تماشا کنید: آتش‌بازی سال نوی چینی از فراز آسمان با فیلم‌برداری و مونتاژی متفاوت

0

ورود پهپادها به دنیای فیلم‌سازی و تصویربرداری؛ باعث دگرگونی و تحول در این صنعت شد.

حتما تا کنون فیلم‌های بسیار جذابی از پهپادها را مشاهده کردید. فیلم‌هایی که تا پیش از این؛ هرگز امکان نداشت فیلم‌سازها بتوانند تهیه کنند.

یک پهپاد می‌تواند از زمین فاصله بگیرد و در آسمان و از زاویه‌ای بکر و متفاوت به صحنه‌های ورزشی، پدیده‌های طبیعی، ساختمان‌ها و برج‌ها، مراسم‌های جشن و شادی ملی و محلی، کوه‌ها و دریاها خیره شود و عکاسی یا فیلم‌برداری کند.

شاید فیلم‌‌های یک آتش‌بازی در آسمان که توسط پهپادها گرفته شده را هم دیده باشید ولی قطعا فیلم ساخته شده توسط Zui Tao بسیار متفاوت از آن‌ها است.

این فیلم‌ساز توسط یک پهپاد از مراسم جشن و آتش‌بازی سال نوی چینی در منطقه یون‌نان چین فیلم‌برداری کرده است و بعد آن را مونتاژ و ویرایش می‌کند تا خیره‌کننده‌ترین آتش‌بازی را از زاویه بالا و آسمان مشاهده کنید.

برای فیلم‌برداری این آتش‌بازی از پهپاد DJI Phantom 4 Pro استفاده شده است و در برخی صحنه‌ها شاهد نمایش برعکس فیلم هستیم که بر جلوه‌های ویژه و افکت فیلم می‌افزاید و باعث تعجب و شگفتی بیننده می‌شود.

این فیلم نشان می‌دهد که پهپادها می‌توانند همانند یک فیلم‌ساز حرفه‌ای با مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات، فیلم‌برداری کنند و شاید روزی حتا با ویرایش و مونتاز فیلم؛ جای انسان‌ها را بگیرند.

از شما دعوت می‌کنیم این فیلم بسیار جذاب از آتش‌بازی سال نوی چینین را مشاهده کنید:

منبع


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.