این عکس از آبشار نیاگارا انگار از سیاره دیگری گرفته شده است

3

عکاس تورنتویی در یک شب بسیار سرد و زیر صفر درجه؛ به سراغ آبشار نیاگارا می‌رود و عکس‌هایی ثبت می‌کند که باورنکردنی هستند و ترکیبی از آتش و یخ را به نمایش می‌گذارند!

آبشار یخ‌زده است و زیبایی بسیار بالایی دارد. حالا نورهای رنگی انعکاس یافته روی یخ‌ها و محیط آبشار نیز یک فضای رویایی را ساختند.

آدام کلاکتکا می‌گوید، کانادا و تورنتو دو هفته در ماه جای هوای بسیار سردی را تجربه کرد. هوایی که از قطب جنوب و حتا سیاره مریخ هم سردتر بود.

آدام به ذهن‌اش می‌رسد که در این شرایط آب‌وهوایی سری به بخش کانادایی آبشار نیاگارا بزند. وی تا کنون هیچ‌وقت در شب و زمستان از این آبشار عکاسی نکرده بود.

آدام وقتی به آبشار می‌رسد؛ با یک فضای بزرگ قندیل و یخ‌زده روبرو می‌شود که نورهای رنگی روی آن پاشیده شده است. همین فضا باعث شده است که عکاسی حرفه‌ای آدام؛ تصویری از سیاره دیگری و ترکیب آتش و یخ را جلوه‌ کند.

تا کنون، عکس‌های زیادی از یخ‌زدگی آبشار نیاگارا منتشر شده است ولی عکس آدام چندین فاکتور منحصربه‌فرد دارد. زاویه صحیح عکاسی به همراه اجزایی که در جای درست خود قرار دارند؛ این عکس را کاندید بهترین عکس سال کرده است.

منبع


مطالب دسته سرگرمی سایت یک پزشک را بخوانید.

نمونه‌هایی از مطالبی که پیشنهاد می‌کنیم:

   
3 نظرات
 1. محمدی می گوید

  به نظرم عکس های فوق العاده ای گرفته شده است. واقعاً باید به عکاسشون تبریک بگم.

 2. kiana می گوید

  خیلی عالیه ✌👌

 3. مهسا صالحی می گوید

  سلام وقت بخیر
  من چند ساله از کرم ضد آفتاب های متفرقه استفاده میکردم الان چند ماهه از کرم ضد آفتاب سینره دارم استفاده می کنم صورتم احساس میکنم بهتر شده، شما چه برند های دیگری رو میشناسید ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.