با آموزشگاه مجازی «خط و قلم»، خطی خوش و طرح امضایی چشم‌نواز پیدا کنید

1

رپورتاژ:

دنیای دیجیتال نقش مهمی در زندگی ما دارد و امروزه بیشتر از پیش نامه هایمان را با ایمیل می‌فرستیم و بیشتر فرم ها را اینترنتی پر میکنیم ولی با این حال نوشتن با قلم بخش جدایی ناپذیری است که هرگز فراموش نمیشود.

شاید به ظاهر سر و کار کمتری با کاغذ و قلم در زندگی روزمره خود داشته باشیم ولی خوش خطی و خط خودکاری زیبا مطلوب همه ما بوده و هست. زمانی که خطی خوش و امضائی زیبا داشته باشیم آن موقع است که علاقه مان به نوشتن با کاغذ و قلم بیش از پیش خواهد شد.

همه ما بار ها در زندگی به این موضوع که خوش نویسی و خوب نوشتن چقدر در زندگیمان موثر است و همچنین در بین مردم بخصوص مردم ما که هنر دوست هستند چه مقام و ارجحیتی دارد و به دنبال فرصتی بودیم که چطور به این امتیاز خاص دست پیدا کنیم ولی یا پیش نیامده و یا امکانش برای ما وجود نداشته اما همه آرزو دارند که به این محبوبیت و امتیاز ویژه که باعث ایجاد حس اعتماد بنفس میشود دست یابند.

داشتن امضاء خاص هم از دیگر موضوعاتی است که به آن اهمیت میدهیم و برای همه مردم قابل توجه است. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضاء خوب و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است. رسیدن به این مهم میسر نمیشود مگر با تمرین و تکرار و داشتن یک راهنمای خوب در این زمینه.

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند.

اگر فرصت کلاس خوشنویسی به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه خط و قلم در حوزه آموزش خط یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و طراحی امضا به صورتی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!

   
1 نظر
  1. وحید می گوید

    باتشکر از مطالب خوبتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.