مژده به کاربران تنبل یا پرمشغله: حالا دیگر با نسخه اندروید نت‌فلیکس می‌توانید به صورت هوشمند سریال‌های تلویزیونی را دانلود کنید

0

علیرغم اینکه در ایران سرویس‌های پخش جاری متعددی راه‌اندازی شده، اما به سبب محتوا و محدودیت‌ها و یا کیفیت استریمینگ، هنوز کاربرانی که حرفه‌ای فیلم و سریال می‌بینند، استقبال زیادی از آنها نکرده‌اند.

این دسته از کاربران ترجیح می‌دهند، همچنان از سایت‌های دانلود یا تورنت با کیفیت بالا فیلم و سریال دانلود کنند و در گام بعد، اگر نیاز بود، زیرنویس فارسی‌ را تنگ محتوی ویدئویی دانلود شده بگذارند و روی تلویزیون با صفحه عریض مشاهده کنند.

منتها مشکلی که من و خیلی‌های دیگر دارند که در انتهای یک روز کاری خسته‌کننده، حتی توان و انرژی رفتن به سایت دانلود و صبر برای دانلود و بعد پیدا کردن زیرنویس را ندارند.

به ظاهر خیلی باید دانلود ساده باشد. اما واقعا گاهی به خاطر همین تنبلی یا مشغله، تماشای خیلی از سریال‌ها در وسط کار برای مدتی برای من متوقف شده و بعدها که به صرافت از سرگیری تماشای آنها افتاده‌ام، دیگر سررشته داستان از سرم خارج می‌شد.

به همین دلیل خیلی وقت‌ها آرزو می‌کردم که یک برنامه دانلود معتبر وجود داشت که به صورت هوشمند نام سریال‌های مورد را به آن می‌دادم تا به محض پخش یک قسمت جدید از سریال، آن را با کیفیت مورد نظرم دانلود کند و در پوشه دلخواه پی‌سی ام بریزد! چه بهتر که این کار همراه با زیرنویس فارسی سینک باشد!

کاربران فرنگی هم مشکل مشابهی داشتند. به همین خاطر نت‌فلیکس در نسخه تازه اندروید خود این امکان را مهیا کرده که قسمت‌ جدید سریال مورد علاقه‌تان، البته وقتی روی وای فای هستید، دانلود بشود و همچنین برای پرهیز از حجم فضای زیاد، قسمت‌هایی که تماشا کرده‌اید، حذف بشوند.

گرچه ما عملا به خاطر دسترسی و نیز مبلغ حدود ۱۴ دلاری اکانت پریمیوم نت‌فلیکس نمی‌توانیم بدون مشکل از نت‌فلیکس استفاده کنیم، اما شاید در آینده این امر، ایده‌ای به سایت‌های دانلود یا برنامه‌های خاص دانلود بومی بدهد. به امید آن روز!

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.