اپ استور اختصاصی هواوی به نام AppGallery برای کاربران سراسر جهان معرفی شد

0

هواوی یکی از برندهای پرفروش گوشی تلفن همراه در جهان است. هواوی پس از سامسونگ و اپل، سومین فروشنده بزرگ اسمارت‌فون است و حتا در برخی فصل‌ها فروشی بیشتر از اپل دارد.

اما این شرکت هنوز یک اپ استور اختصاصی جهانی برای خود نداشت و فقط اپ استور AppGallery برای کاربران چینی قابل استفاده و در دسترس بود. مشابه اپ استور Galaxy Apps سامسونگ که در گذشته فقط برای کره جنوبی قابل استفاده است.

حالا، هواوی اپ استور AppGallery را برای تمام کاربران سراسر جهان معرفی کرد. اپلیکیشن اپ‌گالری به طور پیش‌فروش روی گوشی‌های پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو هواوی نصب است ولی دیگر شرکاری هواوی می‌توانند این اپ استور را تا آخر سال نصب و دانلود کنند.

هواوی اعلام کرده است از این پس، اپ‌گالری روی تمام گوشی‌های این شرکت نصب خواهد شد. همین‌طور، کاربران اسمارت‌فون‌های شیائومی می‌توانند این اپ استور را استفاده کنند.

انتظار می‌رود گوشی‌های قدیمی هواوی نیز براساس مدل دستگاه و منطقه، بسته‌های به‌روزرسانی دریافت کنند که بتوانند اپ استور اپ‌گالری را دانلود و نصب کنند و از یک سری اپلیکیشن‌های اختصاصی هواوی سود ببرند. در این شرایط، باید شاهد رونق گرفتن دوباره گوشی‌های قدیمی هواوی باشیم.

اپ استوری سطح بالا

هواوی اپ‌گالری را یک اپ استور «پریمیوم» معرفی می‌کند که تنها اپلیکیشن‌های سطح بالای با امتیاز ۴.۳ از ۵ به بالا را عرضه می‌کند. خانواده‌ها با خیال راحت می‌توانند اپ‌های مورد علاقه‌شان را از روی اپ‌گالری نصب کنند.

اپ‌گالری شامل ۵ برگه ویژه، دسته، برترین، مدیریت و کاربر (Me) است. اپ‌های مورد علاقه و نصب شده کاربران به همراه به‌روزرسانی و تنظیمات‌شان در بخش Me قابل مشاهده هستند.

کاربران گوشی‌های هواوی برای نصب اپ‌گالری باید گزینه‌ی دانلود اپلکیشن‌های متفرقه را فعال کنند. سپس، به آدرس wap2.hispace.hicloud.com بروند تا اپلیکیشن به‌صورت خودکار دانلود شود. گفتنی است که اپ‌گالری قابل غیرفعال شدن یا پاک و حذف کامل از روی اسمارت‌فون است.

روی اپ‌گالری به خاطر گسترده زیاد اسمارت‌فون‌های هواوی، انواع اپلیکیشن‌های محبوب و عمومی ماند فیسبوک، اینستاگرام، یوتیوب، وی‌چت، Amap و QQMusic در دسته‌های مختلف قابل دسترسی و نصب هستند.

منبع: + و +

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.