حالا دیگر کاربران نسخه دسکتاپ اسپاتیفای هم می‌توانند قطعات موسیقی را دانلود کنند تا آفلاین از طریق خود برنامه بتوانند گوششان کنند

1

اسپاتیفای مدت‌هاست که شیوه گوش کردن به موسیقی را تغییر داده است و به کمک آن می‌شود به صورت قانونی و بدون نقض کپی رایت به اقیانوسی از موسیقی‌ گوش کرد.

البته ما کاربران ایرانی هنوز از عهد آنالوگ و دانلود بیرون نیامده‌ایم. یعنی هنوز همان حال و هوا در سرمان جا دارد. تقصیری هم نداریم، به سبب ساختار اینترنت در ایران، هنوز استریم یا ذخیره ابری به نظرمان چیزهایی فانی و آسیب‌پذیر هستند. اما وقتی چیزی را عملا در هارد یا حافظه گوشی داشته باشیم، یک جورهایی اطمینان پیدا می‌کنیم که دیگر برای خودمان شده!

با این دید، دانلودهای آفلاین اپلیکیشن موبایل اسپاتیفای، چیزی ضروری برای ماست. نسخه موبایل اپلیکیشن اسپاتفای اجازه می‌دهد که شما همه قطعات یک پلی لیست دلخواه را دانلود کنید تا بعدا آفلاین به آن بتوانید گوش کنید.

بدیهی است که گوش کردن به این قطعات، تنها از طریق خود اپ امکانپذیر است و اینگونه نیست که شما بتوانید قطعات دانلودی را استخراج کنید و مثلا برای دوستتان کپی کنید!

اما به تازگی برنامه دسکتاپ اسپاتفای و نیز وب اپ آن خیلی بهتر شده و ظاهر و عملکردی شبیه اپلیکیشن‌ها پیدا کرده است.

حالا دیگر شما کنترل بهتری بر روی پخش قطعات موسیقی دارید، می‌توانید با «درگ اند دراپ» کردن، فهرست موسیقی ایجاد کنید و نام فهرست موسیقی را مشخص کنید و برای آن توضیحات بنویسید و برای هر پلی لیست یک کاور انتخاب کنید.

با شیوه دانلود قطعات موسیقی در اپلیکیشن‌ها که آشنا هستید. دانلود موسیقی در برنامه دسکتاپ اسپاتیفای هم تا حد زیادی مشابه است.

البته فقط کاربران پولی اسپاتیفای می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند.

کاربر می‌تواند به سادگی با رفتن به یک پلی ایست، روی دانلود کلیک کند تا دانلود شروع شود. وقتی دانلود هر قطعه تکمیل شد، در نپل سمت چپ، پیکان سبزی دیده می‌شود.


 
1 نظر
  1. نیما می گوید

    سلام. امکان دانلود و کاور مدت ها( واقعا خیلی وقته ) رو نسخه دسکتاپ هست دکتر جان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.