عمل بینی

0

رپورتاژ:

عمل بینی که یکی از بیشترین عمل های  رایج  و مورد استقبال زیبایی در ایران وجهان  به شمار می اید و هر روزه نیز به تعداد مراجعه کنندگان این عمل نیز افزوده می شود، میتواند تاثیرات شگرفی را در زیبایی چهره فرد بگذارد وبه طور کامل طول و عرض و شکل بینی را به طور  کامل تغییر داده وصورتی کاملا متفاوت و جدید را برای شما بسازد  و شما را از تمام بر امدگی ها و نا هنجاری های  که باعث نارضایتی تان هستنداز بین ببرد. همچنین جراحی بینی ه میتواند برایاز بین بردن  مشکلات تنفسی مادرزادی یا ناشی از ضربات فیزیکی هم انجام شود. با این وجود که عمل زیبایی  بینی عملی بسیار  پیچیده و سخت میباشد و معمولاً نتایج آن باعث رضایت بیشتر مراجعه کنندگان عزیز میباشد.

سوالی که مهمولا برای همه مراجعه کنندگان پیش میاید این است که:ایا بینی من برای عمل رینوپلاستی مناسب است :؟

در اینجا باید  گفت  که زنان و مردان در همه رده سنی  که از وضعیت ظاهری بینی خود ناراضی هستند میتوانند گزینه مناسبی برای انجام عمل زیبایی بینی باشند و از این عمل بهره ،اما بر روی کودکان و نوجوانان ویا افراد  زیر ۱۵ سال انجام نمیشود زیرا رشد بینی آن ها هنوز متوقف نشده است. کاندید مناسب برای عمل بینی فردی است که از ظاهر بینی خود ناراضی بوده و در عین حال انتظاراتی واقع گرایانه و منطقی از نتایج عمل دارد.در این نوع عمل میتواند  به دست جراح بینی متخصص وبا تجربه نتایج بسیار خوب ورضایت بخشی را برای بیمار به دنبال داشته باشد.

اگر همیشه  از ظاهر بینی خود ناراضی بوده اید یا شکل و سایز آن در طول زمان تغییر کرده و یا بینی شما در اثر ضربات تغییر شکل داده است بنابراین شما گزینه ای مناسب برای عمل  جراحی بینی هستید.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

عواملی که میتواند در نتیجه عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی)موثر باشند:

اصلی ترین فاکتور برای رسیدن به نتیجه مورد نظر  یک جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی ) تبحر و تجربه ی پزشک جراح است. کیفیت در پوست بینی یکی دیگر  از فاکتور های اصلی تعیین کننده نتیجهاصلی  عمل بینی است. رعایت  کردن نکات بعد از جراحی بینی هم در رسیدن به نتیجه دلخواه بی تاثیر نیست.

چنانچه شما هر کدام از شکایات زیر را دارید عمل بینی میتواند برای شما مناسب باشد :

۱- نوک بینی بزرگ ،  افتاده و برآمده بینی شکسته یا آسیب دید، ۲-مشکلات تنفسی ناشی از ساختار بینی،۳- قوز و برآمدگی در بینی ،۴- بینی بسیار پهن،۵- بینی شکسته یا آسیب دید ،۶- سوراخ بینی بزرگ یا باریک و کوچک۷-،بینی نامتقارن یا کج ، ،  ۸-  بینی بسیار بزرگ یا بسیار کوچک در مقایسه با دیگر اجزاء صورت

در این عمل که یک نوع عمل بسیار تکنیکی و ظریف  به حساب  می اید.که همراه با هنر در هم اویخته است تا نتیجه حاصل مطلوب و مورد رضایت شخص قرار گیرد .عمل بینی همراه با تجربه و هنر جراح بینی میتواند نتایج بسیار عالی را برای افراد به ارمغان اورد. به همین دلیل برای انتخاب جراح بینی متخصص باید این دو فاکتور را نیز برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران را نیز برای عمل  در نظر داشت.که میتواند در حصول نتیجه نهایی بسیار تاثیر گذار باشد.

معمولا در یک صورت در برخورد اول  بیشتر نگاهها به چشم افراد  ختم می شود و بعد از عمل رینو پلاستی اگر انقدر عمل مشخص باشد که نگاهها به بینی عمل شده باشد میتوان گفت که عمل موفقی نبوده و چهره را زیباتر نکرده است.در واقع عملی موفقیت امیز است که چهره و بینی طبیعی و نرمالی طبق معرفه های زیبایی  به فرد ببخشد. بر اساس این  شناخت ساده نسبت به معیارهای اصلی در  موفقیت جراحی رینوپلاستی میتوان  متوجه شد که بسیاری از بینی هایی که خود را بعنوان یک بینی عمل شده و غیرطبیعی جلوه می دهند، نه تنها بر زیبایی افراد نمی افزاید  بلکه با نمایان کردن آثار عمل زیبایی بینی در چهره ، اصل  زیبایی را در فرد دچار مشکل و مخدوش میکند .

 

 

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.