مشکلات ادامه تحصیل در ایران+ سریع ترین راه حل

0

رپورتاژ:

ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری یکی از اهداف اصلی بسیاری از دانشجویان می باشد. اما در مسیر این راه با مشکلاتی مواجه می شوند که آنها را در تنگنا قرار داده و یا مجبور به ترک تحصیل در این مقطع می کند.. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم چگونه در کمترین زمان و با بهترین کیفیت، دوره تحصیلات تکمیلی خود را طی کنید.

هدف از تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، آشنایی با جدیدترین تحقیقات در زمینه های مختلف علمی می و سپس توانایی تحقیق و پژوهش در سطح ملی و بین المللی می باشد. در اولین گام از انجام یک تحقیق نیاز است تا جدیدترین مقالات مرتبط مطالعه شود. در چنین شرایطی به دلیل اینکه خواندن مقالات انگلیسی زمانبر و خسته کننده است لازم است با مراجعه به بانک مقالات ترجمه شده، این مرحله را به سرعت طی نمود. همچنین یکی از مشکلات اساسی در نوشتن پایان نامه تامین محتوای متنی برای پایان نامه است. برای این کار بهترین منبع مقالات ترجمه شده می باشد.

همچنین در انجام تحقیقات و پژوهش ها در این مقطع اصلی ترین مرحله تحقیق، پیاده سازی نرم افزاری است و بیشترین زمان را از دانشجو می گیرد. پیشنهاد ما این است که چرخ را از اول اختراع نکنید!

بسیاری از محققین پیش از شما پیاده سازی نرم افزاری مرتبط با تحقیق شما را نجام داده اند. بهتر است از فایل های نرم افزاری آنها استفاده کرده و با کمی تغییر، آن را مطابق با موضوع تحقیق خود درآورید.

گروه تحقیقاتی متلب آنالیز پس از سه سال بررسی و تحقیق در حوزه مطالعات دانشگاهی، تلاش دارد تا زمینه های تحقیق و پژوهش را برای دانشجویان محترم فراهم سازد.  این گروه تحقیقاتی سعی شده است تا ملزومات یک تحقیق کامل را به خوبی در اختیار دانشجویان قرار دهد.

در خصوص مطالعه مقالات و تامین محتوا برای پایان نامه ها، این گروه بانک جدیدترین مقالات ISI همراه با ترجمه و بانک مقالات شبیه سازی شده با متلب را فراهم کرده است.

در خصوص نرم افزارهای کلیدی همچون متلب، گمز، لینگو، SPSS، MINITAB، سوپر دسیژن، اکسل و …. نمونه فایل های پیاده سازی شده به همراه توضیحات و گزارش کامل ارائه شده است که میتوان از آنها در انجام تحقیقات جدید بهره برد. مجموعه فایل های آموزشی نرم افزاری  از جمله

مجموعه کدهای آماده متلب  با دانلود رایگان در اختیار دانشجویان و محققین قرار گرفته است

استفاده از این ابزارها و مطالب آموزشی شما را در تحقق بخشیدن به رشد و پیشرفت علمی یاری خواهد رساند.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.