آموزش‌های مهارت‌های کار و ارائه مدارک معتبر با انستیتو انفورماتیک پارسه

0

رپورتاژ:

ممکن است که برای شما هم پیش آمده باشد که بارها برای استخدام به شرکت های متعددی مراجعه کرده اید و حتی با وجود پر کردن انواع و اقسام فرم های استخدام، در نهایت جمله “تماس می گیریم” را شنیده اید!

اگر در حال حاضر شما یکی از این افراد هستید، راه حل مشکل خود را در ادامه این مطلب خواهید یافت.

  • با سوادان بی سواد

متاسفانه بخش زیادی از تحصیل کردگان دانشگاه علوم آکادمیک را تنها بصورت تئوری فراگرفته اند و در حوزه ی صنعت و مهارت های علمی کاملا بی تجربه اند و دقیقا به همین دلیل است که نمی توانند شغلی برای خود دست و پا کنند و یا کسب و کار خود را دایر نمایند.

  • زیر ذره بین شهر

با توجه به خلا مهارت های عملی و تجربه در فارغ التحصیلان دانشگاه، در گام اول می بایست به دنبال جایی باشیم که تجربه را در قالب مهارت های کاربردی و نکات عملی به ما منتقل کند.

متاسفانه فضای رقابتی بازار مانع از این می شود که شخص تعمیر کار و متخصص به طور صادقانه تمامی اطلاعات و تجربه ای را که طی سال ها به دست آورده بدون دغدغهٔ اینکه یک رقیب را به این صنف اضافه کند به کارآموز منتقل نماید. پس با جدیت می توان گفت که راه حل در مراکز خصوصی است که آموزش های عملی را به کمک بروز ترین تجهیزات دنیا به شما انتقال داده و دغدغه های بعدی شما اعم از مدرک و پشتیبانی و معرفی به بازار کار را رفع نماید.

  • راه حل یک ماهه

پس از آنکه بررسی های گسترده ای را به عمل آوردیم، فهمیدیم یکی از بهترین بازار های کسب و کار در زمینه ی IT فرصت های شغلی در گرایش شبکه، مایکروسافت، سیسکو، سئو، میکروتیک، تعمیرات سخت افزار، به ویژه تعمیرات موبایل، لپ تاپ، پرینتر و فتوکپی است.

  • جواب معما

عمده دغدغه جوانان برای آموختن مهارت، مراجعه به آن دسته از مراکز آموزشی است که علاوه بر برگزاری دوره، بتواند نیازهای ثانویه آنها مثل مدرک معتبر جهت دریافت جواز کسب، پشتیبانی در صورتی که هنگام کار با مشکل مواجه شدند، واقعی بودن لابراتوار مجهز و با دستگاه های بروز برای آموزش و خصوصی بودن کارگاه آموزش برای کسب حداکثر بازدهی و محل اسکان مناسب برای افراد داوطلب از کلیه شهر های کشور را فراهم کند.

علاوه بر این متوجه شدیم که یکی از بهترین مراکز آموزش در این حوزه انستیتو انفورماتیک پارسه است که هم آموزش کامل و هم پشتیبانی ۵ ساله دارد و مدرک معتبر را به کارآموزان و دانشجویان خود ارائه می کند.

بنابرین مشخصات موسسه را پیدا کرده و اطلاعات آن را در اینجا برای شما قرار دادیم:

www.123parseh.com

۰۲۱-۶۶۴۸۰۷۰۷

برای مشاهده اطلاعات دوره ها نظیر آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش سیسکو، و همینطور بهرمندی از تخفیف های استثنایی، روی نام دوره ها کلیک کنید. برای مشاهده اطلاعات دوره های شبکه نظیر آموزش شبکه نیز می توانید به سایت پارسه مراجعه کنید.

همچنین موسسه پارسه با همکاری لابراسئو دوره های بسیار حرفه ای آموزش سئو هم برگزار می کند و برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت لابراسئو مراجعه نمایید.

شما کاربر گرامی سایت برسام می توانید با اعلام نام این سایت در هنگام تماس، از تخفیف ۱۰درصدی دوره های اصلی بهره مند شوید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.