با یک کارزار در شبکه‌های اجتماعی، بعد از ۱۲ سال گروهبانی که در طی توفان کاترینا دختر ۳ ساله‌ای را نجات داده بود، دوباره او را پیدا کرد

0

۱۲ سال پیش توفان کاترینا، منجر به مرگ دو هزار نفر در آمریکا شد، ۱۵ میلیون نفر را آواره کرد و ۱۵۰ میلیون دلار خسارت وارد آورد.

در این زمان یک عکس از عملیات نجات، مدت‌ها در نشریات چاپ می‌شد و دست به دست می‌شد و تبدیل به نماد این توفان و تکاپوی انسان‌ها برای نجات از آن شده بود.

این عکس مربوط به مأموری از گروه ویژه نجات بود که یک دختر سه ساله و خانواده‌اش را از خطر طغیان رود و غرق شدن نجات داده بود.

این عکس حتی برنده چند جایزه هم شد. نام این مأمور عضو نیروی هوایی آمریکا «لاشای براون» بود.

تبلیغ: دوره آموزش الکترونیکی: پداگوژی، ابزارها و تولید محتوای آموزشی

او بعد از این عملیات راهی مأموریت‌هایی در عراق و افغانستان شد و مدت‌ها هم درگیر اختلال اضطرابی بعد از تنش یا post Traumatic Stress Disorder بود.

اما در این مدت او همیشه به این عکس خاص نگاه می‌کرد، به آن افتخار می‌کرد و پیوند عاطفی خاصی با دختربچه‌ای که نجاتش داده بود، احساس می‌کرد.

تا اینکه او ۲ سال پیش تصمیم گرفت که کارزاری در شبکه‌های اجتماعی ترتیب بدهد و با هشتگ  #FindKatrinaGirl این دختر را پیدا کند.

این کارزار پاسخ داد و این دختر که حالا تبدیل به یک دختر نوجوان بلندقامت شده، پیدا شد و آن دو در یک شوی تلویزیونی با هم دیدار کردند.

منبع

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.