هدفون‌های بی‌سیم گوگل وقتی با گوشی‌های پیکسل ۲ جفت شوند می‌توانند ۴۰ زبان دنیا را بی‌درنگ ترجمه کنند

0

گوگل دیشب اسمارت‌فون‌های نسل دوم پیکسل را معرفی کرد. این گوشی‌ها به تقلید از آیفون‌ اپل فاقد جک هدفون هستند. به جبران آن گوگل یک جفت هدفون بی‌سیم معرفی کرد که قابلیت ویژه‌ای دارند.

شاید در هیاهوی معرفی لپ‌تاپ و گوشی‌های پیکسل ۲ گوگل؛ کمتری کسی متوجه شد که هنگام معرفی هدفون‌های بی‌سیم Pixel Buds، از روی سن مراسم با هنرمندی در سوئد تماس برقرار شد و صحبت‌های مجری به طور زنده و بی‌درنگ از انگلیسی به سوئدی ترجمه شدند.

گوگل می‌گوید هدفون‌های Pixel Buds هنگامی که با گوشی‌های پیکسل ۲ جفت و سینک شوند؛ می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن «گوگل ترانزلیشن» حدود ۴۰ زبان پر کاربرد دنیا را ترجمه کنند. بنابراین؛ به راحتی دو کاربر با زبان‌ متفاوت می‌توانند با این هدفون‌ها و البته یکی از گوشی‌های پیکسل ۲ یا پیکسل ۲ ایکس‌ال به طور زنده و بی‌درنگ مکالمه داشته باشند. این قابلیت هدفون‌های بی‌سیم گوگل می‌تواند شروعی برای تغییر آینده هدفون‌ها در دنیای باشد.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

البته، شاید در مراسم رونمایی از هدفون‌های Pixel Buds همه‌چیز ساختگی و به شدت تحت کنترل باشد اما مطمئنا هدفون‌های بی‌سیم گوگل می‌توانند چنین قابلیتی داشته باشند اگرچه به خوبی و کیفیت چیزی که گوگل نشان داد؛ نباشد.

گوگل می‌گوید این هدفون‌ها لمسی هستند و با یک ضربه دست روشن یا خاموش می‌شوند. همچنین، با این هدفون‌ها می‌توان Google Assistant را فعال و از دستورات صوتی برای کارهای روزانه استفاده کرد. این هدفون‌ها مانند هدفون‌های اپل به طور کامل بی‌سیم نیستند و یک نخ پارچه‌ای هر دو هدفون را به هم وصل می‌کند.

هدفون‌های پیکسل بادز از یک طراحی باز و منعطف سود می‌برند. امکان تنظیم حلقه هدفون‌های برای قرارگیری در گوش وجود دارد و کاربران می‌توانند هدفون‌ها را به طور کامل در گوش فرو نبرند. همچنین، صدای هدفون‌ها کیفیت عالی دارد و فاقد نویز است. پنج ساعت شارژ نگه می‌دارند و برای شارژ باید درون یک کیس مخصوص قرار بگیرند. این کیس شارژر هم از یک درگاه USB Type C استفاده می‌کند.

هدفون‌های Pixel Buds گوگل قیمتی ۱۶۰ دلاری دارند و در گوش فرو می‌روند. قرار است این هدفون‌ها در ماه نوامبر و با رنگ‌هایی که خود گوشی‌های پیکسل ۲ عرضه می‌شوند؛ روانه بازار شوند.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.