افرادی دنبال‌کننده او نیستند. ظاهرا اینستاگرام این مشکل را حل کرده است.

سایت Digital Spy گزارش می‌دهد قابلیت جدیدی روی برخی از حساب‌های کاربری برنامه اندرویدی اینستاگرام به نام «Follows you» ظاهر شده است که نشان می‌دهد کدام فرد شما را فالو کرده است. گزارش‌ها نشان می‌دهد فعلا کاربران iOS از این ویژگی محروم هستند. ظاهرا اینستاگرام در حال آزمایش این قابلیت است.

این ویژگی خبر خوشحال‌کننده‌ای برای کاربران اندرویدی خواهد بود چون دیگر از جست‌وجوهای دستی خسته‌کننده رها می‌شوند. اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ قابلیت‌های «Following» و «You follow each other» را به برنامه خود اضافه کرد و اکنون به نظر می‌رسد یک گام دیگر برای تکامل این قابلیت‌ها برداشته است تا کاربران بتوانند به طور کامل از وضعیت یکدیگر نسبت به خودشان مطلع شوند.

شاید بهتر باشد اینستاگرام قابلیت مفید «mute» توییتر را نیز در برنامه خود پیاده‌سازی کند تا کاربران بتوانند پست‌های فرد دیگری را بدون اینکه از عضویت او خارج شوند یا اصطلاحا unfollowing کنند؛ نبینند یا مهم‌تر اینکه به فرد موردنظر بگویند که به پست‌هایش علاقه‌مند نیستند.

منبع

   
1 نظر
  1. pejman می گوید

    بسیار عالی … لاقل از «ویژگی» عینک آفتابی گذاشتن روی سر افراد تو ویدیو های زنده کاربردی تره .. دی:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.