بیل گیتس ماه آینده در سریال کمدی «تئوری بیگ‌بنگ» بازی می‌کند

  • توسط میثاق محمدی‌زاده
  • ۴ اسفند ۱۳۹۶
  • ۱ دیدگاه

نابغه میلیاردی دنیای فناوری به دنیای بازیگری هم علاقه دارد. بیل گیتس در سال ۲۰۰۱ در سریال Frasier بازی کرد و اکنون می‌خواهد در یک قسمت از سریال کمدی معروف «The Big Bang Theory» شبکه CBC نقش خودش را بازی کند.

سریال «تئوری بیگ‌بنگ» از سال ۲۰۰۷ در حال پخش است و یکی از مجموعه‌های تلویزیونی پرمخاطب دنیا محسوب می‌شود. این سریال در طول این ۱۱ سال، برنده جوایز بسیار زیادی بوده و بازیگران اصلی آن جزو پردرآمدترین بازیگران تلویزیونی محسوب می‌شوند.

تا کنون، شخصیت‌های معروفی از دنیای فناوری مانند باز آلدرین، استیون هاوکینگ، ایلان ماسک و استیو وزنیاک به عنوان میهمان در این سریال حضور داشتند و اکنون گیتس می‌خواهد تجربه جدیدی به دست بیاورد.

آن‌طور که شبکه CNN فاش کرده است، ظاهرا بیل گیتس به صورت یک میهمان در یکی از قسمت‌های اواخر ماه مارس حضور خواهد داشت و نقش خود را به عنوان مدیرعامل مایکروسافت و یک خَیر پول‌دار بازی می‌کند. در این قسمت پنی (کیلی کوئوکو) سر کار خود میزبان بیل گیتس است و دوست او تمام تلاش خود را می‌کند تا گیتس را ملاقات کند.

چهار بازیگر اصلی سریال که علاقه‌مند دنیای فناوری هستند؛ با دیدن بیل گیتس بسیار خوشحال و هیجان‌زده خواهند شد.

منابع این خبر توضیحات بیشتری ندادند که مدت زمان حضور بیل گیتس در این سریال چقدر است و آیا در کل طول این قسمت سریال بازی می‌کند یا خیر!

سریال «تئوری بیگ‌بنگ» مخاطبان فناوردوست زیادی دارد و مطمئنا مشاهده مدیرعامل سابق مایکروسافت در این سریال می‌تواند بسیار غافل‌گیرکننده و جذاب باشد. به‌خصوص اینکه ببینند بیل گیتس نقش خودش را طبیعی بازی می‌کند یا مصنوعی و غیرقابل‌باور از کار در خواهد آمد.

به نظر می‌رسد گیتس به بازیگری و حضور در جلوی دوربین علاقه‌مند است. وی قبلا در یک فیلم با موضوع خروج او از مایکروسافت و کار تمام وقت در این شرکت بازی کرد. به علاوه، در سابقه خود تقلید شخصیت مورفئوس در فیلم ماتریکس را دارد.

این میلیاردر بزرگ و معروف دنیا؛ چند شب پیش نیز در شوی تلویزیونی معروف دیگری حضور داشت و به برخی پرسش‌ها، جواب‌های غافل‌گیرکننده و اعتراف‌گونه داد که در رسانه‌ها حسابی سروصدا به‌پا کرد.

منبع

نظرات

  1. کاش کیفیت و مود سریال مثل همون ۳ تا ۴ فصل اول بود و بیل گیتس رو میاوردن

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.