رپورتاژ: تزریق چربی

0

تزریق چربی

تزریق چربی که از شایع ترین روش ها برای پر کردن گودی صورت، برجسته کردن گونه ها، درمان جای جوش، پرکردن گودی چشم، جوان سازی، بزرگ کردن لب ها، پرکردن خطوط صورت مانند خط خنده، حجیم کردن سینه ها، ناحیه پشت دست و … می باشد.در واقع تزرق چربی ، پیوند چربی تزریق از برخی نقاط بدن که چربی در آن سفت تراست ، مانند باسن و شکم، و تزریق آن به صورت است. نتایج این روش دایمی است. عمل تزریق چربی به لایه های عمقی بافت صورت، ظاهر لاغر و استخوانی صورت (و بدن) را که اغلب در اثر افزایش سن ایجاد می شود از بین می برد.

تزریق چربی به صورت

چین و چروک‌هایی که در اثر گذر زمان روی صورت ایجاد می‌شوند، همیشه نگران کننده هستند. به علاوه ممکن است در صورت فرو رفتگی‌هایی نیز ایجاد شود که موجب کاهش زیبایی می‌گردند. برای رفع این مشکلات متخصصان این حوزه راه‌هایی را به افراد پیشنهاد می‌دهند که یکی از این شیوه‌ها که نتایج خوبی هم تا به حال داشته است، تزریق چربی به صورت است.

به طور معمول، نتایج تزریق چربی به صورت بلافاصله پس از تزریق مشاهده می‌شود که می‌تواند برای چند ماه، چند سال یا برای تمام عمر ماندگار باشد.

تزریق چربی به زیر چشم

گودی و سیاهی زیر چشم در بیشتر موارد با بالا رفتن سن دیده می‌شود. گاهی هم این عارضه به علت از دست دادن چربی اطراف چشم همراه با افتادگی گونه‌ها ایجاد می‌شود. موارد مادرزادی هم در افراد جوان دیده شده است. قرار گرفتن در معرض نور خورشید هم ممکن است به تیرگی زیر چشم منجر شود.

مراحل تزریق چربی به زیر چشم

آماده سازی استریل سلول‌های چربی و استفاده از تکنیک‌های صحیح تزریق در زنده ماندن سلول‌های چربی و در نتیجه باقی ماندن آثار تزریق برای مدت طولانی مؤثر است. عمل تزریق چربی به زیر چشم، ۵۰ تا ۷۰ درصد موفقیت آمیز خواهد بود. این عمل به خوبی می‌تواند گودی و سیاهی زیر چشم را درمان کند.

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی در قسمت‌های مختلف قابل انجام است و یکی از اندام‌هایی که برای جوانسازی آن تزریق چربی پیشنهاد می‌شود واژن است. با این کار افراد پا به سن گذاشته می‌توانند واژن جوان و برجسته تری داشته باشند که شاید در بهبود روابط زناشویی تأثیر داشته باشد. تزریق چربی در واقع برداشتن چربی از قسمت‌هایی از بدن و انتقال آن به قسمت مورد نظر است و چربی باید در این روش از اندامی که چربی‌های مناسب و مقدار لازم را دارند استفاده شود. به دلیل حساسیت اندام واژن بهتر است برای تزریق چربی به این ناحیه به مراکزی مراجعه شود که این کار توسط افراد متخصص انجام می‌شود. تزریق چربی به واژن در سنین بالا انجام می‌شود، زیرا بالا رفتن سن موجب می‌شود که این عضو چربی خود را از دست بدهد و ناحیه لب‌های بیرونی فاقد چربی شوند. جوانسازی واژن بعد از زایمان یا بعد از کاهش وزن‌های شدید نیز انجام می‌شود


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.