دانلود کنید: اپلیکیشنی برای ساخت ویدیوهای کوتاه سرگرم‌کننده مشابه Vine

2

برنامه Vine یکی از بهترین اپلیکیشن‌های عکاسی موبایل بود که متاسفانه از دی ماه ۹۵ متوقف شد و البته اپ Vine Camera جایگزین‌اش شد ولی هیچ‌گاه نتوانست کاربرد و محبوبیت Vine را پیدا کند.

Vine ویدیوهای جالب ۶ ثانیه‌ای می‌ساخت و روی گوشی تلفن همراه ذخیره می‌کرد تا کاربران روی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. ده‌ها فیلتر و افکت جالب ویدیویی داشته که همه را سرگرم می‌کرد و کلیپ‌های خلاقانه می‌ساختند.

در این مدت نبود Vine، همیشه جای یک اپلیکیشن مشابه آن در بازار خالی بود تا اینکه اپلیکیشن Oevo معرفی شد. قابلیت‌ها و امکانات این برنامه برای طرفداران قدیمی Vine بسیار آشنا است. گفته می‌شود برخی از توسعه‌دهنده‌گان Vine پشت‌سر برنامه جدید Oevo هستند.

برنامه Oevo اقدام به ضبط ویدیوهای ۷ ثانیه‌ای می‌کند. نحوه رکورد ویدیوها همانند همان برنامه Vine است. کاربران می‌توانند ویدیوهایی خنده‌دار و خلاقانه از خودشان بگیرند و در شبکه‌های اجتماعی ارسال کنند.

این اپلیکیشن علاوه بر اینکه شما را ترغیب و تشویق می‌کند ویدیوهای کوتاه سرگرم‌کننده بسازید و برای دوستان‌تان بفرستید؛ امکانی روی سایت Oevo وجود دارد تا ویدیوهایی خود را به طور نامحدود در دسته‌بندی‌های مختلف آپلود کرده و با دیگران به رقابت و مسابقه مشغول شوید.

رویای شبکه اجتماعی Oevo

حتا می‌توانید از این طریق کسب درآمد کنید. ویدیوهای برنده هر روز تا چندین دلار جایزه دریافت خواهند کرد. سایت Oevo می‌گوید هر روز ۱۰۰ دلار میان ۲۵ برنده برتر تقسیم خواهد شد.

مزیت این کار در این است که می‌توانید ویدیوهای دیگر کاربران را هم مشاهده کرده و لذت ببرید یا از ایده‌هایشان الگوبرداری کنید. به تدریج، می‌توانید روی این سایت برای خودتان اسم و رسمی دست‌وپا کنید و شناخته شوید.

شاید هدف نهایی توسعه‌دهنده‌های Oevo راه‌اندازی یک پلتفرم و شبکه اجتماعی مبتنی بر ویدیوهای کوتاه سرگرم‌کننده و خنده‌دار باشد. ایده‌ای که به نظر می‌رسد ظرفیت و قابلیت‌هایش را هم دارد و می‌تواند به راحتی جایگزین سرویس‌های ویدیویی کسل و خسته‌کننده‌ای مانند یوتیوب شود.

کارایی و عملکرد Oevo همانند برنامه Vine نیست ولی می‌توان جایگزین خوبی برای آن باشد و احتمالا در نسخه‌های بعدی شاهد شکوفایی بیشترش خواهیم بود.

این اپلیکیشن را برای گوشی‌های اندرویدی و آی‌او‌اس می‌توانید به ترتیب از روی گوگل‌پلی و اپ‌استور دانلود کنید.

 
2 نظرات
  1. سعدالله می گوید

    ممنون هستم اززحماتی که برای بشریت باشیدانشاالله که خوب است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.