خرید دلاری و دانلود قانونی موسیقی ایرانی برای تمام مخاطبان در سراسر جهان فراهم شد

0

از امروز؛ هر علاقمند موسیقی ایرانی در هر کجای جهان می‌تواند آهنگ‌ها و آلبوم‌های درخواستی را خریداری و دانلود کند و گوش جان بسپارد.

سایت «بیپ‌تونز» که سال‌ها است در حوزه عرضه قانونی و با کپی‌رایت موسیقی ایرانی در همه سبک‌ها و علایق فعالیت می‌کند و یکی از کامل‌ترین سایت‌های ایرانی از نظر آرشیو موسیقی و آلبوم خواننده‌ها است؛ خبر داد سرویس خرید دلاری و دانلود موسیقی ایرانی را برای تمام مخاطبان در سراسر دنیا فراهم کرده است.

اینک؛ ایرانی‌های مقیم خارج از کشور یا دیگر علاقه‌مندانی که به زبان فارسی صحبت می‌کنند یا دوست‌دار این زبان و موسیقی، تمدن و فرهنگ فارسی هستند؛ می‌توانند وارد سایت beeptunes.ca شده و آهنگ‌ها و آلبوم‌های خود را انتخاب و با پرداخت دلاری؛ خرید و دانلود کنند.

تا کنون خلاءهای زیادی برای دسترسی قانونی به آرشیو موسیقی ایران یا دریافت جدیدترین آلبوم‌های منتشر شده برای مخاطبان خارج از کشور در فضای بین‌المللی وجود داشت. معدود سایت‌هایی که موسیقی فارسی را عرضه می‌کردند؛ حق کپی‌رایت اثر را رعایت نکرده یا تنها چندین آلبوم و آهنگ را عرضه کرده و بدون هیچ‌گونه دسته‌بندی یا آرشیو موضوعی فعالیت داشتند.

سایت «بیپ‌تونز» علاوه بر اینکه بزرگترین آرشیو موسیقی ایرانی است و دسته‌بندی جامعی دارد؛ محتوای با کیفیتی عرضه کرده و زمینه حمایت قانونی از آثار هنری را فراهم می‌کند چون بخشی از فروش و درآمد این سایت به طور مستقیم به ناشرها و خواننده‌ها پرداخت می‌شود. ‌

لازم به توضیح است که روی این سایت امکان یافتن موسیقی براساس سبک؛ آلبوم، خواننده و موضوعی وجود دارد. مخاطب می‌تواند ابتدا مقداری از آهنگ یا برخی آهنگ‌های آلبوم را گوش دهد و سپس به خرید و دانلودشان اقدام کند. برای هر آلبوم توضیحات کاملی به همراه تصاویر نسخه فیزیکی در دسترس است و برخی از آلبوم‌ها به صورت رایگان عرضه می‌شوند.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.