احتمالا نسل بعدی ایرپادهای اپل شامل ویژگی‌هایی برای حذف کامل نویزها است

0

اپل در حال توسعه یک ایرپاد جدید است که در سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهد شد.

موسسه Barclays با همکاری سایت MacRumors گزارشی منتشر کرده که در آن از ایرپادهای نسل بعدی صحبت شده است. این گزارش اعتقاد دارد اپل در سال ۲۰۱۹ از نسل بعدی ایرپادهای خود با ویژگی‌های مهم و متمایزکننده‌ای رونمایی خواهد کرد.

معرفی تراشه جدید W2 و حذف کامل نویزها و صداهای محیطی آزاردهنده از ایرپادها؛ برخی از این ویژگی‌ها هستند.

گزارش‌های قبلی منتشر شده هم نشان می‌دهند ایرپادهای نسل جدید اپل ضدآب خواهد بود و می‌توانند بدون حرکت دست هم از اتصال به سیری و «Hey Siri» پشتیبانی کنند. کاربران ایرپادها باید برای ارتباط با سیری از اتصال دست به هدفون استفاده کنند.

ایرپادها در ابتدا با نارضایتی و انتقادهای زیادی روبرو شدند ولی به تدریج موفقیت اپل را رقم زدند و اکنون به نظر می‌رسد یک محصول فوق‌العاده استراتژیک برای این شرکت باشند.

برخی گزارش‌های بازار نشان می‌دهد رضایت کاربران از ایرپادهای نسل اول به مرز ۹۸ درصد رسیده است و بازار هیجان و آمادگی حریصانه‌ای برای ارایه نسل‌های بعدی و پیشرفته این گجت‌های کوچک را دارد.

هوم‌پادها و آیفون‌های آینده

اما گزارش موسسه Barclays درباره بلندگوهای هوم‌پاد اپل چندان رضایت‌بخش نیست. این گزارش نشان می‌دهد که تقاضا و استقبال از هوم‌پادهای اپل کمتر از انتظار بوده است و در واقع مردم از این بلندگوهای ۳۴۹ دلاری استقبال نکردند.

در حالی‌که بلندگوهای هوم‌پاد اپل با این قیمت در مقایسه با نمونه‌های دیگر بازارا در همین محدوده قیمتی؛ کارایی و کیفیت بهتری دارند ولی به نظر می‌رسد کاربران هنوز از بلندگوهای اپل انتظارات بیشتری داشته و دوست دارند صداهایی فوق‌العاده بشنوند.

برخی شایعات می‌گویند اپل در تدارک ارایه مدل از هوم‌پاد با قیمت پایین‌تر است تا نسبت به این وضعیت بازار واکنش نشان داده باشد. احتمالا اپل در برنامه‌های اواخر سال خود از هوم‌پاد جدید رونمایی می‌کند.

در گزارش Barclays درباره آیفون‌های جدید این شرکت هم صحبت شده است و همان‌طور که انتظار داریم و قبلا هم بارها از سوی موسسه‌های دیگر تایید شده است؛ اپل در ماه سپتامبر سه مدل آیفون جدید رونمایی می‌کند.

یک مدل آیفون ۶.۱ اینچی با صفحه‌نمایش LCD غیرشیشه‌ای و دوربین تک لنزی در دستور کار اپل است. دو مدل دیگر آیفون یکی ۶.۴ اینچی و دیگری ۵.۸ اینچی است و از صفحه‌نمایش اولد سود می‌برند. تمام این آیفون‌ها از طراحی آیفون X سود برده ولی احتمالا در سال ۲۰۱۹ شاهد معرفی یک آیفون با طراحی جدید خواهیم بود.

منبع

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.