رپورتاژ: اپلیکیشن سفر درون، آموزش علمی مدیتیشن برای پیکار با استرس؛ اضطراب و افسردگی

1

بیشتر تمرکز روزمره ما برای رسیدن به موفقیت و ثبات مالی، رتبه‌های بالای کاری و مدارج علمی است. برای این کار چه بسا ساعت‌های زیادی را فدا کنیم، از خواب و زمان ورزش خود بزنیم و تغذیه‌ و سبک زندگی ناسالمی در پیش بگیریم.

بعد از گذشت ماه‌ها و سال‌ها، ناگهان به خودمان می‌آییم و می‌بینیم که بدنی فرسوده و روانی آزرده پیدا کرده‌ایم. ناگهان درمی‌یابیم که برای روح و روان خودمان کاری نکنیم؛ دیگر شادابی سابق در انجام کارها یا خلاقیت سبک‌بالانه پیشین را نداریم.

بعضی از ماها با آزمون و خطا ممکن است راه‌های برای بیرون رفتن از این خمودگی پیدا کنیم و به دوره‌های اضطراب و افسردگی خود پایان بدهیم. اما برخی دیگر از ماها در این کار درمی‌مانند و نیاز به شیوه‌های مؤثر دارند.

شرکت در جلسات ریلکسیشن و مدیتیشن یکی از آنهاست. اما برای آدمی با شرح‌ حالی که در بالا توصیف کردم؛ آنقدر مشغله ایجاد شده که دیگر نمی‌تواند به سادگی چند جلسه در هفته وقت برای شرکت حضوری در این جلسات، کنار بگذارد.

اما باید بگویم که اگر شما واقعا طالب استفاده از این روش کارآمد باشید، لزومی ندارد در کلاس‌ها، حضور فیزیکی داشته باشید. همان طور که این روزها فرایند آموزش آنلاین و الکترونیکی شده، شما می‌توانید با فناوری‌های روز، در جلسات مدیتیشن شرکت کنید و آموزش ببینید.

اپلیکیشن سفر درون، یک اپلیکیشن کارآمد برای رسیدن به چنین هدفی است.

اگر از استرس، دردهای مزمنی که در واقع بیشتر دردهای روان-تنی هستند؛ اختلال در روابط میان‌فردی، مشکلات خواب رنج می‌برید؛ اپلیکیشن سفر درون با مجموعه کاملی از جلسات مدیتیشن که مبتنی بر تجارب و روش‌های امتحان‌پس‌داده سه دهه اخیر هستند؛ می‌تواند به شما یاری برساند.

اپلیکیشن سفر درون، کار را از سطح پایه شروع می‌کند، دست شما را می‌گیرد و شما را گام به گام پیش می‌برد.

سفر درون دارای یش از ۲۵۰ جلسه آموزشی در زمینه‌های بهبود روابط، سلامت و عملکرد است. حتی با استفاده منظم و روزانه از اپلیکیشن می‌توانید به بهبود حافظه و قدرت تمرکز خود هم کمک کنید.

جلسات آموزشی اپلیکیشن سفر را می‌توانیم به پنج دسته پایه ، رابطه ، ورزش ، عملکرد و سلامت تقسیم کنیم. تکنیک اصلی که سفر درون بر آن تکیه دارد؛ یک شیوه علمی به نام Mindfulness-based Stress Reduction یا ذهن‌آگاهی است.

پس در پایان از شما دعوت می‌کنیم که خودتان برای ایجاد یک تغییر مثبت؛ اپلیکیشن سفر درون را نصب کنید و آزمایش کنید.

دانلود از کافه بازارمایکت

کانال تلگرام اپلیکیشن سفر درون

صفحه اینستاگرام سفر درون

   
1 نظر
  1. paya می گوید

    نتونستم امتحان کنم چون برای ios .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.