برخی شایعات می‌گویند گوشی تاشو و انعطاف‌پذیر «گلکسی X» سامسونگ این شکلی است

0

باز هم سایت هلندی LetsGoDigital با استناد به چند ثبت‌اختراع جهانی سامسونگ؛ رندرها و طرح‌هایی از گوشی مرموز گلکسی X منتشر کرده است.

در چند ماه اخیر، شایعات زیادی پیرامون یک گوشی تاشو و خمیده سامسونگ به گوش می‌رسد و بیشتر کارشناسان آن را Galaxy X می‌نامند.

براساس برخی از شایعات، سامسونگ گوشی گلکسی X را اواخر همین سال یا اوایل سال آینده معرفی خواهد کرد. حتا گفته می‌شود سامسونگ در نمایشگاه CES امسال و پشت درهای بسته؛ این گوشی را برای شرکای تجاری خود رونمایی کرده است.

تبلیغ: دوره آموزش الکترونیکی: پداگوژی، ابزارها و تولید محتوای آموزشی

سندهای ثبت‌اختراع جدیدی که توسط سایت LetsGoDigital منتشر شدند می‌گویند که گوشی گلکسی X از یک صفحه‌نمایش ۷.۳ اینچی اولد سود می‌برد که از وسط تا می‌خورد. ممکن است سامسونگ با این گوشی؛ یک قلم نوری نیز ارایه بدهد.

پتنت سامسونگ نشان می‌دهد که گوشی در هنگام باز بودن؛ یک نمایشگر یکپارچه و بزرگ عمودی دارد که گوشی را بیشتر شبیه به یک فبلت می‌کند. اما وقتی گوشی تا می‌خورد؛ یک اسمارت‌فون کوچک به نظر می‌رسد.

در حقیقت، بسیاری از کارشناسان گوشی گلکسی X را یک عضو خانواده گلکسی نوت سامسونگ می‌دانند که البته با گلکسی نوت اصلی متفاوت است.

اخیرا رییس بخش تلفن همراه سامسونگ گفته بود: «سامسونگ در نقشه راه خود، عرضه یک گوشی هوشمند قابل انعطاف از سری نوت دارد که متفاوت از گوشی‌های رایج بازار است. این شرکت در حال تلاش برای رفع موانع ساخت و عرضه آن در سال آینده است.»

احتمالا پنل صفحه‌نمایش تاشو و خمیده گلکسی X از جنس Polyimide است که به آن ویژگی‌هایی مانند انعطاف‌پذیری، سبکی، مقاومت در برابر حرارت و مواد شیمیایی می‌دهد. این ویژگی‌ها دقیقا با یک گوشی تاشو مطابقت دارند.

سامسونگ ثبت‌اختراع‌های زیادی دارد که نشان می‌دهند برای سال‌های متمادی است دارد روی یک گوشی تاشوی خوب کار می‌کند. تقریبا همه مطمئن هستند که سامسونگ به‌زودی یک گوشی تاشو معرفی می‌کند اما شکل آن به کدام‌یک از ثبت‌اختراع‌های او نزدیک‌تر است؟

منبع

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.