با یک کارزار در شبکه‌های اجتماعی، بعد از ۱۲ سال گروهبانی که در طی توفان کاترینا دختر ۳ ساله‌ای را نجات داده بود، دوباره او را پیدا کرد

0

۱۲ سال پیش توفان کاترینا، منجر به مرگ دو هزار نفر در آمریکا شد، ۱۵ میلیون نفر را آواره کرد و ۱۵۰ میلیون دلار خسارت وارد آورد.

در این زمان یک عکس از عملیات نجات، مدت‌ها در نشریات چاپ می‌شد و دست به دست می‌شد و تبدیل به نماد این توفان و تکاپوی انسان‌ها برای نجات از آن شده بود.

این عکس مربوط به مأموری از گروه ویژه نجات بود که یک دختر سه ساله و خانواده‌اش را از خطر طغیان رود و غرق شدن نجات داده بود.

این عکس حتی برنده چند جایزه هم شد. نام این مأمور عضو نیروی هوایی آمریکا «لاشای براون» بود.

او بعد از این عملیات راهی مأموریت‌هایی در عراق و افغانستان شد و مدت‌ها هم درگیر اختلال اضطرابی بعد از تنش یا post Traumatic Stress Disorder بود.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

اما در این مدت او همیشه به این عکس خاص نگاه می‌کرد، به آن افتخار می‌کرد و پیوند عاطفی خاصی با دختربچه‌ای که نجاتش داده بود، احساس می‌کرد.

تا اینکه او ۲ سال پیش تصمیم گرفت که کارزاری در شبکه‌های اجتماعی ترتیب بدهد و با هشتگ  #FindKatrinaGirl این دختر را پیدا کند.

این کارزار پاسخ داد و این دختر که حالا تبدیل به یک دختر نوجوان بلندقامت شده، پیدا شد و آن دو در یک شوی تلویزیونی با هم دیدار کردند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.